Přejít na obsah

Vykradená OII


karlos3

Doporučené příspěvky

mám jednu otázku, prečo si kupujete navigácie keď stojíte na sídliskách alebo v meste cez deň, je pravda, že karlosovi ukradli Audience, ale predsa je tá navigácia väčšie lákadlo, tak sa potom nedivte, že vám rozbijú tretinu auta. Ďalšia vec je, že policajtov nevidieť nikde, iba ak mestských, ktorí dávajú papuče, to je hlavná vec, ale aby sa starali o bezpečnosť to nie... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně to by si pak člověk nemohl koupit nic co kdyby mu to náhodou ukradli, chyba je někde jinde. To by pak člověk nemohl koupit ani OII co kdyby ti jí ukradly, taková Š 120 je taky ok a nikdo ti jí neukradne, takže asi tak. Přeci nebude poctivej člověk dělat ustupky před šmejdama který kradou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak môže si každý kúpiť čo chce, ale existujú aj prenosné navi....dodám ešte, že chcete čo najlacnejšie diely, ale tie čo sú na aukre alebo tu na fore, pochádzajú podľa mňa na 60% z týchto krádeží, keby po tom nebol dopyt, tak by to nekradli, ale keď to ide na dračku... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to řikam pořád, tady je celá řada podezřelejch prodejů ... Pak ty xenony/rádia/díly, atd. jdou do světa právě přes tohle fórum nebo jiný servery, protože to je pro ně nejjednodušší ... Proč je tady tak málo prodejců, který maj vyplněný údaje, jsou dlouholetejma členama fóra a pravidelně přispívaj, jezděj na srazy a tak?!?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to řikam pořád, tady je celá řada podezřelejch prodejů ... Pak ty xenony/rádia/díly, atd. jdou do světa právě přes tohle fórum nebo jiný servery, protože to je pro ně nejjednodušší ... Proč je tady tak málo prodejců, který maj vyplněný údaje, jsou dlouholetejma členama fóra a pravidelně přispívaj, jezděj na srazy a tak?!?

Na tom něco je. třeba" kamarád prodává zánovní xenony... atd.

Když jsou nové, je to něco jiného, protože jsou velmi pravděpodobně přímo od dodavatele pro škodovku. Nicméně většinou asi taky kradené. Co si budem nalhávat.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj tak to je pekny, FL Oktavka stara ani ne par mesicu ze? Ja bych Karlosi reagoval stejne kdybych nekoho takoveho nachytal u sveho auta...ted zalezi zda to ma smysl zkazit si zivot kvuli jednomu zmetku, kdyz jich je tady jak smeti :aggressive: :aggressive:

Par mesicu? 2 tydny... :)

Ad koupe navigace - k L&K je pravda volitelna, ale zdarma. A obavam se ze Bolero radio bude na prvni pohled uplne stejne jak ta navi (velky dotykovy displej), takze bych si nepomohl..

Co me na tom stve nejvic, ze jsem dneska celej den lital po policajtech, pojistovne, servisech... A auto na 14dnu mimo (budou lakovat i dvere, protoze je ti blbci poskrabali)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně si dávejte majzla na náhradní auta po dobu opravy, hlavně od těch asistenčních služeb co jezdívají nejlíp k nehodě ještě před záchrankou a prý jely zrovna okolo :smich::smich: . Jsou tam v pojistných podmínkách různý finty fň, známýmu rozstřelili VW transporter napředek, oprava 4 týdny, a za půjčenou Renault Lagunu za něj chtějí 69.000,-Kč ! Pojišťovna na to háže bobek, že to nebylo auta stejné kategorie a oprava přesáhla dobu nezbytnou atp. Samozřejmě že na místě nehody neměl náladu číst od asistenčky ve smlouvě poznámky mikropísmem a nechal se uchlácholit, že jako vše půjde z povinnýho růča viníka :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jsou pekne veci, tak pridam take trosku oleje do ohnicku :)

