Přejít na obsah

Záručný servis - vodné čerpadlo KO 1.9 TDI PD


Simona

Doporučené příspěvky

:help:

Kúpila som si v piatok auto, OII 1.9TDi, dneska rano o 3.20 sa mi rozsvietila kontrolka vody,zastavim ako spravna žena otvorím kapotu,kuknem na chladič (zasvietila som si mobilom :p ) a vody v chladiči nikde,vlastne trošku tam bolo.Tak somnaštartovala a odparkovala na benzinke. Našťastie bola 200m, riskla som to.Teraz mi auto odtiahli, odťahovák hovoril niečo o možnej vodnej pumpe,možno hadica chladiča...ale pravdu poviem veľmi ma to nezaujíma :aggressive: ...problém mám v tom,že horko ťažko som si vydolovala náhradné - Roomster a šupla mi zmluvu s výpočtom na 3 dni cca 3000Skk, ktoré ovšem nemienim zaplatiť. Podľa Vás keď je porucha, že je chyba zo závodu nemá sa dať automaticky náhradné vozidlo bezplatne? Čo mám robiť????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už tady bylo mnohokrát popsáno, vždy záleží na servisu.....ale pokaždé by jsi měla , pokud je auto v záruce a musí být v servise delší dobu, dostat náhradní vůz a to zcela zdarma....nejjednodušší je obrázit se zákaznickou linku škoda auto....měli by servisu tzv. domluvit.....

Já si prodejce a servis mého auta vybíral i podle tohoto kritéria.....druhé kritérium bylo...přítomnost u každé opravy či servisky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak dnes mi volali-je to vodna pumpa.Fakt potesi,dvojdňove auto :angry: .Teraz sa budem báť ísť na dlhšiu cestu aby som niekde nezostala...Na fabii som doteraz okrem doštičiek,kotúčov,rozvodov nemenila nič a to už má 6 rokov!!!!A teraz nové auto a .... :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este zalezi aj na tom ako je to auto kupovane. Pokial je to na operativny leasing t. j. sluzobne (lease plan, business lease) tak mi nahradne auto nikdy na zaruku zadarmo nedali. Tvrdia ze nahradne auto je iba pri sukromnych autach, nie pri autach urcenych na podnikanie. Toto bolo uz asi v 5tich servisoch v BA. Ake mate skusenosti vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak alespoň u nás jsme vždycky ...samo že v záruce...dostali auto zdarma......s plnou nádrží jsme odjeli, najeli pár kiláků :-) a zase pouze dotankovali nádrž a vrátili jim ho....Po záruce dle typu zapůjčeného auta se cena pohybovala mezi 500 - 800,-Kč za den....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este zalezi aj na tom ako je to auto kupovane. Pokial je to na operativny leasing t. j. sluzobne (lease plan, business lease) tak mi nahradne auto nikdy na zaruku zadarmo nedali. Tvrdia ze nahradne auto je iba pri sukromnych autach, nie pri autach urcenych na podnikanie. Toto bolo uz asi v 5tich servisoch v BA. Ake mate skusenosti vy?

uvidíme dneska,kupovala som ho v Galante v Autoprofit lebo mi dali najlepšiu cenu,lepšiu než Valušek a Porsche.Sice mi baba povedala že mám odovzdať s plnou nádržou ale uvidíme.Ale na zmluve mám napísané že platené takže verím že to bude grátis.Nie že by som bola škrob ale nemienim platiť za náhradné auto keď mi moje prdne kvôli vadnému výrobku.Inak chcela by som vidieť "rodný list" môjho auta aké vady ešte ma čakajú.Mala som priateľa čo testoval v Krkonošiach OI ešte dávno a čo som sa dozvedela,teraz ma to neteší.Ale zasa chápem keď auto skladá robot je to úplne iné ako ručne skladané Bentley ;) . Snáď sa mi už nič nestane. Ale teraz už každú vadu budem reklamovať,aj obyč škripot dverí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj, Vodnu pumpu mi tiez menili asi pri 10000km . Od vtedy som nic nereklamoval.

P.S. Fajn, ze konecne sem napisala aj zena, ze ? kol5

samozrejme že aj my mame rady svoje autíčka :p . Ale inak ma to naštvalo :aggressive: ,prvé autíčko na ktoré som si našetrila ;) a po 304km v háji vodná pumpa,mimochodom neviem čo to je ale nevadí, že? Ale inak olej skontrolujem aj viem doliať, odstrekovač naplniť aj vymeniť žiarovky :p aj defekt spraviť ....to je asi všetko,jaaaj a aj natankovať .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...