Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

z tvého dotazu mi nebylo jasné jestli nemyslíš kódování (nastavení) přes VAG nebo VAS

PIN by měli zjistit ve škodovce online, zároveň se ověří jestli rádio není hlášeno jako kradené ....

Rádio z vozu kradené není, je nové, koupil jsme ho.

Po vložení do vozu funguje kolem půl hodiny nebo dýl a pak mi to hlásí, že chce CODE. a ten já bohužel nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli víš jistě, že není kradené, tak si zajeď do škodovky, třeba ti PIN online zjistí.

Zdá se mi podezřelé, že nechce PIN hned po zapnutí a funguje třeba půl hodiny.

Co jsem zatím viděl, tak nejen Bolero, ale i ostatní rádia/navi chtějí PIN hned po zapnutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli víš jistě, že není kradené, tak si zajeď do škodovky, třeba ti PIN online zjistí.

Zdá se mi podezřelé, že nechce PIN hned po zapnutí a funguje třeba půl hodiny.

Co jsem zatím viděl, tak nejen Bolero, ale i ostatní rádia/navi chtějí PIN hned po zapnutí.

Je to opravdu kakto,zkousel jsem to mel jsem tam zhruba40pokusu na zadani kodu.hralo to,stale jsem to zkousel na klicek pak po nejake te muzice a zkoumani co to vse umi a pote vyndavani klicku to vzdy slo nahodit,zmacknutim obou knofliku,upozornovalo me to ze uz mam pouze28pokusu asi na kod.pise mi to v nemcine,tak odhaduju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to opravdu kakto,zkousel jsem to mel jsem tam zhruba40pokusu na zadani kodu.hralo to,stale jsem to zkousel na klicek pak po nejake te muzice a zkoumani co to vse umi a pote vyndavani klicku to vzdy slo nahodit,zmacknutim obou knofliku,upozornovalo me to ze uz mam pouze28pokusu asi na kod.pise mi to v nemcine,tak odhaduju.

Jenom abych to uplne upresnil,tak na radiu neni napsano Bolero,neni tam nic, ale na boku radia ja napsano blaupunkt,co jsem koukal tak presne tohle popisujou na aukru jako RCD510. tak nevim. klidne zaslu foto.zkousel jsem i kaukalacku na rapidshare,tam me to vyfrklo kod 4mistny tak jsem ho zadal ale nic,nevim jestli jsem tam zadal spravne cisla z radia.nevim kere bych tam mel zadat.diky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jednu anténu ti to bude fungovat. Stejně tak mi fungoval i Columbus.

Když chceš mít obě, tak řešením je buď druhá anténa někde pod palubovku nebo "kmitočtová výhybka".

post-10351-1257195412_thumb.jpg

Prosímtě mohl bys mi k tomu napsat něco víc? Právě jsem do auta dal Columbuse (dříve jsem měl Stream) - zapojené to mám pomocí té černé krabičky co je na Tvé fotce (mimochodem k čemu to vůbec je?) tudíž jen na jednu anténu. Příjem rádia je ale mnohem horší než tomu bylo u Streamu, údajně je to proto, že Columbus je dvoutunerový a pro dokonalý příjem vyžaduje dvě antény. Jaké řešení je tedy nejlepší? Nějaká ta druhá anténa jak jsi psal, či nějaká výhybka? Kam je umístit? A kde je vlastně originál ta druhá anténa u aut co to mají z výroby? Díky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

dnes mne opět trochu vytočila "rychlost" práce Bolera s kartou a tak jsem trochu zagoogloval a našel následující. Zde je v podstatě geniální nápad - místo procházení desítek složek a tisíců souborů nechat Bolero najít jen několik playlistů (*.m3u). Jde to udělat jednoduchou lstí - rádio prohledává složky do desáté úrovně, vyšší ignoruje...

Takže jsem zkusil na kartě založit složku #MusicDir, v ní složku 1, v ní složku 2.... až mi vznikla taková "zhovadilost": SDCARD:\#MusicDir\1\2\3\4\5\6\7\8\9\ - tam jsem přesunul veškerou muziku co jsem na kartě měl (složky dál jsem zachoval, takže mám třeba SDCARD:\#MusicDir\1\2\3\4\5\6\7\8\9\Eva a Vašek\Plná taška, SDCARD:\#MusicDir\1\2\3\4\5\6\7\8\9\Rolling Stones - The best of,...).

Pak jsem v rootu karty vytvořil .m3u soubory odpovídající složkám s hudbou a ono to najednou jde krásně rychle jak bych od rádia za takový prachy čekal!

A protože těch složek s hudbou mám přes sto a často je měním, napsal jsem si jednoduchý prográmek na generování těch .m3u souborů, který se zde pokusím uložit jako přílohu. Pak stačí tento program spustit, zadat do něj cestu kde jsou schované MP3 (v mém případě E:\#MusicDir\1\2\3\4\5\6\7\8\9\), nechat si načíst seznam souborů a potom vygenerovat odpovídající m3u. Toť vše. Jen je důležité do root (SDCARD:\) kromě m3u uložit i alespoň jeden mp3 soubor, aby rádio po zasunutí karty něco našlo.

