Přejít na obsah

Construct, Defend atd.


Akrubek

Doporučené příspěvky

Já mám construct ,značený skla ve svý fabče a měl jsem to i dříve ve své feldě a považuji to nejvhodnější co se týče zabezpečení vozu +v kombinaci ještě jiným zabezpečením a pořádnou pojistkou protože takovýto názor že je to dávno překonaný je ........ ;) a možná by bylo dobrý čím je to překonaný

To Dick: třeba myslel kolega bittpower dát si do fabči satelitní nebo radiové sledování vozu to je tak dobrý do pořádně drahých aut ;)lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No on kolega chtěl udělat chytráka, a proto asi napsal naprosto bezduchej příspěvek, asi pak popíše něco co viděl TV a nebo něco za desetisíce a nebo dokonce něco co u nás nemá homologaci, nebo co zrovna vyvíji NASA. A nakonec dopíše závěr, že všechno je překonatelné, ale to mi víme také :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak já dávám zamykání zpátečky, pokud už v autě není-značku řeším podle typu zamykání, které v dané době která firna z těch dvou má v nabídce a vyhovuje mi, dále vypínač, a u aut do 5-ti let stáří pojistku. To mi stačí abych klidně spal. Když tohle ukradnou, řeknu si 15-ti letý děti to asi nebyly, udělal jsem pro zabezpečení dost-koule si rvát nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je otázka, jestli není lepší nulová spoluúčast místo nákupu zámků, leptání a podobných věcí. Jednak to auto ochrání pouze částečně, jednak je s tím otrava.

Část VINu je u FII/R vyleptaná na sklech, bohužel taková UNIQA tohle značení NEuznává a vyžaduje zároveň jakousi registraci za roční poplatek. Satelitní vyhledávání je sice zajímavá věc, ale drahá a šéfovi takle auto stejně šlohli. Prostě najedou do náklaďáku a vrtulník může lítat jak chce.

Když budu kalkulovat dobu vlastnictví auta na 6 let a cenu zámku i s montáží dejme tomu 6 000Kč, můžu ročně zaplatit o tisícovku víc a pořád to vyjde nastejno. Za podobný rozdíl mám 0%/1000Kč pojistku, která se vztahuje jednak na odcizení, ale taky na případnou havárii nebo živel. Oproti tradičním 5%/min. 5000Kč vám to pak vykryje i menší škody nebo ukradení rádia. Co běžná pojistka neumí, to je bránit se proti poklesu hodnoty, bohužel. Proti tomu je potřeba přikoupit ještě připojištění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za 1)dick:nikdo tady nechytrači,2)defend,construck atd ti cpou ve škodovce jen proto,protože s nima maji smlouvu a nemaji z toho maly prachy,vim co řikam,mam tam znameho.Dalši věc je ta pokud se ukradne auto s timto zabezpečenim tak jsou prodejci jen radi,maji novy kšeft.Proto nabizeji pouze toto.A navic pojištovna to zacvaka.Samozřejmně každe auto se da ukrast.Jde jen o to co nejvic to omezit a znepřijemnit.Pokud se nemylim tak toto tema je o mechanickem zabezpečeni nikoliv elektronickem jako je sherlock a dalši systemy.Když neznate dalši typy tak se tady do nikoho nenavažejte.Taky to nedělam.Mezi ty nejnovějši a momentalně asi nejučinějši mechanicke zabezpečeni patři zederlock.Momentalně to tady v čr montuje jen jediny člověk.Samozřejmně vše jde ukrast ale toto zařizeni je o něčem jinem než zamek zpatečky a rozhodně nestoji desetitisice ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi tak, nebavíme se o tom kde máš"chytrého"známého-já ho tam mám taky, protože se bavíme o tom co si tam možná dáme a o čem uvažujeme. Za druhé neporadil jsi nám nic, jen jak jsem předpokládal, něco co u nás není legislativně v pořádku. Takže trvám na svém, tvůj příspěvek shora byl bezduché plácnutí !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dick:ja jsem nic neřikal o "chytrem" znamem,tohle je jen alternativa k zamku řazeni.ktery jsem měl mimochodem kdysi taky.tvuj nazor asi je že jedina spravna volba je ten zamek zpatečky tak jsi u něj klidně zustan.ja tady davam alternativu pravě k tomuto zabezpečeni.A je samozřejmně na každem jak se kdo rozhodne.Tak to tady pořad nepřekrucuj

Editováno: , autor: bitttpower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravím,

včera se mi někdo naštěstí neúspěšně pokusil ukrást auto. Za bílého dne pře Olympií v Olomouci. Tak jsem se chtěl zeptat jestli tady někdo v okolí montuje nějaký ten construct defend lock nebo něco podobného na zámek řadící páky a kolik by to tak stálo.

Dík za info.

Kolda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

včera se mi někdo naštěstí neúspěšně pokusil ukrást auto. Za bílého dne pře Olympií v Olomouci. Tak jsem se chtěl zeptat jestli tady někdo v okolí montuje nějaký ten construct defend lock nebo něco podobného na zámek řadící páky a kolik by to tak stálo.

Dík za info.

Kolda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporucuji Keetec TS 8000. Blokuje 2 okruhy motoru, vlastni (skryta) ridici jednotka, protiotresovy sensor, sensory na dverich, kufru + haupne. Dalkovy start (super na zimu), automaticke dochlazovani turba atp. Dalkova kontrola (dosah az 1km) a prehled pomoci led pageru. Porizovaci cena je sice trochu vyssi ale mam s nim nejlepsi zkusennosti. :)

Navic je zabavne pozorovat reakce lidi, kdyz se vedle nich nastartuje prazdne auto. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 2 roky později...
  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...