Přejít na obsah

Mezipodlaha v zavazadlovém prostoru


markus

Doporučené příspěvky

Měl bych dotaz na ty kteří mají zkušenosti z mezipodlahou v kufru u Octavie II kombi.Měl bych možnost koupit ojetého kombíka právě s tímto doplnkem a zajímají mě vaše zkušenosti a praktičnost této věci a jestli to jde uplně z toho kufru vymontovat.Mě to zas tak moc praktické nepřipadá a alespon podle fotek co jsem viděl se mě to moc nelíbí.Myslím si že to i dost snižuje výšku kufru.A ty díry co vzniknou po stranách nejsou taky nic moc.Dík.

Zdravim, koupil jsem take auto s timto doplnkem. Pred dovolenou jsem to vymontoval a k vraceni jsem zatim duvod nenasel. Vymontovat to nebyl problem, jen na podlaze zustanou dva asi centimetrove pruhy, kde neni koberec. Me osobne to nevadi, ale nekomu muze. Blbe se to popisuje, takze jestli chces, muzu udelat fotku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady jsou ty fotky mezipodlahy, trochu delay. :-)

1:zaaretovana poloha, rozdeleni kufru

2:ukazka rovne plochy bez schodu na zadni sedacky

3:prizvednute viko

4:mezipodlaha

Jinak sitovy program pouzit jde, jen si s tim clovek musi trochu pohrat. Nejdou vsechny site, nektery ocka

jsou schovany, tak se to musi udelat trochu provizorne. Ven jsem podlahu nevyndaval, nebyl duvod.

Super fotky... Mam ji taky v aute a zatim si na ni nemuzu stezovat, jak tu nekdo pronesl, kdyz clovek vozi porad nejaky veci, tak se do toho daji docela dobre schovat a jak jsem koukal, tak na aukru se nedavno vydrazila asi za 1200,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Měl bych dotaz na ty kteří mají zkušenosti z mezipodlahou v kufru u Octavie II kombi.Měl bych možnost koupit ojetého kombíka právě s tímto doplnkem a zajímají mě vaše zkušenosti a praktičnost této věci a jestli to jde uplně z toho kufru vymontovat.Mě to zas tak moc praktické nepřipadá a alespon podle fotek co jsem viděl se mě to moc nelíbí.Myslím si že to i dost snižuje výšku kufru.A ty díry co vzniknou po stranách nejsou taky nic moc.Dík.

Mam tento doplnok tiez a zatial som spokojny.Tie medzery po stranach vyuzivam na flase s olejom,chladiacou kvapalinou atd.Akurat som si objednal tu sadu sieti a tak sa obavam,ze ta na podlahu kufra bude mozno mala vdaka tomu vyviseniu.Vo stvrtok to pride.Dam potom vediet.

Editováno: , autor: dravecUK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...

Tusite nekdo, zda to jde dat i do Octavie Scout? Neni tam nejaky rozdil v hloubce kufru kvuli 4x4. Samozrejme me zajima ta rovinka na spani. :-) A z toho pohledu me trochu desi nosnost 75kg, co tvrdi Skoda na webu. Potreboval bych se tam vejit alespon ve dvou, cili tak 2x tolik.

Jak je slozita (de)montaz? Obcas vozim v kufru kola na lezato a kdyz dam dve na sebe, tak by mi asi ta hloubka chybela.

Idealni by bylo snadno to tam jak soupnout, tak vyndat a aby to vydrzelo tech 150kg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno otec to ma ve scoutovi ale nevim jestli to je stejne jako klasicka Octa...

jinak nostost 130 kilo vpoho dava, spim tam s pritulkou (pokud to situace vyzaduje) a demontaz montaz taky vpoho, proste tam mas tu desku, slozis, vzadu vyhaknes dva stefty a vyndas, zustanou ti jen ty bocnice co ji drzi, otazka peti minut... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno otec to ma ve scoutovi ale nevim jestli to je stejne jako klasicka Octa...

jinak nostost 130 kilo vpoho dava, spim tam s pritulkou (pokud to situace vyzaduje) a demontaz montaz taky vpoho, proste tam mas tu desku, slozis, vzadu vyhaknes dva stefty a vyndas, zustanou ti jen ty bocnice co ji drzi, otazka peti minut... :)

Takze to ale i ve Scoutovi vychazi do roviny mezipodlaha-sedacky? Videl jsem nejake fotky, kde jsem mel pocit, ze je podlaha kufru vys a tim pade se zase dostanu do opacne situace, kde bude mezipodlaha vys nez slozene sedacky a budu mit schod na druhou stranu. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dělá se i do superba i do 4x4....

a když si jí uděláš doma jak tu někdo psal tak asi neudělá deformační zónu nosníku ..není to jen jeden kus překližky...ale to nevíš protože přeci nebudeš rozdělávat nosník aby si se dostal pod koberec....

zajímalo by mě kdo jí prodává z Plzně...protože je k...e tam kde se líhnou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po zvukovej - hlukovej stranke...... :band Aku zmenu spôsobi doinstalovanie medzipodlahy (do kombajna 1,9 TDI)? Citelnu, takmer nebadatelnu, bezo zmeny,....???? Nepytam sa nie kvoli :dj: , ale kvoli moznemu "odhlucneniu" zadnej napravy. Dakujem za vase skusenosti - postrehy. :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...