Přejít na obsah

Nastavitelné opěrky hlavy???


Akrubek

Doporučené příspěvky

Zdárek,

nikde jsem to tu nenašel, tak se mi dostalo cti založit nové téma.

Nevíte někdo, jestli v FII jsou nastavitelné opěrky hlavy řidiče a spolejezdce? Ale ne výškově,ale sklopné. V klasických sedačkách údajně ne, ale slyšel jsem, že ve sportovních z paketu Dynamic by to být mohlo. Viděl jsem tu lidi, které je mají, tak dáte mi prosím odpověď?:)))

Díky:) :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No o opěrku se opravdu málo kdo při jízdě opírá, ale její "dobré a přesné " nastavení oceníte při případné havárii ....ať se nám všem havárie vyhne ....

přesně tak, mě to zajímá taky spíš z pohledu bezpečnosti, než z důvodu opírání si hlavy za jízdy:))

nicméně díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přítelce tohle vadí šíleně, hrozně si stěžovala jak jí hned bolí krční páteř, když si tu opěrku nemůže nastavit a ta poloha ve které je jí naprosto nevyhovuje.

Ja to zajímavé, jsme skoro stejně vysocí, ale v Golfu IV máme opěrku úplně jinak nastavenou, já na max dopředu, ona na max dozadu. Volant to samé, já úplně dole, ona úplně nahoře.

Tak to je s tou Octavii dobrá zpráva!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...