Přejít na obsah

Adaptér pro ovládání USB zařízení OEM rádiem VW, Škoda, Seat ISO/AUX vstup


Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
Zdravím,vím že se to tu už jednou probíralo,ale chtěl bych se zeptat jesli to má někdo v supíkovi a jak ste spokojeni.

popřípadě kdo by poradil kde sehnat originál aux vstup škoda a kolik by stál.díky peny

zdravím, také zvažuji tuto věcičku, ale cena je docela přehnaná 2736,-

http://www.dobry-obchod.cz/obchod/kateg/vi...aptery/0/skoda/

ale kdyby někdo byl ochoten udělat podomácku tak by se dalo domluvit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale adaptér nelze použít se současně instalovaným originálním CD měničem.

A co TOTO http://www.dobry-obchod.cz/produkt/detail/...most-aux-vstup/

to nemá ISO konektor, ale tzv MOST, přemostí se současný konektor ISO od CD přehrávače a mělo by to fungovat :-) nezkoušel jsem to. ale čím dál víc zvažuji koupení tohoto Bazmeku. si cena mi přijde přemrštěná, ale je to dobrá věcička :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co TOTO http://www.dobry-obchod.cz/produkt/detail/...most-aux-vstup/

to nemá ISO konektor, ale tzv MOST, přemostí se současný konektor ISO od CD přehrávače a mělo by to fungovat :-) nezkoušel jsem to. ale čím dál víc zvažuji koupení tohoto Bazmeku. si cena mi přijde přemrštěná, ale je to dobrá věcička :-)

Mno já teda nevim, ale AFAIK je MOST jen jiný typ konektoru (jako třeba ISO). Se slovesem "přemostit" nemá vůbec nic společného. Od dříve uvedeného odkazu se liší jen tím, že je pro novější autorádia s konektorem MOST místo ISO. Neboli zase nahrazuje měnič. Ono je technicky dost těžko představitelné, že by mohly vedle sebe fungovat měnič i ten USB vstup, když autorádio neumožňuje volit mezi ovládáním dvou "měničů".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Blaupunkta a kámoš mi tvrdí že stačí MP3-ku připojit na vstup na changer, prý mi to zařídí u nějakýho maníka, co to dělá. Moc se mi to nezdá, dokud to neuslyším neuvěřím :):p

tak pokud někdo toto zbastli podomacku a prodával za rozumější cenu tak do toho jdu :-), zvažoval jsem koupi nějakého radia přímo s USB třeba Pioneer DEH-4000UB asi za 3500,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasickej Aux se vstupem 3,5" jack např. pro mp3ku jsem schopnej pro koncernový rádia vyrobit. Mám tu teď 1 hotovej na testování tak ho vemu sebou na srazík a můžeme ho vyzkoušet. Taky mi vadilo, že pak nechodí changer. Mám to teď ve stádiu testování takže by pak mohlo chodit obojí bez nutnosti cokoli přepojovat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto bych si nekoupil sice jsem se na to díval, ale nezamlouvá se mi to, je to ale také řešení, ale kvalita zvuku asi nebude slavna, na srazu zkusíme s ACE Venturou vstup pro radio. pokud to pojede dle mých představ tak do toho jdu. beru vydličky, konektor a uvidíme :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,vím že se to tu už jednou probíralo,ale chtěl bych se zeptat jesli to má někdo v supíkovi a jak ste spokojeni.

popřípadě kdo by poradil kde sehnat originál aux vstup škoda a kolik by stál.díky peny

Kdyby měl někdo zájem tak mám jeden uplně novej k mání.Jen jsem ho vybalil a potom namontoval DVD přehrávač i s USB slotem takže je mi to k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Zdravím, dnes mi Ace Ventura dovezl aparátek, který umožňuje připojení audio zařízení k or. radiu. ještě jednou děkuji jsem maximálně spokojený

Nechceš být trochu konkrétnější? ;-) Je to audio vstup nebo USB vstup? Jak se to ovládá - jak na rádiu zvolíš, že chceš poslouchat tento vstup? Běží s tím changer?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechceš být trochu konkrétnější? ;-) Je to audio vstup nebo USB vstup? Jak se to ovládá - jak na rádiu zvolíš, že chceš poslouchat tento vstup? Běží s tím changer?

jedná se o vstup pouze audio ne USB, chtěl jsem si koupit ten bazmek za 2700,- i s USB, ale cena mi přijde přehnaná, changer nemám, ale šlo by udělat přepínání. a na radiu to přepnu tlačítkem na CD, ale nesmí být vložené CD v mechanice. jelikož mi to Ace Ventura dovezl při své služební cestě tak jsem mu nechal stováka od cesty, suma sumárum 500,- :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Zdravím,vím že se to tu už jednou probíralo,ale chtěl bych se zeptat jesli to má někdo v supíkovi a jak ste spokojeni.

popřípadě kdo by poradil kde sehnat originál aux vstup škoda a kolik by stál.díky peny

Tak jsem si dnes koupil tento USB to OEM za 2 500,- o víkendu namontuji a je to velice jednoduché. Mam Rhapsody a běhá to i CD changer.

Tak ze jak namontuji tak dám vědět.

Konečně je namontováno,je to super,ale je jedno ALE bohužel radio Rhapsody je upraveno na CD changer o 6CD tak to nacte do radia pouze 6 složek jako CD ale podle navodu "USB to OEM" lze nastavit az 99 CD.Tak ze musim zjistit jestli se nedá nejak přenastavit radio aby načítalo všechny CD.

Editováno: , autor: Jerry25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...