Přejít na obsah

Vykradená OII


karlos3

Doporučené příspěvky

Mohol si skúsit zavolať nejakú policajnú hliadku, ale to už by bolo možno aj neskoro :( a polícia by s tým nič nespravila, ale možno by sa naľakal, dúfam, že už k vám nepríde, je to nepríjemný pocit, človek nič nezmôže, ešte keď sa ti vyhrážajú... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Policajti sou na nic...pomahat a chranit tak maximalne vybirat pokuty za spatne parkovani a stat hned za znackou mesta a merit 50-ku :smich:

Opravdu je to des, zkusil jsem zda-li nenajdu na Aukru nejaky novy inzerat na radio OI, ale nic jsem tam nenasel...no uvidime jestli se tady neco jeste stane...doufam ze nebudu ted na rane ja...kazdopadne tady ale neparkujou zadna levna auta...Mercedes SLK, Audi Q7 a podobni mazilci, tak uvidim no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak mám zase vykradenou OII :angry: ..

Ted mi volal ten řidič,čeká v Praze někde u Pankráce na policajty......Vracel se z Německa a stavoval se po cestě domu pro manželku na Pankráci u známých,zaparkoval tam a šel na skok nahoru,po zhruba 25min.přišel k autu a bylo hotovo......To snad už neni ani pravda....skoro 10.let jsem měl od takových příhod pokoj a ted během pár měsíců se mi to teda řádně vynahrazuje....

Řikal že je v tahu:Airbag řidiče,Audience+rozlámanej rámeček kolem,prý jsou v tahu i zadní sedáky..což teda absolutně nechápu,z kufru zmizela rezerva i s tou střed.odkládačkou kde je hever,klíč na kola apod.,bluetooth sluchátko k mobilu,dálka od 930-tomtoma ...pak byla přibouchnutá kapota a povysunutej levej xenon,ale to už nestihly,takže xena jsou o.k.........Každopádně podle toho usuzuju že jich muselo být víc a byli tam autem.

Jinak prý chodil kolem toho a zámek,kliky jsou bez poškození... ;) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je na prdel, teraz, čo si chcel skoncovať s Jarovom, tak sa ti stane toto. Musí to byt nepríjemný pocit, hlavne, že xeny sú aspoň OK. Tie sedáky, to mohla byť nejaká pomsta za niečo čo nestihli ukradnúť, alebo to boli sfetovaní, nadrogovaní :aggressive: Ale za 25 min. toto všetko zobrať? Je možné, že ho mali vyhliadnutého, alebo myslíš, že len tak keď ju videli na parkovisku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám zase vykradenou OII :angry: ..

Ted mi volal ten řidič,čeká v Praze někde u Pankráce na policajty......Vracel se z Německa a stavoval se po cestě domu pro manželku na Pankráci u známých,zaparkoval tam a šel na skok nahoru,po zhruba 25min.přišel k autu a bylo hotovo......To snad už neni ani pravda....skoro 10.let jsem měl od takových příhod pokoj a ted během pár měsíců se mi to teda řádně vynahrazuje....

Řikal že je v tahu:Airbag řidiče,Audience+rozlámanej rámeček kolem,prý jsou v tahu i zadní sedáky..což teda absolutně nechápu,z kufru zmizela rezerva i s tou střed.odkládačkou kde je hever,klíč na kola apod.,bluetooth sluchátko k mobilu,dálka od 930-tomtoma ...pak byla přibouchnutá kapota a povysunutej levej xenon,ale to už nestihly,takže xena jsou o.k.........Každopádně podle toho usuzuju že jich muselo být víc a byli tam autem.

Jinak prý chodil kolem toho a zámek,kliky jsou bez poškození... ;) ...

Jsou to zmetkové kterým se nechce dělat. Chytit je a urazit jim pracky parchantům. Mě do toho vlezli ve firmě, v objektu, otevřeli to asi ovladačem,protože to nebylo nijak poníčený. Začal řvát alarm, tak se lekli a než jsem vyběhl ze dveří sedli do do černé 607 a ujeli. Policajti by opravdu měli začít něco dělat a ne jen kasírovat. Dneska jsou všude kamery a jim je to stejně na prd. rosťa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je na prdel, teraz, čo si chcel skoncovať s Jarovom, tak sa ti stane toto. Musí to byt nepríjemný pocit, hlavne, že xeny sú aspoň OK. Tie sedáky, to mohla byť nejaká pomsta za niečo čo nestihli ukradnúť, alebo to boli sfetovaní, nadrogovaní :aggressive: Ale za 25 min. toto všetko zobrať? Je možné, že ho mali vyhliadnutého, alebo myslíš, že len tak keď ju videli na parkovisku?

