Přejít na obsah

O1 TDI 66 Kw - Vibrace motoru při 2000 otáčkách.


K*g

Doporučené příspěvky

Zdravím... mám problém s O1 66 Kw 2004 r. v. . Začalo to minulý léto, kdy jsem jel na dovolenou do Chorvatska. Když jsem přidal plyn a zvýšil otáčky na 2000 začalo to rachtat. Když jsem je překročil tak to přestalo... V zimě, se rachtání neprojevovalo.

kamarád (automechanik) mi řekl, že by to mohly být Hidroštely ... Máte s tím někdo zkušenosti? zajímá mě, jak náročná oprava by to byla a jesti je to opravdu ono ...

Díky za rady :palec2:

Ted odjíždím na dovolenou, je teplo, takže by to mohlo začít rachtat. Jestli se mi podaří ten zvuk při jízdě nahrád, tak ho dám na net .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak oba dva kryty jsem kontroloval, těmi to nebude.

Servo se mi vážně při větším zatáčení (výjezd z parkoviště) ozývá, olej je vyměněn a je ho tam dostatek :(

Funguje dobře, ale ty zvuky mě děsí. Vypadá to, že se loučí, otázkou je, zda se to týká jeho čerpadla, převodky, nebo obojího...

To je také důvod, proč ty zvuky z motoru přisuzuji servu, protože vím, že v pořádku není. Jisté to ovšem není....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...