Přejít na obsah

Vše okolo CLUBU


Petřík junior

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Ja jsem pro zalozeni - pokud nebudou stranky, je zbytecny mit samolepky na aute a na tričku totéž - to můžem dát na tričko jen "SUPERB". Petříku, hod sem hlasování kdo je pro založení stránek a kdo proti. Bylo by možné registrovat stranky www.superbclub.cz a mit tam proklik na škodahome - sekce Superb ? Pošli nějaky detaily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Co trochu oživit tohle téma? Kolik je nás aktivních aby jsme věděli jak na tom jsme? Samolepku na autě mám a tričko taky ale to je vše přátelé!!! :feve: Já chci víc!

P.S.: než vložíte fotku zkuste ji zmenšit! Nedá se na to koukat a admini s tím nic nedělají! Já fotky už zmenšuji a zabere mi asi 1 minutu navíc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Protože se tu začalo množit spoustu citování předchozích příspěvků tak jen malý návod!

Když chcete odpovědět v nějakém Tématu tak stačí když kliknete na "Přidat odpověď" !!!

Když kliknete na "Odpovědět" tak budete citovat příspěvěk !

A kdo to nepochopí tak bude mít na svědomí Sejdu, protože ten z Vás dostane infarkt !

A zamyslete se kolik je tu nových členů se Supem tak to nějak rozjet!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

pokud chceš být pasivní člen tak už ses členem stal tím že jsi tu napsal.Pokud bys chtěl být aktivním členem tak nezbývá než navštívit nějaký sraz.Mimochodem na podzimním srazu na Vranově oprášíme téma nějakých doplňků včetně oblečení takže by to mohlo být zajímavé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...