Přejít na obsah

Klepání sedačky RS


Sarstedt

Doporučené příspěvky

Zdravím pánové, mam takovy dotaz, kdyz si sednu do sedacky, ruce polozim na volat a zadama se poradne opru do sedacky tak to cvakne jak kdyz se dotkne kov na kov, dela to i kdyz normalne jedu a neopiram se razantne do te sedacky, proste to cvaka jak kdyby tam bylo neco uvolneneho nebo tak...chtel bych vedet zda stim nema nekdo zkusenosti, ze by mu to delalo taky??

Editováno: , autor: Sarstedt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja prave nevedel zda je to stejne jak u rs tak u klasickych octavek, ale uz jsem to dal do servisu, tam to rozebrali a musi se vymenit nejake dily ktere by nemely stat vice jak 500, tak snad to tak bude a sedacka bude zase ok :)

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co ti tam měnili?Taky se mě zdá že to u spolujezdce při těžším člověku občas ťukne. :kuk:

Zatim nic, jeste to neprislo ze skody...meli by to by nejake kladky nebo tak neco, az to bude hotove tak napisu co se tam delalo..snad to nebude nic draheho a pracneho :( ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska mi menili nejake kladky pod sedackou, spis mi to ale prislo jako ty posuvne kolecka pro pohyb sedacky dopredu a dozadu , ale klepe to porad, je to na prd a stve me to jak cip.Bylo mi receno ze se musi vymenit cely ten sedak nebo proste to co je pod sedadlem a to vychazi na 7-8 000, coz se mi moc nechce ale co nadelam kdyz nechci aby to klepalo :( :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to dneska zkusil sam opravit, a uz jsem si i myslel ze jsem na to debilni klepani prisel, ale kdyz jsem sedacku vratil zpatky do auta tak to dela porad :o , uz nevim co s tim, nechci vyhazovat tolik tisic kvuli takove veci...dival jsem se vsude, nic neni videt ze by se hybalo, klepe to jak kdyby z te posuvne stredove listy, sedacku jsem mel asi 100 krat venku a prohlizel ji ale furt nic..neni tu nekdo z Ostravy nebo okoli kdo by tomu trochu rozumnel nebo mu to dela taky a vi co s tim?? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...