Pokud budete prográmek používat, myslete na to že jsem jej nabastlil na rychlo a pro svoji potřebu, čemuž odpovídá uživatlská přívětivost.. :-). Ale v případě zájmu nemám problém s tím, že bych komukoliv z vás poskytl zdrojáky pro vlastní úpravy - je to v Delphi 2007.

J.H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

dnes mne opět trochu vytočila "rychlost" práce Bolera s kartou a tak jsem trochu zagoogloval a našel následující. Zde je v podstatě geniální nápad - ......

J.H.

Návod jsem již vyskoušel. Rychlost prvotního načtení se výrazně zrychlila. Nevím jakou má JardaHDC kartu, ale já používám 32GB kde mám asi 328 playlistů (328 hratelných složek), což je dost.

Jinak program na tvorbu playlistů je užasný.

Já osobně jsem používám adresářovou strukturu, kde mám skladby na rootu tříděné např. -= MLUVENE =-, -= ZAHRANICNI =-, -= CESKE =-...atd. Pak mám teprve jména interpretů popřípadě alb.

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove a muzu jeste otazecku k osvetleni ktere se tu resilo:

Prisel jsem na to ze mi bolero po zapnuti nesviti nijak suprove - nemam maxidot - ale po zapnuti svetel se jas zvysi a je citelne i pri slunci, pote muzu svetla vypnout a radio si udrzi zvyseny jas po celou dobu jizdy. Po opetovnem nastartovani se to cele opakuje, proste kdzy chcu neco videt na radiu tak musim zapnout svetla a bud je nechat zaple a nebo zapnout a vypnout, neni na to nejakej figl aby ta svine svitila hodne porad?? DIk moc za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

dnes mne opět trochu vytočila "rychlost" práce Bolera s kartou a tak jsem trochu zagoogloval a našel

.....

Tak jsem našel první chybičku v programu na tvorbu playlistů....má problémy s českou diakritikou v názvu souboru.

Jinka bez problémů. Chtěl bych poprosit autora jestli jde tato drobnost opravit.

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau ja jsem na ty PC tak trochu lama - muzete mi nekdo prosim vysvetlit jak mam ten programek pouzivat? Nahral jsem si ho na kartu, ale nejak mi nejde do tech radku psat (teda psat jde, ale nejde pak nic potvrdit) Nevim proste jak na to.

Jak tam mam vytvorit ty M3u soubory?? Dik moc za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

na popud uživatele Honkam jsem zkoušel zápolit s diakritikou, ale bohužel neúspěšně. Převedl jsem playlisty do všech možných kódových stránek, ale ani v jednom případě se mi názvy nezobrazovaly správně a hlavně tyto písně nešlo přehrát. Proto jsem tedy udělal do programu jinou funkci - odstranění diakritiky. Ta přejmenuje MP3 soubory a složky tak, aby se v nich Bolerem nečitalné znaky nevyskytovaly. Je to sice útěk před problémem, ale už i tak jsem na tom strávil více času než jsem měl v plánu. V případě zájmu pořád platí nabídka dodání zdrojových kódů v Delphi, pokud by někdo měl větší trpělivost. Stačí poslat přes SZ mailovou adresu, na kterou kam mám zdrojové kódy dodat.

V přiloženém ZIPu je tedy nová verze aplikace (původní jsem odstranil) a součást tohoto ZIPU je i návod.txt - doufám, že je dostatečně podrobný.

EDIT: Upravený M3UCreator se zakompilovanou knihovnou Midas.dll.

m3uCreator.zip

Editováno: , autor: JardaHdc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste jsem chtel vedet jak to je s dualni antenou?? Mem v aute antenu jen 1 ( vyrobeno se streamem) - nyni jsme dal bolero - to uz chce 2 anteny - ale kam ta druha vede? Nebo na strese musi byt antena, ktera ma 2 vyvody na 2 anteny? 

Mam doma dalsi antenu ( take jen s jednim vyvodem) co kdyz to tam natahnu a necham to treba nekde za tapecem v kufru schovane?? Bude to mit nejaky lepsi signal nez jednoantena, nebo se signal nezlespi ale bolero nebude aspon hlasit chybu??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Mám menší problém s Bolerem. Vše začalo, když jsem ho vyndal, abych se mohl kouknout jak je připojená anténa (v tu dobu byla CD v rádiu). Od té doby mi to občas hlásí chybu všech CD, ale přijdu třeba za chvíli a zkusím to znovu tak zase všechno funguje jak má. Někdy stačí jen vyndat CD a hned je zase spátky vložit a zase to všechno jede. Nemohl jsem to nějak při tom vyndavání poškodit nebo něco ohnout? Nebo je rádio zrané do servisu? Vše začolo tím vynadání (kabely jsem žádné neodpojoval). Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Druhá origo anténa je v zadním bočním skle... řešení je kmitočtová výhybka nebo druhá anténa jak píšeš.. stačilo by ji zamotat do něčeho a nechat za kastlíkem.. signál by se měl něco málo zlepšit...

Chcel som skusit druhu antenu, narazil som na koncovku, ktoru neviem zohnat. Poradi niekto ake je jej oznacenie - nie je to ani ISO ani DIN. Nasiel som na nete adapter s tymito koncovkami, ale oznacenie tam nie je. Vdaka

post-35015-1270322989,248_thumb.jpg

post-35015-1270323000,1475_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...