Přejít na obsah

Vykradená OII


karlos3

Doporučené příspěvky

To si piš že se dělaj v tomhle podvody jako svině......Jak jsem tu už kolikrát psal..brácha dělá na živnosťák takovýho prostředníka mezi OP.Leasingem-Firmami-Servisem....a ten takových případů zná hromady......Jen dříve u nich na firmě když tam byl ještě jako zaměstnanec tam byl průser jako hrom......Zjistily že tři frajeři co tam byli na vedoucích pozicích si za tyhle levoty z vykradením auta a prostě za fingované pojist.události postavily baráky atd.atd.atd. ........Pak jeho nějakej kamarád se dostal do finanč.potíží a první co ho napadlao bylo že si sám "udělá auto"...jenže byl tak tupej že si ho vybílil někde před barákem na kterym měla kameru MP ;) ..takže místo peněz z pojiťovny dostal podmínku..

A to co zaslechnu občas u pumpy od taxikářů na letišti když tam náhodou zajedu na kafe při zpožděnim příletu,to je taky síla...skoro každej z nich žije z pojištoven.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brot1cz: To přesně se stalo jednomu známýmu co jezdí z Passatem na letišti....Ten měl přesně rok starýho Passata a na Pražskym okruhu ho sestřelil kamión,ale tak že auto bylo taktéž na kastly.......On jelikož je taky podobnej puntičkář na auta jako já,tak řekl že to nebude opravovat a radši koupí nový.....Tak obratem koupil u Exnera Passata skladovku.....Toho zbořenýho prodal tak jak byl+to co dostal od pojištovny a v závěru řekl že má novýho Passata a ještě na tom 40.000kč vydělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je t o tak dá se na tom vydělat. A utehle velkej bouraček na tom člověk vydělá dost, protože v případě opravy platí spoluučást z celé opravy a to v autorizáku je pálka jak prase. Ja to nechal tenkrát uděl vypočet opravy v autorizáku, protože tam mám známeho a cena tenkrét byla za opravu s novou kastlý 450 tis kč podotýkám to auto bylo 34 měsícu stáré a já když ho kupoval nové stálo 550 tis pak byla alternativa že by tu kastli srovnali ( to jsem zavrhl okamžitě) a to byla kalkulace 330 tis. Prostě ty opravy jsou šíleně drahý a nikdy to už není ono kor u těch velkej ran. Nakonec jsem zvolil variantu rozpočet která se ukázala jako nejlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak neni to levná zaležitost o tom žádná,ale na OII to neni zas tak hrozný.......To ted když jsem si nechal udělat výpočet na tu A6,tak třeba ta moje ve 3.0TDI..zatim bez slev to dělá necel.94.000kč!!!!!!! a to jen Havarijka...,ale něco řikal o slevě,tak snad to aspoň o něco spadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak neni to levná zaležitost o tom žádná,ale na OII to neni zas tak hrozný.......To ted když jsem si nechal udělat výpočet na tu A6,tak třeba ta moje ve 3.0TDI..zatim bez slev to dělá necel.94.000kč!!!!!!! a to jen Havarijka...,ale něco řikal o slevě,tak snad to aspoň o něco spadne.

To máš jedno. Pojišťovna se snaží stejně každého odrbat. Když nejsi chytrej jako v tvým případě tak ostrouháš. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už si připadám jak v nějakym špatnym filmu......Stojim ted v kuchyni,dělám si čaj a než se mi ohřeje voda tak čučim z okna...V tom vidim jak se plouží naší ulicí tak 10-12.letej klučina...přišel k VW-Bora co stojí zaparkovaná naproti před barákem souseda..nejdřív jen tak očumoval,pak dorazil k předku auta,chytil za znak VW a vyrval ho :angry: ..tak vylítnu,začnu řvát,ale to už bylo pozdě,ten už byl někde v čudu.......v tom vyšel soused z návštěvou které byla ta Bora a ten už to radši ani nekomentoval,jen nasraně mávnul rukou a řekl že to má každej měsíc....To jsem netušil že se ještě kradou znaky aut jako tomu bylo dříve za komoušů..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pojištovna vyřízena....škodu pojištovna vyčislila na 56.500kč....ale ten likvidátor mi tam hnul žlučí debil...s prominutím to byl dement k pohledání....Když chtěl napsat Audienci jako škodu za 5000kč,tak mu řikám jestli se nezbláznil,že to rádio je min.za 20.000kč ofiko ceny,tak na to řekl že Audience se dá dnes sehnat za 2.000kč....tak jsem mu řekl že jestli mi jí za 2.000kč sežene,tak mu dám ještě litr navíc na kafe....Pak k těm zadním sedákům..10.min.nepochopil co je to Alcantara...pořád chtěl napsat standartní sedadla a s čim měl dostal bylo když si vzal ten ruplej rámeček co je kolem rádia,koukal na něj 5.min.a pak řekl...Hm,to nevypadá hrozně,stačila by kapka vteřiny a byl by jak novej........To už jsem nevydržel a řekl jsem mu že jestli chtěl abych si o něm myslel že dementní,tak se mu to podařilo...že má katastrofální jednání a že nechápu že jeho nadřízenej ho vůbec může nechat jednat z lidmi....Naštesti v kanceláři to pak semnou psala taková mladá ochotná buchta,tak aspon že tak.....

