Přejít na obsah

Construct, Defend atd.


Akrubek

Doporučené příspěvky

  • o 9 měsíců později...

Čaute, som tu nový, ale je tu fajn ako čítam všetky možné témy....

A teraz k veci. Mám objednané autíčko Roomster 1.2 51kw Style Ice+, modrá oceán metalíza, + 4 zadné repro, rezerva a predĺžená záruka do 60 000km.

Malo by byť prvý júlový týždeň a tak pomaličky zhromažďujem informácie čo a ako. Najväčší problém mám s rozhodnutím sa pre zabezpečenie autíčka.

Malo by stáť von a mám trocha obavy.

Aké zariadenie by ste mi odporučili z vlastných skúseností?

P.S: ospravedlnujem sa ak niekde je už taká téma :palec2: ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Construct a defendlock je v podstatě to samé..další je zeder......myslím, že zamykání řadící páky dávají většinou v ceně vozu...prodejci...jinak samo alarn...hlídání přes mobil.....no a na konec...satelitní vyhledávání..sherlock

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozdíl žádnej jen ve výrobci a názvu...a trochu v designu...princip je stejnej......já mám defend....už na druhým autě a spokojenost....a vždy jsem ho měl od prodej ce v ceně vozu....

Podívej se na stránky constructu a defendlocku a porovnej si to.....

zde můj defendlock

post-82-1242387231_thumb.jpg

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, tak skúsim popozerať stránky......a uvidíme pre čo sa rozhodnem...

síce mám ešte čas, ale blíži sa preberanie autíčka :palec2:

Ešte som sa chcel opýtať aký typ máš ty, lebo majú tam viac typov zámkov a zariadení

Editováno: , autor: Blacky
Pravidla rikaji - necituj posledni prispevek!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Nevíte někdo jak přesně je nacvakla na zámku DEFEND LOCK ta gumička kolem zámku kterou se zamyká? Auto bylo v servise a pochopitelně že se teď otáčí tak bych chtěl vědět zda to zvládnu dát dokupy nějak sám nebo musím do "autorizovaného" servisu znovu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo jak přesně je nacvakla na zámku DEFEND LOCK ta gumička kolem zámku kterou se zamyká? Auto bylo v servise a pochopitelně že se teď otáčí tak bych chtěl vědět zda to zvládnu dát dokupy nějak sám nebo musím do "autorizovaného" servisu znovu!

Jestli myslíš tu černou gumičku kolem zámku za kterou zároveň otáčíš zámkem, tak ta je tam jen nasazená. Pokud se ti točí, tak ji klidně stáhni ze zámku, odmasti oba díly a přilep. Výrobce k montážní sadě Defend dává tubičku vteřinového lepidla, které samozdřejmě drží na kovu, ale na té gumce né, takže se tam ta gumka protáčí. Stánni ji směrem nahoru a znovu přilep, doporučuji nějaký druh kontaktního lepidla typu chemoprén atd.

Doufám, že jsme se oba bavili a jednom a tom samém, jestli jsem ti dobře rozuměl !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...