Přejít na obsah

Construct, Defend atd.


Akrubek

Doporučené příspěvky

Čau děcka!

Nemáte někdo pls vrtací šablonu, nebo alespoň výkres pro montáž Contruktu do Fabie II. Ideálně ta šablona (má kód BC 016).

Díky předem :help:

Hele sám bych do toho asi nešel.....takový prachy za auto si dal..... tady moc neušetříš.....svěř to do ruky odborníkům, ať si nepřiděláš problémy....já měl výhodu DefendLock jsem dostal grátis i smontáží od salonu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak, ak bolo napísané - montáž Conructu by mal robiť niekto, kto to už niekedy robil... Prípadne by som sa skúsil dohodnúť v servise s mechanikom, či by to nespravil ako fušku. Predsalen, má k dispozícii šablónu, vie čo kde a ako... Človek, čo to bude robiť prvý krát, može kopec vecí pokaziť.

Už som to písal inde, ale máme autá za niekoľko sto tisíc, tá tisicka hore dole by už nemala hrať rolu B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš pravdu, ale do novýho auta v záruce? viz můj předchozí příspěvek: až budeš třeba problém s převodovkou nebo řazením ...tak ti můžou říct, že je to tvoje vina a záruka nic....protože budou chtít papír od montáže zabezpečení..... a oto asi jde hlavně, nebo se mýlím? Na co má pak připlacenou záruku na 4 roky.....ale každého věc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to, že se nedá ofiko koupit...já byl v servisu a tam ho nabízej normálně k prodeji jak defend tak i construct....a nemusíš to u nich nechat montovat....a pokud by jsi měl opravdu problém se závadou převodovky či řazení, tak věř, že by pátrali.....a také pokud by jsi měl problém se samotným zamykáním a chtěl to reklamovat, tak taky nepochodíš, protože to nebylo montováno autorizovanou a proškolenou osobou.......

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je asi pravda, ještě uvidím, mám ještě chvilku čas, nicméně skutečně by ti to nikde prodat neměli, pokud to dělají, dělají to "na černo", komunikoval jsem s přímo s Constructem a napsali mi, že materiál se nesmí samostatně bez montáže prodávat. To samé v Praze na Jarově mi napsali, že dodaný materiál nezamontují, že se to musí koupit a zamontovat u nich, jinak smolík...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zamontujou, pokud je origo zabalenej bez poškozenýho obalu, to jo, ale jinak je to logický...chráněj se.....ale fakt jsem si to tam mohl koupit.....jinak si dej o nějaký pivko -_- míň ;) a nech to namontovat v servisu.....jinak co já vím, tak k FII elegance alespoň u nás dávaj grátis defend vč. montáže....info ze 4 servisů....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...