Přejít na obsah

zadní repro octavie hatchback


RAZTY

Doporučené příspěvky

Ahoj chlapi . Mám problém s demontáží zadního držáku repro u octavie hatchback 2003.

Když ten držák budu dávat dolu tak bych nerad něco utrhl . Staré repro jsem už odmontoval , hlavně na pravé straně to byl porod, ale podařilo se. Mám koupené nové repra i podložky z MDF ,bez těch podložek by to tam nevyšlo na výšku, tak bych chtěl vědět jak s tím plastem dolu . Nedovedu si představit jak bych to tam mordoval v kufru na zádech. Muže mi někdo poradit jak s tím plastem ven . Předem díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem dělal a rozhodně bych si nepřidělával práci sundáváním plastu, navíc je tam bezp. pás ... Asi se nemůžeš dostat na ten zadní šroub nad podběhem, že? Použil jsem malou golu na bity, takovej ten prodlužovák na bity a křižák a bez problému za minutku hotovo ... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak píše peteres, taky jsem dával nový zadní repro i s podložkama a ten plast jsem nesundával. Vše šlo v pohodě přišroubovat, až na ten zadní šroubek co je u stěny tapecu. Tam jsem taky použil takovej nástavec na bity apod. ze silné pružiny. No během chvilky jsem to měl vyměněný ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi . Mám problém s demontáží zadního držáku repro u octavie hatchback 2003.

Když ten držák budu dávat dolu tak bych nerad něco utrhl . Staré repro jsem už odmontoval , hlavně na pravé straně to byl porod, ale podařilo se. Mám koupené nové repra i podložky z MDF ,bez těch podložek by to tam nevyšlo na výšku, tak bych chtěl vědět jak s tím plastem dolu . Nedovedu si představit jak bych to tam mordoval v kufru na zádech. Muže mi někdo poradit jak s tím plastem ven . Předem díky za odpovědi

Chlapi dííííky za radu ,dobrý nápad s tím kloubem na bity ,šlo to jako po másle. Jo jo chytrému napověz a blbého nakopni . HI HI .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ČUS CHLAPI MÁM PROBLÉMEK SE ZADNÍMI REPRO .JSOU TO ČTYŘPÁSMOVKY ZN. PLANTER NOMINÁLNÍ VÝKON 180 W MAX. VÝKON 900 W , 4 OHMY . MÁM ORIGO RÁDIO SYMPHONY - CD . PŘEDNÍ REPRO ORIGINÁL OD ŠKODY , PO VYTLUMENÍ DVEŘÍ A MONTÁŽI MDF PODLOŽKY CELKEM ZLEPŠENÍ CO SE TÝČE BASU, ALE TY ZADNÍ CO MÁM V PLÁTĚ VŮBEC NEBASUJÍ , SLYŠÍM JEN VÝŠKY. MŮŽE MI PROSÍM NĚKDO PORADIT CO STÍM , JESTLI TO JDE TŘEBA VYŘEŠIT ZESÍKEM A JESTLI ANO TAK JAKÝ POUŽÍT A JAK HO ZAPOJIT, JESTLI JE I JINÁ MOŽNOST JAK TO VYŘEŠIT , PROSÍM PORAĎTE. PŘEDEM DÍK ZA KAŽDOU RADU :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...