Přejít na obsah

PRVNI CESTINA NA VAG-COM 409.1 !!!! nekompletní test1


veisen

Doporučené příspěvky

No ale jestli vyloženě paseš po Vag tachu v češtině,tak mám poslední verzi 3.0 v češtině a není jen tohle co bych měl v CZ.......... ale jak píše Vaša,nic není zadarmo..ty programy si klidně stáhni,ale bez příslušnýho kabelu ti to je k ničemu..

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D dobrej priklad. Diky za tu nabidku programu,ale uz jich mam vazne moc a moc, a asi teda na nic.Tak neni duvod si brat nekde dalsi.Je ten KKL kabel teda k necemu?:) Urcite mi neni lito nekomu dat pak za tu praci penize. Je to spis tim, ze do toho proste nevidim, nedelam.Sam budu potrebovat nekoho si pak pohrat s klicema. Je to pro me v myho pohledu program a kus kabelu, jako treba k fotaku. Je to jen jako mala vyzva, to zkusit vycist sam,ale zacinam verit, ze to proste nejde :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KKL je dobrej na diagnostiku (kodování, přispůsobení, čtení chyb) u "neCAN" aut. (auta platformou do roku cca 2005) OI, GIV, FI, Passat B5,5 , Audi A2/3/6 a starší

můžeš pak zkusit programátor

rozdělat budíky, vypájet eeprom, dát do programátoru, vyčíst obsah a pak bud programem zjistit potřebné a nebo se naučit (tato věc je ZDARMA ) číst v hexa soustavě

kdisi to pro mě byla jediná dostupná možnost a hodněkrát jediný řešení

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je v pohode, ja mam babu starou ,98 octu. Uvidime, az mi kabel prijde. Je to kabel modrej a skoro zadarmo. Cinan snad za 170 z ebaye. Samo zadnej zazrak, a i kdyby nesel, nemuzu se divit :D Kazdopadne, ten pin bych chtel sam sobe vycist) Zatim nevim ani, jak ( jak klicek atd.) a kam se strka, kde je zasuvka(vag tacho ma snad fota umisteni zasuvek). Jsem proste lamka a diky za par odpovedi a reakci ted. Fakt ale od otoh necekam zazraky,nadruhou stranu, ze musi bejt soft, pripadne nejakej figl, jak z toho kabelu neco i uzitecnyho dostat.

UCIT se urcite zaklad,ale vzheldem k tomu ze vazne s tim neplanuju (radsi) ddelat psi kusy, tak se nebudu poustet do zadnych vetsich akci. To pajeni uz urcite je :D

Editováno: , autor: jartoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...