Přejít na obsah

1,9Tdi 81kw po výměně rozvodů


kajvet

Doporučené příspěvky

Mám auto po výměně rozvodů ve značkovém servise Škoda, ještě tam prý vyměnili nějaké hadičky. Ale co začlo auto ihned při odjezdu ze servisu dělat je to že při sešlápnutí plynu (při jakékoliv rychlosti a zařazeném kvaltu) do 1cm sešlápnutí slyším hvízdot jako od vysavače,kdykoliv pustím plyn a znovu ho sešlápnu tak do cca 1cm to hvízdá. Ale pokud ho zcela nepustím a jedu třeba na půl plynu a sešlápnu tak hvízdání slyšet není. Auto jinak jede jak mám,výkon stejný, kouř z výfuku žádný. Čím by to mohlo být? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čím to je ti asi neporadím, ale rozhodně není dobrý jen tak čekat, já být tebou tak vmomentě naklušu do servisu a udělám průvan. Ať je to co chce, tak ať se kluci snaží, když jim platíme takové prachy. Jestli dojedeš do servisu za pár dní tak tě pošlou akorát do prdele. Může to být třeba nějaká maličkost kterou si schopný udělat sám, ale taky nemusí. Ale říkám, za ty prachy ať se starají

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem se s tím párkrát setkal, ale na nic se nepřišlo. Asi to tzv. začlo pálit jak má.

Já jsem to zaznamenal u AGR motoru(obtokové turbo) .

Ale taky může být špatně nasazená hadice.

Ať to překontrolují, ať máš jistotu ;)

Editováno: , autor: Indi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prace mozna,ale co treba napinaci kladka :huh: nebo tak neco,s tim bych si nezahraval,zajel tam znovu a rekl,odstrante piskani,treba udelejte znovu rozvody,je mi to fuk.Auto predtim tohle nedelalo a konec.Pripadne res s reditelem,pri;padne ze si budes stezovat do Skodovky atd. atd....Snad se ti to do te doby nepotka B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...