Přejít na obsah

Čištění sedaček


vittorio

Doporučené příspěvky

Tak jsem to tu projizdel ale nc jsem nenasel, pritom sem si byl jist ze je tu tema o udrzbe sedacek.

Ptam se hlavne tech kdo maji svetly interier, jak udrzuji sedacky ciste a co na to pouzivaji, mam zlutou eleganci a nechcu tam mit ty mapy po umyti. Nekdo rika ze pri pouziti origo pripravku skoda to dela sileny fleky.

Tak yb me zajimaly vase postrehy. Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

já se ptal čalounice co říká na čištění sedaček tím mokrým způsobem(jak to všude nabízej) a vůbec mi to nedoporučila, že latka je od vyroby naimpregnovaná a když si je necháš vytistit tak to ztratí impregnaci a strašně rychle se potom ta látka špiní. A je to fakt kamarád co kupoval auto z bazaru nádhernej introš a po pul roce mapy na sedačkách,špinavé atd... :o takže pokud není třeba tak bych to nedělal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se ptal čalounice co říká na čištění sedaček tím mokrým způsobem(jak to všude nabízej) a vůbec mi to nedoporučila, že latka je od vyroby naimpregnovaná a když si je necháš vytistit tak to ztratí impregnaci a strašně rychle se potom ta látka špiní. A je to fakt kamarád co kupoval auto z bazaru nádhernej introš a po pul roce mapy na sedačkách,špinavé atd... :o takže pokud není třeba tak bych to nedělal

tak to je skoro u vseho...ale vsechno se musi udrzovat a cistit...zase existujou impregnace i po myti ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se ptal čalounice co říká na čištění sedaček tím mokrým způsobem(jak to všude nabízej) a vůbec mi to nedoporučila, že latka je od vyroby naimpregnovaná a když si je necháš vytistit tak to ztratí impregnaci a strašně rychle se potom ta látka špiní. A je to fakt kamarád co kupoval auto z bazaru nádhernej introš a po pul roce mapy na sedačkách,špinavé atd... :o  takže pokud není třeba tak bych to nedělal

tak to je skoro u vseho...ale vsechno se musi udrzovat a cistit...zase existujou impregnace i po myti ;)

Hlavne se musi pouzit masinka, ktera to umi dobre odsavat, ne, ze to vsechno zustane v ty sedacce. Pak neni problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady opravdu mohu dobře poradit - mám béžový látkový interiér, zkusil jsem všechno možné, různé přípravky a tak, vše dělá jenom fleky.

Pak jsem zkusil vysavač s přípravou na čištění komerců (Phillips Triathlon) a je to úplně super, vyčistí to parádně a je to bez fleků. Hoší je pak, že se musí jezdit týden s igelitem pod prdelí, než to pořádně vyschne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Klasické šedé polstrování.Mám je vyhřívané, tak se nesmí prolít vodou - jenom pěna a co možná nejhustší! (sqvěle to napěníš obyčejným ručním šlehačem)! Vyčistí to fakt všechno, protože jsem je měl jak prase.

Nanést pěnu, rozetřít houbičkou, nechat zapůsobit, pak suchým hadrem a pro sichr ještě vysát!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...