Přejít na obsah

Jaký olej


Host aka

Doporučené příspěvky

Mám 1,9 TDI 66kw ALH čeká mě výměna oleje a zajímalo by mě zda používáte clenery či čističe či jak se tomu správně říká co se nalijí do motoru před výměnou a nechají se chvilku na volnoběh blafat a pak se

olej vypustí.Nebo jenom teplý motor-vypustit- nový filtr-nový olej a je hotovo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som za: teplý olej vypustit- nový filtr-nový olej a je hotovo. Ak sa nemýlim, tak preplach sa používal hodne dávno ked este neexistovali celoročné oleje, takže na leto sa lial letný olej a na zimu zimný olej viskoznejsi, medzi tym sa robil preplach. Pri dnešných olejoch je preplach zbytočný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravim,mate niekto skusenost s tymto olejom?Q8 FORMULA EXCEL 5W40.Je to z Kuvajtu a tam je najkvalitnejsia ropa(nizkosírnata).Cena za 4L oleja je 600kč a to je fakt slusne,len aby to nebolo na ukor kvality.Dik za info(je to do O1-1,9TDI-66kw-150000km

no este dopisem:auto ma QG1-premenl.serv.interval,predtym daval majitel do auta mobil 1-0w40,ja som tam dal castrol edge 5w30-LL,ale rad by som sa vratil na klasicky interval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vsem :) Cetl jsem skoro cele tohle tema, ale nenasel jsem ani pri vyhledavani nejake udaje o oleji EUROL. Jedna se me o to, ze jsem pred tydnem koupil O1 1,9 TDI. A v motoru je prave onene olej EUROL 5W40 Turbo. Jde me o to, ze tento olej vubec neznam, a ani pri vyhledavani na netu, jsem o nem skoro nic zajimaveho nenasel, takze chci vedet jestli je tento olej OK a nebo je to nejaky laciny smejd, ktery by bylo vhodne co nejrychleji vymenit ?

Jinak po precteni ruznych natoru, jsem si uz objednal olej Total Quartz 9000 5w40. Takze kdyz by ten EUROL byl nejaky moc fuj, tak bych to radeji co nejdrive vymenil za ten Total.

ja na eurol jezdim ve skutru nakitovanym uz 11 roku a v pohode .kamos ho lil do auta taky nekolik roku a v pohode.je to mene znama znacka ale kvalitni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...