Přejít na obsah

Jaký notebook


karlos3

Doporučené příspěvky

Panove, neporadite?

Shanim ted nejaky NTB hlavne domu za co nejmene penez :-).

Jednim z mala pozadvku co mam aby to melo FireWire kvuli kamere.

Pocitam ze mi na tom budou behat XPcka.

Narazil jsem na zajimave ceny predvadecich HP (HP Remarketing) ale taky jsem cetl ze tam muze byt problem se zarukou.

V praci mam rok a pul Asuse a drzi. Aceru se dle reci bojim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím si, že Acer už dávno není to co býval... mám doma Acer 9920G 20" od března a šlape bez jediného zaváhání a to ten comp běží denně 15 hodi +-... a dále mám Acer 6620G 16" a taky pohoda... naopak maj oba velmi slušnou výbavu a parádní zvuk a ovládání multimedií... :) oba běhaj na Vistách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi,

doporučuju HP nebo ASUS. HPčkama osazujeme radnici a za těch X let max spokojenost. Já mám ASUS F3S - jediný problém byl v tom, že jsem ho dostal s Vistama a předělání na XP byl docela problém kvůli diskům, ale už to běhá jak má. A včera mi ze záhadných důvodů prasknul plast po ročním provozu - pořád ho mám na stole, nebo přenáším v originální tašce (prasknul uvnitř vedle klávesnice). Před rokem jsem za něj dával 35000Kč, tak bych to čekal bytelnější. Jinak po technický stránce max. spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred 14 dny jsem koupil sestre k Vanocum HP6735s, po nainstalovani WinXP me PRIJEMNE prekvapil. Za 12.000Kc je to velmi dobry notebook! Podle me nema konkurenci v pomeru cena/vykon. Ma integrovanou grafiku (tu nejlepsi co se ted dela) a neni problem na nem hrat NHL09, popripade PES09.

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=58479

hpuu8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, jake jsou moznosti pripojeni notebook aby sel film do televize LCD (scart)? jsem z toho trochu z mateny. Chapu to tak, ze graficka karta ma vystup S-video? nebo dokoupit kartu s vystupem na TV? A co HDMI? To by neslo na LCD? :feve:

Hod jsem typ te televize neco ti najdu. respektive jestli ma tvoje LCD Dsub, DVI a nebo HDMI. To prvni bych radeji nepouzival.

Editováno: , autor: Ol@f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechapu co mate proti Acerum :) mam ho dva roky a ani jedina reklamace, jestli chodite reklamovat nejake soft zalezitosti ,tak pak je problem mezi klavesnici a zidli a ne v notasu, nechapu co chcete na aceru znicit,klavesnice funguje, monitor, nic se neodlomilo vse funguje tak jak ma,a to ho dost casto taham v batohu ,kdyz uz napisete byl jsem reklamovat acer tak napiste co jste reklamovali, jestli neco zlomeneho nebo nefukcniho, to je pak debata o nicem kdyz tu budou psat lidi co vi o notasech prd a reklamuji kdyz jim system navrta nejakej vir,

jestli si chces opravdu vybrat doporucuji snad nejlevnejsi obchod v CR http://www.alfacomp.cz/php/index.php?eid=15L140081

ale musis koukat na to co chces , jestli dlouhou vydrz baterky,vysoky vykon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to máš tedy štěstí, já mám 2 roky TM 4602WLMi, po roce prasklý pant (a to jej přenáším jen cca 1měsíčně na víkend k našim, samo v brašně), sešoupaná barva touchpadu (a to jsem po půl roce začal používat myš!) a navíc se asi před 1/2rokem podělala graf.karta, kupovaný na ičo takže s reklamací smůla. Je to můj druhý v řadě, ten první jsem po roce prodal, za rok bez závad. Sousedův Acer má rovněž prasklý pant, a to je na něj pedant. Přestože jsem slyšel, že se teď zlepšily, ale já už Acer doma nechci vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tj,konecne konstruktivni prispevek, k tomu vetraku ti poradim, vetsina aceru se skladuje v nevyhovujicim prostredi nekde po garazich a naberou obrovske mnozstvi prachu + cistici vlozka udela sve, staci to jen ze spoda rozebrat kde je grafika a vyndat zhruba 2cm hrubou vlozku smichanou s prachem a mas na dva roky pokoj od prehrivanim ty praskel panty slysel jsem o tom ,ale jak notas zaviram jak zaviram nikdy se mi to nestalo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechapu co mate proti Acerum :) mam ho dva roky a ani jedina reklamace, jestli chodite reklamovat nejake soft zalezitosti ,tak pak je problem mezi klavesnici a zidli a ne v notasu, nechapu co chcete na aceru znicit,klavesnice funguje, monitor, nic se neodlomilo vse funguje tak jak ma,a to ho dost casto taham v batohu ,kdyz uz napisete byl jsem reklamovat acer tak napiste co jste reklamovali, jestli neco zlomeneho nebo nefukcniho, to je pak debata o nicem kdyz tu budou psat lidi co vi o notasech prd a reklamuji kdyz jim system navrta nejakej vir,

jestli si chces opravdu vybrat doporucuji snad nejlevnejsi obchod v CR http://www.alfacomp.cz/php/index.php?eid=15L140081

ale musis koukat na to co chces , jestli dlouhou vydrz baterky,vysoky vykon

Mel jsem Acer 5672 AWLMI, za 32tis Kč, teda zadna sracka (dalo by se rict). 1rok 1/4 v pohode, pak se objevili vadne pixely. Pocitac se zacal samovolne restartovat. Silene se prehrival, tak ze na plastu nesla nechat 10s ruka. Tak sel na prvni zarucni opravu. Skoncilo to 2x vymena displeje a 1x harddisk. Notbook byl 4x v servisu po sobe. NTB uz na konci nesel ani spustit. Vzdy se jendalo o nove nainstalovany OS. Ver ze chyba mezi klavesnici a zidli neni! :)

sejmout0001.jpg

sejmout0002.jpg

sejmout0003.jpg

sejmout0004.jpg

Misto toho jsem si vybral jiz zmineny Asus 14" 34tis. A tady je vysledek:

Oprava1.jpg

Oprava2.jpg

V patek 21.11.08 odeslan na 3. zarucni opravu.

U tehle NTB je dragedie prehrivani a vydrz baterie!

Na druhou stanu musim rict ze mama ma NTB Acer cca 5let a drzi porad! Ani jednou reklamovanej...ale to byla jeste trosku kvalita.

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  1. Na některé nové notebooky nelze již Windows XP nainstalovat, protože výrobce je už nepodporuje, neudělal na ně ovladače pro XP a nedivím se prodejcům, že nehodlají experimentovat a shánět nějaké alternativní ovladače na netu, to může zkusit každý uživatel doma.
  2. Downgrade z Windows Vista je možný pouze u verzí Vista Business nebo Vista Ultimate a to na Windows XP Professional, u verze Vista Home Basic nebo Vista Home Premium to možné není, popis zde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IBM X61s - momentálně s Vistama, nemůžu si stěžovat. Předtím IBM X60s - s XP Pro, a taky výborné. Asi bych už nevolil nic jiného. Uvažoval jsem o Applovi - MacBook, ale 13palcový je o kilo těžší, než X61, takže volba byla celkem jednoduchá...

Navíc u IBM (není to teda už IBM, ale Lenovo, jen mají smlouvu na používání značky IBM) se mi líbí řada ulehčení přes ThinkVantage.

Mám dlouholeté zkušenosti s Acerem - asi 4 různé notebooky. Ze začátku super a po určité době se to začalo, no jak to říct slušně... porouchávat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...