Přejít na obsah

Příprava směsi


filip-megane97

Doporučené příspěvky

Ahojte, Zajímalo by mě zdali máte někdo zkušenosti s výměnou karbce na Taz 1500 kat, je tam SEDR 32, no a rád bych vedel jaké mozné karburátory tam můžu dát tak abych nemusel nijak upravovat potrubí. Můj záměr je nějakým způsobem snížit spotřebu protože je to nesnesitelné... do těch 12 litrů se vlezu no ale i tak....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A k cemu to auto pouzivate doma? Jen tak obcas pro neco dojet nebo kazdodenni prace? Ja se obavam ze spotrebu se nepovede prilis srazit. On ten motor neni zadny zazrak a pokud se da horsi karbec tak to bude zrat jeste vic. Kazdopadne je potreba mit vse v poradku ... aby se nezadiraly brzdy a tak podobne. Jaka je vubec normalni spotreba dana vyrobcem?

http://skoda.panda.cz/forum/index.php tady se asi najde vice lidi co tomu rozumi ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to bývalý pohřebák předělaný na karavan(rybářské auto), s autem se dá jezdit za deset ale tusím ze výrobce písneco kolem 12 (kominovaná), jasne ale je to strasný nepoměr já mám 1,6 a průměrnou spotřebu podle pal.pc mám 6,3l/100km o proti tomu tazu (1,5) je to masakr.... ja vim technologie výroby se nedá srovnávat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...