Přejít na obsah

POI pro RNS 510


Doporučené příspěvky

Taky stazena. Ty mas taky West i East?

Hele a funguje ti zobrazovani jizdnich pruhu? Protoze v te moji to nefunguje.. Uz mam zase zpatky V3...

Jo jo v tý mojí je spojená west i east a aby se to tam všechno vešlo, tak prej chybí topografická, čehož jsem si ani nevšimnul. Spíš bych řekl, že po přepnutí do topo neni rozdíl mezi lesem a loukou, což je mi dost jedno, ale nechápu že po přepnutí do 2D/3D tak ty lesy naskočej (rozdíl mezi světlou zelenou a tmavou zelenou).

Ty jízdní pruhy jsem moc nepozoroval, to mi přijde jako dost blbost. Ale je fakt že dřív se v některejch křižovatkách objevovalo ve 3D pohledu když jsem jí projížděl tak nahoře jakoby taková ta dopravní značka s pruhama, ale nevidim rozdíl jestli tu značku vidim za oknem v reálu, nebo na obrazovce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty jizdni pruhy nejsou zas tak spatny - zvlast kdyz projizdis nekde kde to neznas, upozorni te to driv nez treba vidis znacky :) Celkem toho vyuzivam :)

No neva, stejne jsem zatim nenarazil na rozdil mezi V3 a V4 - nove dalnice to stejne nezna, a na V3 jsem zatim nehledal nic, co by to nenaslo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty jizdni pruhy nejsou zas tak spatny - zvlast kdyz projizdis nekde kde to neznas, upozorni te to driv nez treba vidis znacky :) Celkem toho vyuzivam :)

No neva, stejne jsem zatim nenarazil na rozdil mezi V3 a V4 - nove dalnice to stejne nezna, a na V3 jsem zatim nehledal nic, co by to nenaslo :D

No je pravda, že kdybych nebydlel v ulici která je jenom ve V4, tak by mi to taky moc nevadilo.Ale takhle mně to domu vede uplně jinou cestou. Jinak další rozdíl je na dálnici co vede z Tábora na Prahu, tak ve V3 je posledních asi 7km v polích

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Ako sa dá dostať k tým novým mapám od BMW? Východná europa je novšia, ako V3, čo dáva momentálne Škoda?

Už je samozřejmě V4 east i west a připravuje se V5. K mapám pro BMW 2009-2 se lze dostat přes vyhledávač. A link, jak je upravit jsem uvedl výše. Na této mapě je east i west dohromady a je tam tuším 44 států a celé to má cca 4.15 GB. Jediný problém je, že nefunguje topo, ale osobně to neřeším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
Takový soubor tam také nemám, ale POI jsem přidal (V6).

V programu RNS510poi mi to hlasí při přidávání poi : Cannot open File H:/tpd/nscWeu_eu_ 20090714/LSD_EXTENSION.LSD. Systém nemůže nalézt uvedený soubor.

z local save překopíruji adresáře ze soubory a i LSC_Extension_templ.LSC

a teď si nejsem jist, když takto upravenou mapu znova načtu do RNS510POI tak tam ty body nevidím ...je to vůbec vidět v programu, nebo až když to vypálím tak v navigaci....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V programu RNS510poi mi to hlasí při přidávání poi : Cannot open File H:/tpd/nscWeu_eu_ 20090714/LSD_EXTENSION.LSD. Systém nemůže nalézt uvedený soubor.

z local save překopíruji adresáře ze soubory a i LSC_Extension_templ.LSC

a teď si nejsem jist, když takto upravenou mapu znova načtu do RNS510POI tak tam ty body nevidím ...je to vůbec vidět v programu, nebo až když to vypálím tak v navigaci....

Tak ten soubor LSC_Extension_templ.LSC není v mapách, ale v samotném adresáři programu POI inspector .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Dobrý den

Mám jeden problém chci si předělat poi body. Mám program PoiEdit po načtení ov2 souboru se mií v pravo v obrazovce zobrazí informace o bodech. Pak to chci uložit jako asc soubor a objeví se mi tam hláška: Extension asc of filename does not match selected filetype. A nechce to uložit. Nevím co s tím. Předem děkuji za odpověď.

Tak už jsem to dal dohromady. .-)

Editováno: , autor: Cd-rom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ulož to jako acs do jiného adresáře bude to mít stejnou příponu jako předchozí ovi2.poté to dej znovu uložit a umaž umístění nech jen název a dej to uložit jako acs. Jedině tak mi to fungovalo. Byla to ale fuška! .-)

Nebo dnes jsem přišel na to že se to dá provést s celým paklem. Někde si sosni poi body, dej si je do adresáře rozjeď Poi Edit a dej Tools - batch Convert. V levo si dej složku kde máš nastahované poi a v pravo si nastav kde se ti to má uložit. .-)

Editováno: , autor: Cd-rom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den.

No tak si říkám že asi nejsem sám kdo to tu předělává pracně, aby měl trochu lepší navigaci, než ostatní.

Tak-že kdo chce tak si můžete stáhnout mé předělané poi body, i s předělanými obrázky. Nejsou průhledné, jak to tu bylo psáno, ale účel splní. Je jich přibližně 250 kousků. Myslím že to jsou ty nejdůležitější. .-) Těžko říci jak často se mi toto povede aktualizovat, ale aspoň dobrý začátek. .-)

Zde dávám svou tvorbu:

Obrázky předělané na požadovaný rozměr: Aktualizace ke dni 1.10.2010

http://www.edisk.cz/stahni/60611/Obrazky.zip_627.93KB.html

Předělané poi body cca 250 bodů: Aktualizace ke dni 1.10.2010

http://www.edisk.cz/stahni/12259/POI_acs.1.10.2010.zip_2.13MB.html

Localsave vytvořeno na EE V6 Aktualizace ke dni 1.10.2010

http://www.edisk.cz/stahni/67300/localsave.zip_4.65MB.html

Větší množství cca 350 poi předělaných s příponou acs aktualizované 1.10.2010.

http://www.edisk.cz/stahni/12572/Poi_acs.zip_2.68MB.html

Body byly vytvořeny a stáhnuty kolem 1.10.2010 z poi.cz Tak-že jsou i aktuální.

Trochu jsem měl strach, abych to nedělal zbytečně, měla by být prý už verze map East europe V6.1, ale na tuto verzi jsem ještě nenarazil. Uvidíme. Jak bude předěláme. .-)

Editováno: , autor: Cd-rom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Localsave vytvořeno na EE V7.1 Aktualizace ke dni 12.5.2011 stačí nakopírovat soubory ze složek a upravit info25.psc z 2 na 20. .-)

http://www.edisk.cz/stahni/59410/internet.zip_4.97MB.html

Ps- nefunguje mi v mapě ř a č. Ale v originál mapách škoda to určitě půjde. Ale ty jsem nesehnal. Kdyby jste někdo měli link na originální škoda mapy tak bych vám byl moc vděčný a mohl bych vyzkoušet, zda to i tam funguje, když tak tak bych to klidně i předělal.

Díky všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...