Přejít na obsah

Alu kola


Hustoles77

Doporučené příspěvky

:prc:

Podle mne to jsou tyto elektrony, ALU AZ AUDI - replica 332 : http://www.az-pneu.cz/index.php?goto=vypis...p;zobrazit_x=64

Třeba se mýlím, ale myslím, že to je ono. I cena jde ;)

Jo jo urcite jsou to oni..Jinak jsou to repliky novy Audi RS4..to uz se me libi vyce stre RS4

RE: No origo jsou origo, ty repliky teda nic moc...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Tak jdu také s kůží na trh... značku asi pozná kdekdo a obouvám Dunlop SP Sport9000 :rolleyes:

Zdarec Viki, kola pěkný a to pozadí s tou lodičkou taky, ale zdá se mi, že máš na okně vzadu světlejší fóli než vepředu. Je to tak nebo jen blbej úhel záběru??? :palec2:

taky jsem si toho vsiml,ale spis bych rek ze je to pootevrene okenko na protejsi strane ;) ...ale nejsem si jist

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jdu také s kůží na trh... značku asi pozná kdekdo a obouvám Dunlop SP Sport9000 :rolleyes:

Zdarec Viki, kola pěkný a to pozadí s tou lodičkou taky, ale zdá se mi, že máš na okně vzadu světlejší fóli než vepředu. Je to tak nebo jen blbej úhel záběru??? :palec2:

taky jsem si toho vsiml,ale spis bych rek ze je to pootevrene okenko na protejsi strane ;) ...ale nejsem si jist

jj stažené okno na druhé straně... a nee fólie :rolleyes: pokoveno :t ale jinak se tolik nechlubím. Nebyla to nijak plánovaná fotka, chápu že trochu škoda toho okna, ale jen jsem stál ve frontě na trajekt... a to pozadí... :palec2: paráda že, díky. V té době jsem ale myslel jen na to, ať na mě vyjde loď s nějakým s NORMÁLNÍM nájezdem. Nemám přece offroad!!! :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kola pekne ale co to mas za gumy? Na octu v 17" jedine 225/45 nebo 205/50 a pro rypaly uz davno nemam 235/45/17 i kdyz ty tam sednou paradne kazdopadne tech 215/45 jsou moc malinke.

215/45R17 může být,dokonce ji píšou i na typové list jako doporučenou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
  • Pawouk odemkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...