Přejít na obsah

Nahradni panel za autoradio


qwerty666

Doporučené příspěvky

Zakryj to navigací, za tu cenu za kterou jí pro Tebe mám se nevyplatí shánět šuflíky :smich:

Diky, ale navigace v aute je uz vylozene duvod na rozbite okno. Krome toho nejsem privrzencem automatizace. Destovy senzor, ktery by mi spoustel podle sveho uvazeni sterace a urcoval cyklovani by mne zabil. Po navigaci netouzim. Nekdy je romanticke zabloudit a zeptat se krasne slecny na cestu ... :) Ale mozna za par let zmenim nazor.

Tak v tom případě vyměň auto za koně a rádio neřeš :) Jinak jak jsem psal, dělají se rámečky na klasická rádia a tam už nějakou záslepku nebo schránku určitě seženeš..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za obrazek, asi to vyresim stejne. Predpokladam, ze je to radio stream - prostredni nabidka. Nejlepsi bude diru po radiu zalepit radiem. Vzhledem k tomu, ze radio neposloucham, tak to bude nejdrazsi lepidlo jake jsem ve svem zivote kupoval. Mozna si ze vzteku zacnu na uklidneni poustet uklidnujici psycho CD. Ale s tim radiem to vypada fakt hezky...

Jo a vidim, ze mas climatronik. Resim zda Climatic nebo Climatronic. Jaky je tvuj nazor? Muzes si na Climatroniku v meziobdobi, kdy neni ani horko ani zima nastavit obycejne vetrani - zavrene okno, pusteny ventilator, ani to netopi ani to nechladi? neni tam problem vypnout vsechny ty automatiky a pouze vetrat? Automaticky rezim s chlazenim i bez chlazeni chapu, ale nekdy to chce proste jen vetrat a vetrat a vetrat ... :)

Editováno: , autor: qwerty666
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je rozumne reseni, ale v navodu se pise, ze teplota nema byt nastavena na mensi hodnotu nez je venkovni teplota (... mějte na paměti, že v režimu ECON by neměla být požadovaná vnitřní teplota nižší než vnější teplota vzduchu a že nedochází k chlazení ani odvlhčování vzduchu ...). Jde ted o to, zda navod psal nekdo kdo nema vztah k temto "detailum" anebo se po takovem nastaveni cela automatika sesype a nasleduje servis. Verim, ze ne a ze se to opravdu da takto obejit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za obrazek, asi to vyresim stejne. Predpokladam, ze je to radio stream - prostredni nabidka. Nejlepsi bude diru po radiu zalepit radiem. Vzhledem k tomu, ze radio neposloucham, tak to bude nejdrazsi lepidlo jake jsem ve svem zivote kupoval. Mozna si ze vzteku zacnu na uklidneni poustet uklidnujici psycho CD. Ale s tim radiem to vypada fakt hezky...

S origo rádiem to vypadá uceleně.

Jinak si rádio z výroby nekupuj. Mnohem levněji tě vyjde ho koupit zvlášť na inzerát.

Já to tak taky udělal a nelituju. Dát jim 11 tisíc za tak obyčejné rádio je opravdu moc.

Bez MP3 se dá sehnat za 2-3 tisíce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To neni ramecek ani panel misto radia, ale ramecek na radio. Neresi proto problem esteticke nahrady misto radia na stredovem panelu pro cloveka, ktery radio nechce, at uz je to z jakehokoliv duvodu. Necekal jsem, ze to bude tak slozity problem. Kdyz je radio v nabidce automobilky jako volitelna vybava, cekal jsem, ze dizajner ma reseni pro toho, kdo si ho nekoupi. Samozrejne esteticke a pohledne reseni. Zaslepka nebo dira v panelu urcite neni reseni. Kdyz uz, tak by musela byt esteticky navrzena. Alespon tak, jak je to reseno na jednom z predchozich obrazku pro Fabii. Tam je to reseno vkusne. Uvodni obrazky s naprosto nevkusnou zaslepkou bez jakekoliv invence nebo dizajnerskeho napadu nebo dokonce s megadirou se snad nemohou nikomu libit.

To, ze si nekoupim radio, kdyz ho neposloucham jeste neznamena, ze za pul mlionu resp. po dovybaveni, s lepsim motorem ... jeste mnohem - mnohem vic, nemam dostat auto se stredovym panelem bez toho, abych mel pocit, ze je to nejake nedodelane, ...

Takze po opravnene vytce proti reseni klimatizace vracim tema k tomu hlavnimu. CO S ESTETICKOU NAHRADOU ZA RADIO?

Editováno: , autor: qwerty666
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To neni ramecek ani panel misto radia, ale ramecek na radio. Neresi proto problem esteticke nahrady misto radia na stredovem panelu pro cloveka, ktery radio nechce, at uz je to z jakehokoliv duvodu. Necekal jsem, ze to bude tak slozity problem. Kdyz je radio v nabidce automobilky jako volitelna vybava, cekal jsem, ze dizajner ma reseni pro toho, kdo si ho nekoupi. Samozrejne esteticke a pohledne reseni. Zaslepka nebo dira v panelu urcite neni reseni. Kdyz uz, tak by musela byt esteticky navrzena. Alespon tak, jak je to reseno na jednom z predchozich obrazku pro Fabii. Tam je to reseno vkusne. Uvodni obrazky s naprosto nevkusnou zaslepkou bez jakekoliv invence nebo dizajnerskeho napadu nebo dokonce s megadirou se snad nemohou nikomu libit.

To, ze si nekoupim radio, kdyz ho neposloucham jeste neznamena, ze za pul mlionu resp. po dovybaveni, s lepsim motorem ... jeste mnohem - mnohem vic, nemam dostat auto se stredovym panelem bez toho, abych mel pocit, ze je to nejake nedodelane, ...

Takze po opravnene vytce proti reseni klimatizace vracim tema k tomu hlavnimu. CO S ESTETICKOU NAHRADOU ZA RADIO?

No, měl jsem na mysli, že do toho standardního panelu na rádio už nějakou krytku seženeš. Tos ale asi nepochopil..no nevadí. Jde totiž o to, že esteticky zadělat díru po rádiu dost dobře nejde, zvlášť pokud je to rádio tak velké. Ať děláš co děláš, pořád tam budeš mít kus plastu. Nic jiného na to není, tak sorry, že se ti člověk snaží pomoct z dostupných prostředků. Přikláním se k nápadu s akvárkem, to bude asi to jediné, co by tě dokázalo uspokojit. Zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promazáno to totální OT.

Diky, souhlasim ... Asi to bude nejlepsi zamknout, protoze se k tomu uz nic dalsiho pravdepodobne dodat neda. Bylo receno vse. Podstatne je to, ze neni jine reseni z vyroby. Doma si muze delat kazdy co chce, ale vysledek je stejne vetsinou nakonec jeste horsi nez treba ta obycejna zaslepka z vyroby. Diky vsem za napady.

Editováno: , autor: qwerty666
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...