Přejít na obsah

Maximalka


Jirik_superb

Doporučené příspěvky

Mne se povedlo 210, ale mam ho teprve tyden :-)) 1,9tdi 96kw. Urcite pujde vic :palec2: Mozna by me taky zajimala maximalka s chipem na 120 kw u tohoto motoru, popripade i spotreba :o)

já jel 230 ale bylo to podle tachometru takže skutečná rychlost byla samozřejmě menší,ale taky by to ještě něco málo šlo nahoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jel z kopce podle tacho(1.9-96kw) 240,jinak rovina dálnice 215-220 no problem-mám pouze pryč KAT a zaslepený EGR.

Pokud Tě zajímá skutečná rychlost hoď si na sklo GPS a porovnej to,u mě to vychází 220 tacho = 207 GPS.

To je hezky, co mas na aute za kola. Bojim se ze s vetsima(18-19") pujde rychlost dolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hezky, co mas na aute za kola. Bojim se ze s vetsima(18-19") pujde rychlost dolu.

čeho se bojíš?Přece nebudeš závodit a i s tak velkými koly přes 200 pojedeš takže není problém.Já na 18´´ jel přes 200(skutečných) v pohodě.Jinak podle GPS jsem jel 113 a na tachometru 120,a pak myslím,že při 200 na tacho mi GPS ukazovalo 189km/h

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čeho se bojíš?Přece nebudeš závodit a i s tak velkými koly přes 200 pojedeš takže není problém.Já na 18´´ jel přes 200(skutečných) v pohodě.Jinak podle GPS jsem jel 113 a na tachometru 120,a pak myslím,že při 200 na tacho mi GPS ukazovalo 189km/h

Tak jo diky, na renaulta jsem dal 17"205 a melo to docela valivy efekt, proto ty obavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...