Přejít na obsah

(F)Dvanáctihranná matice


fly

Doporučené příspěvky

Čau lidi.Koupil jsem si na Fábku na zadni buben náboj s ložiskem.Ale nebyla tam ta poklička a dvanáctihranná matice.

1)můžu použít ty staré?.Jestli ne,kolik tak stojí nové?

2)jakou velikost má klíč na tu matici?

Díky za radu

Minulý týden jsem to zrovna také měnil a SKL dodává za cca 1700 Kč komplet.

1) Podle dílenské příručky by jsi měl dát vždy novou matici, je samojistící a má na konci závitu takový "plastový kroužek". Jinak abych povolil tu matku tak jsem musel dát na golu metrovou trubku a pořádně zabrat.

Nevím, zda se může stará matice povolit, ale nechtěl bych to zkoušet, kdy se povolý zadní kolo. Stará poklička asi není problém.

2) také si přesně nepamatuji číslo, asi 30 -32, samotný ořech se dá koupit většinou bez problémů.

Jinak já měl spíš problém sundat buben, byl již dost sjetý a na kraji se vytvořil lem. Myslel jsem, že už to nesundám a nebo urvu prasátko, zaboha to nešlo dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samozřejmě, že matici novou, je to třicítka dvanástihran a pořádné nářadí je potřeba, taky to není jen na ráčnu, jinak, kdyby někdo potřeboval tak okolí HK není problém, udělám :) ,

jinak problém bubnu je asi v tom, že jsi neodaretoval pakny

Ale odaretoval, bohužel byly nové pakny - málo ojeté tak moc neodskočily a jak píšu na bubnu je lem - buben není sjetý po celém obvodu, na a tom lemu se zasekly pakny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...