To nemaj vyhlídnutý. Oni prostě všude šmírujou a zkouší každé auto. Myslím si, že by se lidi měly taky zajímat, protože se to může stát i jim. V dnešní době nikoho cizí věci nezajímají. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byla náhoda,ten řidič s ní byl ted 2.dny v Německu....

Na Jarov kašlu,to si zařídim a udělám sám....zítra oběhnu pojištovnu,nechám to zacvakat rozpočtem a odtamtud rovnou na vrakoviště kde to vše pokoupim.....Akorát bude asi problém ty zadní sedáky,mám už všech aut Alcantaru,což se asi na vrakárně bude schánět blbě,obyč.sedadla tam maj i funglový,to vím určitě,ale tohle nevim nevim......A ještě netušim jak vydolovali to rádio,protože jestli bude ucvaklá kabeláž,tak to bude problém,ale to ještě zjistim až mi bude volat až půjde od těch policajtů.

Stejně by mě zajímalo jak se tam ty kreteni dostávaj že tam vlezou bez poškození.....Řiká se že si nahrajou tvůj signal při zamykání auta,ale to je "Jedna Bába povídala"...fakt by mě to zajímalo,protože těchle případů vloupaček bez sebemenšího poškození auta je čím dál víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já se ho ještě schválně ptal jestli si nevšimnul když vylezl z auta jetli tam někdo někde nezevloval třeba v autě a řekl že určitě ne,že nejdřív totiž ani nechtěl jít nahoru,tak čekal ještě asi 5min.u auta a čuměl z nudy sem a tam.....Až pak na něj manželka zavolala at jde na chvilku nahoru,tak to zamknul a šel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trocha sarkasmu a nadsázky, takže to ber s rezervou - pak si to tady někdo koupí jako výhodnou koupi ...

Je tu totiž celá řada dost podezřelejch prodejů, od lidí čerstvě založenejch, minimum kontaktních údajů, když pak s nima člověk komunikuje, skoro jako by se snad báli mluvit a prodej obestírá tajemno, alespoň tak to bylo v případech, když jsem něco chtěl koupit já ... Bylo to dost nestandardní, aspoň mi to tak přišlo ...

Editováno: , autor: rorda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu i věřim.....ten jejich prodej u benzínek kdy i kolikrát mně něco nabízeli se jim už nedaří protože tam už po nich jdou,tak bych se vůbec nedivil že se i zde v bazaru někdo takovej najde.

Za to na takovim Aukru jich je podle mě dost,zrovna min.max.předmin.týden jsem tam z nudy zevloval a těch rezerv,těch výplní rezerv tam byla hromada a to nebylo jediné.....

Editováno: , autor: karlos3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byla náhoda,ten řidič s ní byl ted 2.dny v Německu....

Na Jarov kašlu,to si zařídim a udělám sám....zítra oběhnu pojištovnu,nechám to zacvakat rozpočtem a odtamtud rovnou na vrakoviště kde to vše pokoupim.....Akorát bude asi problém ty zadní sedáky,mám už všech aut Alcantaru,což se asi na vrakárně bude schánět blbě,obyč.sedadla tam maj i funglový,to vím určitě,ale tohle nevim nevim......A ještě netušim jak vydolovali to rádio,protože jestli bude ucvaklá kabeláž,tak to bude problém,ale to ještě zjistim až mi bude volat až půjde od těch policajtů.

Stejně by mě zajímalo jak se tam ty kreteni dostávaj že tam vlezou bez poškození.....Řiká se že si nahrajou tvůj signal při zamykání auta,ale to je "Jedna Bába povídala"...fakt by mě to zajímalo,protože těchle případů vloupaček bez sebemenšího poškození auta je čím dál víc...