Dneska do rana vybrali OI..vymlacene sklo u spolujezdce, vytrhnute orig. radio a vybrany kastlik. Proc to pisu...stal jsem vedle nej a moje auto nechali na pokoji, mozna proto ze mam alarm a hlavne asi neni tak jednoduche orig. radio vytrhnout z OII. Je fakt ze kdyby se mi zpustil alarm tak to slysim a asi bych vybehl, ale zalezi na tom jestli by tam jeste byl. Vedle me pak jeste stal otec, takze kdyby tam vybrali vsechny auta, tak ma nase rodinka opravdu zarez :(

Ja bych opravdu tem hajzlum lamal a sekal ruce...v kazdem meste se vzdy najde banda, ktera bude delat problemy(vetsinou ti tmavsi ze :aggressive: )

Tak behem dnesni noci, dalsi dve Oktavky vybrany, stejny pripad jako pred 14-ti dnema. Sice o ulici vedle, ale je to proste bezmoc a mam docela strach...jeste ze mam aspon ten alarm :(

Editováno: , autor: Bladik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně si dávejte majzla na náhradní auta po dobu opravy, hlavně od těch asistenčních služeb co jezdívají nejlíp k nehodě ještě před záchrankou a prý jely zrovna okolo :smich::smich: . Jsou tam v pojistných podmínkách různý finty fň, známýmu rozstřelili VW transporter napředek, oprava 4 týdny, a za půjčenou Renault Lagunu za něj chtějí 69.000,-Kč ! Pojišťovna na to háže bobek, že to nebylo auta stejné kategorie a oprava přesáhla dobu nezbytnou atp. Samozřejmě že na místě nehody neměl náladu číst od asistenčky ve smlouvě poznámky mikropísmem a nechal se uchlácholit, že jako vše půjde z povinnýho růča viníka :feve:

Taky by mě osobně něco takového nenapadlo,tyhle firmy jsou dost pochybné.....Ale naopak známej má s tímto druhem pomoci výborný zkušenosti.....Je to tak už 2.roky kdy to v Praze na již.spojce za ním nadobrzdila Felicie a rozflákala se o jeho SI (měl to tehdy celkem hodně...celej zadek u SI na kaši+zkroucený oba zad.boky)....ani né 15.min.po nehodě tam byl maník z Auto-Opat který mu nabídl jejich služby (oprava auta,zařízení pojištovny+náhrad.vozidlo atd.)...známej tehdy nějak moc nad tím nepřemýšlel a kývnul mu na to...Frajer někam zavolal mobilem a do 30.min.tam byla odtahovka z náhradnim SI polepenej reklamou AUTO-OPAT...Na místě nehody mu předal náhradního SI+si natáhl na odtahovku jeho zbořenýho SI....jen mu ještě řekl at se tam druhý den u nich zastaví k podpisu nějakých papírů.......Auto tam tehdy měli na opravě cca 3.týdny...po 3.týdnech mu opět zavolal ten samej frajer že auto je opravené a v kolik hodin bude doma...domluvil se s ním na nějakym času a přesně na minutu byl u jeho v baráku v Praze-Karlíně...sundal z odtahovky jeho opravenýho SI,natáhl si toho co mu pujčily,podepsal mu dva papíry a tímto bylo vše vyřízené.......Ten známej od té doby na ně nedá dopustit a řekl že kdyby měl nedejbože zas nějakou nehodu,tak volá jedině k nim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, zacina raj pro zlodeje. Mame totiz krizi :aggressive: :aggressive: :aggressive: a vsichni pobudove a lidi co prisli o praci potrebuji nejake penize.... Nechci samo rict ze kradou vsichni, ale kdyz nejaky "ukrajinec" prisel o praci co ho asi napadne??? A bude jeste hur, klidne se s nekym vsadim... :p :p :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě auto vykradnul: 1x závislák na automatech - českej a 1x narkoman, taky českej... Na obou si vezmu kulový :feve:, policajti mi vzhledem k pojistce řekli akorát, že by bylo lepší, kdyby je nechytli, takhle to musím vymáhat po nich a co si vezmu, jistě víte: hov.o

Editováno: , autor: dufado
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...