Přejít na obsah

Nejdou otevřít dveře


Kokeš

Doporučené příspěvky

Ja ho chapu, je to proto, aby to udrzelo to lanko v zakladni poloze pri zacvakavani toho valecku do kliky, kdyby to tam nebylo, tak by se to packa mohla pri zacvakavani do kliky posunout a spatne by se nastavilo to napeti, ciliby se lanko tahalo malo a nebo naopak moc. Protoze ono se ta pruzinka pak sama vyvlekne pri prvnim vetsim zatacenim za kliku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím

Na našem muzejním kousku (1.4 MPI, 2002, 49 000 km) se zřejmě vysypal zámek. Klíček strčím do zámku ale nejde s ním už otočit. Začalo to dělat z ničeho nic. Jedná se o verzi bez centrálního zamykání. Auto se nyní odemyká přes zámek u spolujezdce. Vypadá to na zámek nebo vložku?

 

Druhým problémem který jsem zaregistroval je nutnost vynaložení velké síly na stažení levého předního okna. Bojím se abych něco neurval. Bude třeba tam něco promazávat nebo mě také čeká vyměna nějakého mechanismu?

Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravim, mam jeden problem. Pred casom som menil zamok vo dverach vodica. Odvtedy sa tie dvere po zatvoreni a naslednom otvoreni centralom nedaju otvorit na prvy krat. Zo zaciatku to slo na dvakrat, to mi az tak nevadilo, tak som to neriesil, ale teraz je to uz horsie. Musim klucku potiahnut viac krat. Lanko je napnute dostatocne v tom by chyba nemala byt. Viete mi niekto poradit cim to moze byt a ako to viem opravit? Jedna sa o fabia 2001 combi. Budem vdacny za kazdu radu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

zlyhava mi odomykanie zadnych lavych dveri na Fabii I / r.v. 2003 - takze pocitam, ze nastanu problemy

odomkne sa tak raz z desiatich pokusov. zatial sa vzdy podarilo otvorit manualne zvnutra - 1.) znamena to, ze nemam SAFE lock  ?

 

2.) bol by niekto ochotny zrenovovat mi vsetky 4 zamky ? 

za rozumnu cenu...

rozobrat,vycistit,namastit, prespajkovat, osmirglovat komutator motorceka,skontrolovat kable ...

urobil by som si to sam, ale nemam moznost nechat auto v garazi a na parkovisku si to neviem predstavit.

 

3.)pripadne  dalo by sa to nejako prerobit tak, aby sa zamok vzdy dal odomknut manualne- myslim klukou zvnutra ?

Editováno: , autor: alexandrap
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím,

chtěl bych vás poprosit o radu. Jedná se fabii combi, 2003..

Nejdou mi otevřít levé zadní dveře - dveře jsou zavřené. Možná je i zaplá dětská pojistka. Rozdělal jsem zadní tapecu. Když tahám za lanka vubec nereaguje, ani venkovní klika - ta mi přijde jak odpojená. Zkoušel jsem si hrát s dálkovým zamykání, ale taky nic. 

 

Mohu sundat tento plech ? Myslím tím i nýty odvrtat. 

 

Děkuji za každou radu

post-100236-0-50522200-1466769788_thumb.

post-100236-0-56195800-1466769797_thumb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mne sa stalo na fabii niečo podobné. pokazil sa zámok a dvere nešli otvoriť...keď je zaseknutý zámok tak ho asi budeš musieť vysekať....ten plech držia iba skrutky vŕtať nemusíš nič...a bude treba vybrať sklo ale to je v dielenskej príručke....ked to spravilo prvý krát tak som skúšal odomykať zamykať a dvere sa odomkli, zamok som premazal ale vydržalo to asi len pol roka potom sa musel sekať

Editováno: , autor: barlang
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty dveře na fotce jsou pravé zadní ( nejčastější) ale nemají nýty , jsou tam šrouby. Otevřu za 10 minut bez destrukce čehokoliv, ale musím to mít tady u mně. Domažlicko 777227503 Po vyndání zámku ho umím opravit a na stolici odzkoušet všechny funkce .

Editováno: , autor: misumi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím, zadní dveře se mi z ničeho nic přestaly otevírat. Jdou otevřít jen ze vnitř. Po podrobnějším prozkoumání jsem přišel na to, že tam asi chybí lankové táhlo viz. obrázky.

Nevíte prosím někdo kde tohle táhlo sehnat, jestli bude jen spadené dovnitř, nebo něco ulomené, popřípadě jestli budu muset vymontovat zámek?

Děkuji.

scheema.jpg

klikasipka.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...