Přejít na obsah

1,6 55kW rozdělovač


tommys

Doporučené příspěvky

Určitě to jde, nedávno jsem ho měnil. U rozdělovače Marelli se časem udělá vůle v pouzdře, v němž je hřídelka. Pokud nechceš moc utrácet, tak si ho nech přepouzdřit. Druhovýrobu Bosche jsem kupoval za cca 1500 Kč.

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den všem, nevíte někdo jestli je možná záměna rozdělovače typ Magneti Marelli za rozdělovač BOSCH? Mám v autě Magneti a mám vůli na palci, je to na výměnu komplet rozdělovače, ale rozdělovač BOSCH je levnější, rád bych to vyměnil kdyby to šlo.

Jde to - vyzkouseno osobne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celý rozdělovač vyměnit za BOSCH není problém. Bohužel nejde požít BOSCHácké víčko na rozdělovač Magneti-Mareli-bohužel :feve: Ono i to BOSCHácké víčko je levnější než ten šmejd z Itálie.

Spíš docházím k názoru, že jediný co se na tom motoru se.e je to taliánský zapalování a vstřikování. Kéžby tam tak byl SIEMENS...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V eshopu www.autodilyk*c.cz mas kompletni rozdelovac za cca 1000Kc.

Jen davej pozor na tesneni - to dodavane s tim rozdelovacem je kapanek mensi a prosakuje - da se prehodit z puvodniho.

Po vymene je treba presne nastavit predstih na PALTESTu - autorizovany servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

take mam problem s rozdelovacem dneska zacal vydavat zvuk jako kdyby mel za chvilku bouchnout a roztrhnout se. rad bych ho vymenil jsem celkem technickej typ ale nevim jaky je postup a zda po vymene zvladnu vse nastavit poradite nekdo přesný postup. mam ctavii 1,6 55kw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no palec je v poradku neni přelomenej a nejevi znamky unavy. piskavej zvuk ktery to vydava je opravdu hroznej zacalo me to dneska a vubec se me to nelibi. koukal jsem že celej rozdelovac se na na netu koupit cca za 1000kč od bosche. no přemýšlím že tam striknu trosku kontaktolu zda to nepomuže ale moc tomu nedavam. vypada to že ta hridelka ma ložisko v haji nebo jak je to udelany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...