Přejít na obsah

Zatuhlé dveře


Petr E

Doporučené příspěvky

Dveře u řidiče jsou hrozně zatuhlé a težce se s nima otvírá/zavírá. Ikdyž jsem v hodně velkým kopci, kdy ostatní dveře nedrží v plně otevřeném stavu, ty u řidiče drží kdekoliv je nechám. Když chci zavřít, musim velkou silou a dotáhnout je až do zavřenýho stavu, ne jako u ostaních že se do nich tukne a oni se zavřu setrvačností. Zkoušel jsem je u pantu vyčistit a promazat, ale bez výsledku.

Snad jsem to vysvětlil dobře. Měl někdo podobný problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem naprosto stejný problém jako Ty,pokoušel jsem se dokonce povolit panty a natočit je jiným směrem,ale výsledek stejný když jsem je zavíral tak jsem musel použít více síly na dovření a při otvíráni ani nemluvím kam jsem je v kopci otevřel tak držely a ani se nehly a řešení?pořádně jsem panty prostříkal technickým benzínem fakt pořádně!a pak jsem je prostříkal konkorem 101 a je to super :palec2::prc:

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem ten ten samý problém a pročistil jsem banty tech.benzínem se štětcem a ještě je pro jistotu prolil tím benzínem ,a po vysušení nastříkal pořádně WDčkem a bylo po pár otevřeních po problému(pro změnu jsem zase málem urval dveře při otvírání a přivřel nohu jak jsem byl zvyklý silou tahat) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,já mám ten stjnej problm .Dnes prostříkáno WD tak uvidíme, ale jž ted je to o něco málo lepší ;)

nejde oto je pořádně vystříkat Wdečkem,ale důležité je vymrdat z tama ten bordel a potom mazat :prc:

Editováno: , autor: Radas1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...