Přejít na obsah

Alu kola


Hustoles77

Doporučené příspěvky

páni, ja som len chcel vedieť či bude vizuálne poznať rozdiel medzi 205/55 a 205/50 nič viac :) takže vidím to predsa len na klasiku podľa TP 205/55 R16... potom ked nahodím letné na auto spravím fotky a uvidíme či to bola dobra voľba...

p.s. Dakujem za názory... pomohli ste mi kol1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

neviem sa rozhodnut medzi 225/45/17 a 225/40/18 do teraz som mal 225/45/17 v pohode,18-ky som este nemal ,vela nejazdim za rok max 10000km.mam 1.6 75KW v kufri mam toho dost autohifi tlmenie atd..takze nejde mi o vykon,skorsej mi ide o napravu stabilizator silenblok atd............aby sa mi nerozbil za 2roky vsak medzi 225/45/17 a 225/40/18 neni az taky rozdiel........?.auto je r.v. 2005 mam len 45000km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

18 JSOU AKORÁT, 225/40 vepředu, 235/40 vzadu, řízení, spotřeba měkkost akorát - rozhodně doporučuju!!!!Nebát se toho, už je mám zaps. i v techničáku a nemusím je na tech. měnit. Vzhledem k rozměru krásně lícují s karoserií a nejsou utopený jako nějaký tovární 15´´

Mam dotaz ohledne toho jak si mohl zapsat 18 kola na octu a jeste v jinem rozmeru pneu? To snad ani nejde ne? na obou napravach musi byt stejny rozmer. Pokud vim tak vyjimku maji nektere BWM atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak tady je moje velryba. Na kolech jezdim tretim rokem a maximalni spokojenost. Jen gumy uz mam druhe, ty prvni byly z ciny a to bych nikomu nedoporucoval!! Jinak Stillauto 8 x 18, 225/40. Zdar a silu!

Jéé ty mám taky ale v 17"tkách, ale na léto mám ted 18 a nevím jestli ty stilauta mám prodat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SURNE!!! chcem sa opytat idem si kupit ALU je to 8x18 225/40/18 vojdu bez uprav blatniík??? lebo na http://alu-kola.elektrony.cz/konfigurator?&auto=sk&model=Octavia%20[5/100]&velikost=18&typ=typ%201U%20Liftback%20facelift tam to pisu ze treba upravit blatnik???dakujem SURNE!!!

idem o AEZ tidore dark a DOTZ mugello

Musis si vybrat vyssie ET...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
  • Pawouk odemkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...