Přejít na obsah

Reset ŘJ motoru


KarlosTDi

Doporučené příspěvky

Ahoj, nerad zakládám nové téma ale ucelené a hlavně jednoznačné odpovědi jsem se zatím nikde nedočetl.

Dotaz: jak vyvolat tovární nastavení na ŘJ motoru a spolu s tím vymazat závady, zajímá mě TDi ale asi to bude stejné i pro benzím a myslím že nebudu sám kdo tyto rady uvítá.

Jde mi o to že když jsem vyměnil pár čidel na motoru (váhu, N75, ...) po výměně jsem vždy pocítil že si motor musí na nový díl chvilku zvykat. Pokud bych mu dal "reset" bylo by vše rychlejší navíc si s sebou nepotáhne chyby.

1. stačí odpojit na pár hodit baterku? nebo něco jiného stejěn easy

2. je nutný reset přes VAG? prosím hodné kolegy napište sem v jakém městě jste ochotni nám negramotným tuto službičku poskytnout. Samo za odměnu ;) uvítám Brno :D

Díky a těším se na odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skus tu baterku, nejsem si jistý, alě něco takového psali i v manuálu, ale tuším že to bylo minimálně na 2hod..

Resetem přes vag máš jisto :palec2:

Bohužel v Brně zatím nikdo nic podobného nedělá (shodli sme se s borcama na srázku).

Koupi kabelu plánuju, ale byla by to pro mě asi jenom předražená hračka lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj díky, a myslíš že ta baterka resne komplet vše? i nějaké ty adaptabilní hodnoty co se nastřádají během jízdy? Já zas tuším někde v příručce četl že po 30-ti nastarováních se neopakující chyba smaže. Ale nechce se mi tolikrát startit.

No a s tím káblem souhlas, jak se znám udělal bych víc škody jak užitku.

Ale tak třeba säspoň někdo v okolí Brna, jihomoravský kraj, často jsem i ve východních čechách ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš zač.

S tou chybou máš pravdu, přestane se objevovat po určitém intervalu - asi to maxíka přestane už bavit :D

S kabelem zase tolik škody nenaděláš pokud se nezačneš hrabat v těch hodnotách..

Pro vynulování závad je to ideální jenom klikneš a hotovo.. Ale na to je to na můj vkus drahá hračka ( 2-3tis v lepší případě za to, že si smažu paměť chyb..-to raději natankuju několikrát palivo a projedu se po zemích českých)

Jinak v čechách je víc borců co maj vag a umí s ním - to chce ovšem tu prohledat, sám si nikoho nevybavuju teď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na smazání závad ti stačí odpojit akumulátor.A pokud jsi měnil čidla a nezapnul jsi mezi tím zapalování,tak to stejně nic nezapsalo!!A zbytek se ti srovná sám po pár kilometrech.Asi bych to neřešil.

Jinak reset se dá udělat i Vagem,ale zatím bych to opravdu neřešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj díky, a myslíš že ta baterka resne komplet vše? i nějaké ty adaptabilní hodnoty co se nastřádají během jízdy? Já zas tuším někde v příručce četl že po 30-ti nastarováních se neopakující chyba smaže. Ale nechce se mi tolikrát startit.

No a s tím káblem souhlas, jak se znám udělal bych víc škody jak užitku.

Ale tak třeba säspoň někdo v okolí Brna, jihomoravský kraj, často jsem i ve východních čechách ...

Ahoj, není to po 30 nastartování, ale po 30 vzrůstech teploty motoru o 60 a více stupňů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem z Brna , mam VAG a jsem schopen to vymazat :)

Vetsinou staci vymazat zavady popr. adaptacni hodnoty a nastavit skrtici klapku.

Takže vymazano vyresetovano a jede to jak nove :D

no jede to stejně ale mam lepší pocit že nejezdím s chybama. A pls nezapoměn na mě s tou váhou, jaké hodnoty mají být a jestli se mám tu svojí pokusit vyreklamovat.

Ještě jednou díky a měj se, K

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...