Hele nepsal si nahodou do Jarova ze chces opravit ucvaknutou kabelaz k radiu ... ja jen ...to je nahoda jako svina :ble :ble :kol-82:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zavolal jsem na policajty že jsem si koupil svůj vlastní mobil a že je čekam v té nejmenované zastavárně.Přijelo komando a když chtěla doklady tak ta pani se zlatýma řetězama to do oči popřela.A to podotýkám že jsem to měl oficiálně nahlášeny s čislem IMEI.Od té doby těm debilům nevěřím.Jsou to neschopny loutky a ten pocit bezmoci nikomu nepřeju. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ted taky řeší táta....co myslíš že se událo od toho incidentu co měl táta v jeho garáži jak tam na něj mířil sfetovanej zlodějíček pistolí,když je tam táta načapal???..Vůbec nic!!!!..vědí že je táta oba dva viděl z blízka a jediné s nim v ten den byl sepsanej protokol a od té odby ticho po pěšině.....Když tam táta už dvakrát volal co a jak,tak si ho tam tak dlouho přehazovali jak horkej brambor až to pokaždé nevdržel a praštil jim s tel. ...A to samé ta jejich bezpeč.agentura co tam má kamery a co to tam má hlídat......Nikdo nic neví,nic nedělá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pojištovna vyřízena....škodu pojištovna vyčislila na 56.500kč....ale ten likvidátor mi tam hnul žlučí debil...s prominutím to byl dement k pohledání....Když chtěl napsat Audienci jako škodu za 5000kč,tak mu řikám jestli se nezbláznil,že to rádio je min.za 20.000kč ofiko ceny,tak na to řekl že Audience se dá dnes sehnat za 2.000kč....tak jsem mu řekl že jestli mi jí za 2.000kč sežene,tak mu dám ještě litr navíc na kafe....Pak k těm zadním sedákům..10.min.nepochopil co je to Alcantara...pořád chtěl napsat standartní sedadla a s čim měl dostal bylo když si vzal ten ruplej rámeček co je kolem rádia,koukal na něj 5.min.a pak řekl...Hm,to nevypadá hrozně,stačila by kapka vteřiny a byl by jak novej........To už jsem nevydržel a řekl jsem mu že jestli chtěl abych si o něm myslel že dementní,tak se mu to podařilo...že má katastrofální jednání a že nechápu že jeho nadřízenej ho vůbec může nechat jednat z lidmi....Naštesti v kanceláři to pak semnou psala taková mladá ochotná buchta,tak aspon že tak.....

Každopádně ted maj policajti 30.dní na šetření....ta holka mi tam řikala že jakmile mi přijde od nich za 30.dní dopis o ukončení pátrání,tak jí ho mám poslat emailem a do 5.dnů od odeslání posílaj peníze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u Škodovky se to vyplatí jednoznačně rozpočtem!!!....nových origo dílů je všude hromada a za víc jak poloviční ceny......1.Varianta:(platba opravy v autoriz.smluvním servisu)=Tak to znaméná:Nahlásit po tel.pojištovně škodu,náhlásit kam to dáváš do autor.servisu,ty se podívaj jestli to je jejich smluvní partner(např.na Jarov)...auto odvezu tak jak je na Jarov,ty si zavolaj likvidátora,ten to tam nafotí/ohodnotí,Jarov to opraví,fakturu pošle na pojištovnu,ty to proskoumaj/schválej sumu za opravu,napíšou krycí dopis na základě jakýho ti auto pak po opravě vydaj bez placení a ty tam ještě jak blb zacvakáš spoluúčast.!!!(a to ještě minimálně týden si bez auta)Moje Varianta(rozpočtem)znaméná toto: Zajedu si na pojištovnu osobně,oznámim škodu,při otázce jak to chci řešit,řeknu že si opravu zařídim svépomocí že nehci autor.servis,v tomto případě si auto ihned na místě nafotí(poškozené věci),ohodnotí to jako např.ted v mém případě na 56.500kč...Formou platby svépomocí/rozpočtem pak strhávaj z té sumy do 20%....Ted se bude čekat na ukončení šetření policie(tj.max.do 30.dní) a po 30.dnech ti na tvůj účet/nebo na ruku na přepážce pojištovny vyplatí 56.500kč - 20%,což znamená že na ruku dostaneš minimálně 45.200kč.....Dle mého odhadu to co mám např.ted třeba já,si seženu tak za +-20-22.000kč a dalších min.23.000kč máš doma :) ....neni to nic levýho nebo špatnýho,jakmile pojištovně nahlásíš prostě platbu rozpočtem,tak tu v tu chvíly už nezajímá za kolik to opravíš/seženeš,ta ti prostě strhne 20% a ví moc dobře že na tom vyděláš ty i ona......

