Přejít na obsah

Spotřeba oleje 1.6MPI 75KW označení motoru AVU!!, Komu žere motor AVU olej?


driver

Doporučené příspěvky

Hrozně by sem potřeboval vědět,zda motory 1.6MPI 75KW AVU žraly olej jako 1.6MPI 74KW AKL.Popř.kolik na nich máte najeto,popř. spotřebu oleje.Děkuji za odpovědi.

Nevím jak u tebe, ale mám taky motor AKL a do výměny oleje mi zbývá cca 2500 km a oleje neubylo ani kapku.

PS: auto má najeto 177 500 km a olej tam mám 10W-40 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak u tebe, ale mám taky motor AKL a do výměny oleje mi zbývá cca 2500 km a oleje neubylo ani kapku.

PS: auto má najeto 177 500 km a olej tam mám 10W-40 ;)

Podařilo se mi sehnat hlavu z motoru AVU 75KW,která má najeto prý 75tKM.Tak se ptám proto jestli mám na ní preventivně vyměnit těsnění dříku ventilů.Jinak já mám motor AKL a žere mi 1L na 1000KM.A auto má najeto 162000KM.A asi rovnou vyměním pístní kroužky.Nevíte kde se dají sehnat?Popř. jejich cena na všechny válce?Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja mam AVU 2001 a od vymeny oleje mi nesezrala ani kapku (cca 7000km) , pak jsem stranou ridice sejmul kralika ktery byl fakt macek a od te doby cca 1500 az 2000km musim dolit litrik , docela me to stve pac takove male uchcavani nejde zjistit kde to tece, jen co jsem koukal kolem merky je cerno jak kdyz v ostrave rozdavaji socialni davky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...