Přejít na obsah

Samostmivaci zrcatko?


bojler

Doporučené příspěvky

Jednoducha otazka, v Roomsteru postradam samoztmivaci zrcatko - je mozne namontovat ho z pola, do kteryho se dela?

Podle mě zcela určitě, mám ho už ve druhém autě (GIV) a zapojení je jednoduché, jdou tam tři dráty, kostra, plus a plus od zpátečky (vyřazuje ho z činnosti).

Teď jsem dával do GIV z Pasatu a to má dokonce zespoda 2 červené ledky, co svítí a dělají v noci noční osvětlení interiéru, je to fakt pohoda.

Ale držák je ten ve kterým je dešťovej senzor, tak ten by se musel taky sehnat, ale ten zapojit už by bylo moc složitý, ten mě mrzí ještě víc, že ho do Fabie nedělají. :aggressive::aggressive:

Taková kravinka a jak se na ní hezy zvykne a pak ti chybí... nevím proč ho tam sakra nedali!!! Ani za příplatek. :( :( :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě zcela určitě, mám ho už ve druhém autě (GIV) a zapojení je jednoduché, jdou tam tři dráty, kostra, plus a plus od zpátečky (vyřazuje ho z činnosti).

Teď jsem dával do GIV z Pasatu a to má dokonce zespoda 2 červené ledky, co svítí a dělají v noci noční osvětlení interiéru, je to fakt pohoda.

Ale držák je ten ve kterým je dešťovej senzor, tak ten by se musel taky sehnat, ale ten zapojit už by bylo moc složitý, ten mě mrzí ještě víc, že ho do Fabie nedělají. :aggressive::aggressive:

Taková kravinka a jak se na ní hezy zvykne a pak ti chybí... nevím proč ho tam sakra nedali!!! Ani za příplatek. :( :( :(

Taky m to zajmá z OII by mělo pasovat ne? Da se sehnat za 2870 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

Vím, že to sem tak úplně nepatří, ale nechci zakládat nové téma kvůli takové blbosti. Dneska jsem viděl fabii, která měla

vnitřní zpětné zrcátko v bílé barvě. U žádné jiné jsem si toho nikdy nevšiml, ví někdo, jestli záleží na výbavě nebo na čem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Sorry,ale žádný díl není ve Škodovce montován "náhodně" ,ale podle tzv. PR podmínek zástavby dle technologických klíčů.

Lze vytvořit tzv. Odchylku,ale ta je přesně určená od kdy do kdy a za jakých podmínek a schvaluje ji více oblastí a útvarů. Automobilka není pekárna na rohlíky :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...