Proto tolik servisy milují opravy na pojištovny,protože na tom maj vždy ranec.......

Když jsem se bavil z tim známym co odešel z Jarova,tak to řikal taky,že tyhle příhody řešej v autor.servisech jen takové ty firmy co s tim nechtěj mít zařizování,ale normál.člověk si to vždy radši nechá zacvakat rozpočtem a sežene si to po svym.........Když už ti vykradou auto,tak si aspoň zlepšim náladu tím že na tom vydělám....

Editováno: , autor: karlos3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože Rozpočet vezme ceny nových dílů, připočte práci v autorizovaném servisu, výslednou cenu vydělí v poměru myslím cca 3/4. Tu ti nabídne... Ty si dojdeš na vrakáš a opravíš si to sám, nebo to někomu svěříš... někdy se na tom dá trochu "vydělat" ale pokud si člověk odmyslí to sraní s tím vším, tka je na tom pořád v mínusu :/

Já měl otevřenou odpověď... a dlouho to nemohl dopsat :)

Editováno: , autor: Tom Muaddib
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to po více jak 4-5x zkušenostech neviděl tak bledě,spíš naopak....vždy jsem na tom rozpočtu víc jak 20.000kč vydělal....

Hlavně jaký sraní???....zařídíš pojištovnu,což je za 30min.hotový i z nafocením a pak zajedeš koupit vše na vrakoviště kde dnes maj tolik věcí na OII že vše pořídíš na jednom místě a hotovo......Pořád lepší než to dát servisu....zaprvé na tom vyrejžuje on,protože z 80% si vždy něco dohlásí,za druhé si minim.týden bez auta,což třeba u mě (v případě kdybych neměl připojištění náhrad.auta) by znamelo ztrátu i přes 30.000kč a za třetí jim tam ještě zacvakáš spoluúčast...sice já mám 1%,ale lidi co maj třeba 10 a více % už sem jim snad ani nevplatí takovou událost vůbec nahlásit.

Třeba u bouračky..to jsem teda zatim díky bohu neměl tu čest řešit,ale známej co to takto řešil když zbořil Opela-Zafiru vydělal na platbě rozpočtem víc jak 60.000kč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono pozor.....záleží taky na pojištovně!!!!!!!!!!!!!!! Známej měl u předchozího auta pojištovnu tušim Generali a tam teda taky řekl že měl rozpočet tak tak.....Já mám ale ČP a tam teda jsem s tímto druhem platem jsem víc než spokojenej :palec2: ....Upřímně řečeno až jsem byl kolikrát překvapenej kolik poslala. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já měl zatím rozpočtem jen jednu nehodu... odhaldo se to na dvanáct, dostal jsem deset a spravil za dva...

Jen těch keců (auto bylo půjčené), osíraček (dopisy pojišťovny, telefony, domlouvání termínů, návštěva likvidátora), auto čekalo na lak tři dny... cesta tam a zpátky, tři hodiny čekání na policajty...

Nevím, asi se to "vyplatilo" ale asi bych radši, když by se to nestalo...

S tím rozpočtem by se daly dělat krásný pojiťovací podvody... napadaj mně třeba takový xena... v noc si je vyndáš, ráno je nahlásíš, na internetu prodáš, dostaneš 15 klacků a za 10 si koupíš nový...

A tak...

Ale fakt si mylsím, že je lepší nebourat a neřešit vybraná auta... :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám dobrou zkušenost s rozpočtem, chlápek mi zbořil auto ze zadu na dálnici takže to bylo na kastli bylo to hodně, zlomený až do střechy. Auto bylo těsně před koncem leasingu, stejně auta měním s koncem leasingu, tak jsem to nechal udělat rozpočtem dostal jsem prachy od pojištovny, počkal jsem dva měsíce až zkončí leasing, pak auto prodal tak jak bylo zbořený a dostal jsem za něj celkem dost. Když jsem vše spočítal ve finále jsem dostal víc než kdybych to auto prodal a neměl tu nehodu. Sice je pravda že s tím bylo trochu lítání, ale nic hroznýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...