Každopádně ted maj policajti 30.dní na šetření....ta holka mi tam řikala že jakmile mi přijde od nich za 30.dní dopis o ukončení pátrání,tak jí ho mám poslat emailem a do 5.dnů od odeslání posílaj peníze...

Podle mě chtěl něco bokem, pak by přihmouřil oko a ceny by začaly stoupat, aspoň mi to tak přijde, co jsi napsal ... ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem vše pořídil..akorát nemám Audienci,ale zánovní StreamMP3...zítra namontuju a bude zas hotovo....Celkem jsem překvapen,sehnal jsem vše na jednom místě včetně toho zad.sedáku v alcantaře a za slušnou cenu.....Vršovice jsou prostě :palec2:

Na tu Audienci jsem se vykašlal jí schánět....obvolal jsem vše možný a nikde prostě nemaj.....možná kdybych to auto ještě nějakou dobu měl,tak počkám,ale tuhle OII z ještě jednou OII ze 2007 budu nahrazovat těmi A6,tak jdou max.do měsíce do světa,tak je mi to celkem jedno co tam je za rádio,hlavně že tam neni díra,nebo nějakej neorigo zbastlenec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz mate takove zkusenosti s pojistovnama, jak je to napr. kdyz mam v OII nejake obyc. origo radio a koupim si do nej COLUMBUSE treba odtud z fora za 15 - 20 tis, ale novy stoji ve Skodovce cca 60 tis (v konfiguratoru) a ukradli by mi ho, jak to bude resit pojistovna ? Da mi tech 6O tis minus nejake to procento ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze kdyz nahlasim na pojistovne, ze jsem si koupil nove radio Columbus v hodnote 60 000 KC, tak mi sice zvysi o par korun pojistku, ale pak mi to zase proplati, jo ? A to ale asi budou chtit videt doklad za kolik jsem ji koupil, ne ? Pochybuju, ze mi nekdo z inzeratu proda navi za 15 - 20t a da mi k tomu doklad na 60 000 KC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudou to chtit videt, ja nemam taky Nexuse z vyroby a pri uzavirani smlouvy jsem si pripojistil svoji navigaci. Normalne reknes, ze sis koupil novou navigaci a ze si ji chces nechat pripojistit na cenu 60tis. A me ta pani rikala, ze ani na cenu pojistneho to nema vliv. To jsem taky nechapal, ale kazdopadne to bude minimalni suma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to asi jak v který pojištovně, ale co mám od známého zkušenost kteremu ukradli nexusese taky dodělánýho a nic před tím nenahlasil že ho tam má tak mu zaplatili jen radio které tam bylo před tím. Jinak samozřejmě ti nikdo nedá doklad na colombuse na 60 tis, když jsem o něm uvažoval tak ani nikdo nechce dát doklad na cenu za kterej ho kupuješ. Pak jsem od toho upustil nemíním mít každej tejden rozmlácený okno a vykradený auto. Je to sice krasná navi, ale tady do Prahy na nic, sice mám garáž, ale parkuju po praze všude možně a ty kurvy zlodějský jsou na každém kroku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prave, pokud bych si koupil Columbuse, tak bych ho chtel mit dobre pojisteneho (na 60 tis), aby kdyby nahodou mi neco vyplatili.

Asi budeme muset neco na ty zlodeje vymyslet! Jak to tady ctu, tak se mi to vubec nelibi !!!

Jejich drzost nezna meze a dostat se do auta taky pro ne neni zadny problem :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam taky Generali a opravdu se na nic neptají. Stačí mít uvedeno v pojistné smlouvě typ rádia a jeho cenu a je to v pohodě. Doklady o koupi nechtěji. Stejné to bylo s ALU kolama, ještě když jsem měl Vectru. Jen jsem nahlásil, že mám ty a ty disky za tolik peněz a bylo vymalováno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vo*le to snad není možný už mě fakt ty kurvy zlodějský ser*ou. Tady u mě na sídlišti je todle skoro každej tejden, asi před 4 měsícema tady byly udělený 4 auta 3 OII a jeden pasat ty OII všechny bez xenonu a bez radii. Nejvíc mě se*re že v noci tady nevidíš policajta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkně,tak už je nezastaví ani folie na sklech :angry: .....taky už mě nehorázně serou.....jen mám obavy abych nějakýho takovýho zmetka osobně nechytil,protože to by mě scela jistě chytil rapl,stáhla by se mi roleta před očima a dopadl bych určitě někde v base za ublížení na zdraví.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...