Přejít na obsah

Asistent rozjezdu do kopce


dasbag

Doporučené příspěvky

HH je super věc!!! :palec: a kdo to neví, ať tam běží.... :kol-98:

Souhlas Vorlajz :palec2: Na predchozi O2 s DSG jsem to nemel, myslel jsem, ze to v pohode automat udrzi, casem ale nezvladal (jak kdy), takze me to pozdeji mrzelo, a ve svem novem LKcku DSG to jiz mam seriove, a nemohu si to vynachvalit

Jinak rovnez souhlas s tim, ze by v autoskole mel byt povinny nacvik rozjezdu do kopce na rucku. Delal jsem kdysi autoskolu jeste na fakulte (cca v r. 86), a pri zkousce , kdy na zadni sedacky zkusebni Skody 105 sedela dopravacka "svestka", byl rozjezd do kopce na rucku jeji nedilnou soucasti. Kdo se nerozjel, automaticky vypadl ze zkousky, a mel smulu !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 1 měsíc později...

No já jezdím občas s firemní OIIFL a taky mi to neni nějak proti srsti, já osobně to dodělávat nebudu asi, pokud by to bylo zajímavé finančně, tak možná kvůli ženě, tej to dělá ve velkém kopci občas trochu problém, ale pokud to je nějaká darda, tak ne...v příštím autě bych si ale klidně za tohle připlatil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Přátelé,

Lze dodatečně dodělat rozjezdový asistent do kopce? Konkrétně do Octavie II po FL. 2.0 TDi 4x4

 

Budu přesedlávat z Roomstru do Octavie. Room byl v plné výbavě a měl rozjezdového asistenta a já si na něj až nezdravě zvyknul, bohužel Octavie co mám dodstat tuto funkci nemá, lze tedy doplnit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...