Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

Díky za vaše postřehy, dal jsem to nakódovat u kámoše a víc už prý si neví rady. Je dost možné že je to špatně. Zapojený bych to měl mít dobře. Jsem z Teplic (severní Čechy), tak kdyby byl někdo poblíž, budu rád za pomoc. Nebo jak by to měl správně nakódovat. Jaris

post-21624-1272822208,8483_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dobrý den,

na popud uživatele Honkam jsem zkoušel zápolit s diakritikou, ale bohužel neúspěšně. Převedl jsem playlisty do všech možných kódových stránek, ale ani v jednom případě se mi názvy nezobrazovaly správně a hlavně tyto písně nešlo přehrát. Proto jsem tedy udělal do programu jinou funkci - odstranění diakritiky. Ta přejmenuje MP3 soubory a složky tak, aby se v nich Bolerem nečitalné znaky nevyskytovaly. Je to sice útěk před problémem, ale už i tak jsem na tom strávil více času než jsem měl v plánu. V případě zájmu pořád platí nabídka dodání zdrojových kódů v Delphi, pokud by někdo měl větší trpělivost. Stačí poslat přes SZ mailovou adresu, na kterou kam mám zdrojové kódy dodat.

V přiloženém ZIPu je tedy nová verze aplikace (původní jsem odstranil) a součást tohoto ZIPU je i návod.txt - doufám, že je dostatečně podrobný.

EDIT: Upravený M3UCreator se zakompilovanou knihovnou Midas.dll.

Dobrý den Jardo, zkoušel jsem stáhnout ten váš prográmek pro tvorbu m3u playlistů, ale neustále mi to hlásí chybu při rozbalování. Soubor je zřejmě poškozený. Můžute ho prosím vložit znovu? Moc díky. Už mě taky nebaví neustálé načítání karty sem a tam. Je to děs!

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Igor : Presne takto to robi aj mne. Musim sa prepnut inde a vratit sa naspat. Ale softwarovu chybu ako opravim ? Funguje to niekomu normalne ??

ViktorMPI : Tak mam Bolero zo SuperB, mam tam vpravo hore ten svetelny snimac, a nereaguje to ani na svetlo, ani na tmu. Este je mozne, ze by sa to dalo nejako zmenit alebo aktovovat nakodovanim ??

nazdar. podarilo sa ti vyriesit chybu s RDS? lebo ma to dost stve.. tiez som bol zvyknuty na nazvy piesni na staniciach, ktore som pocuval a teraz ma to irituje (ako prezijem to...).

ak este neuvolnili nejaky patch, tak kam treba napisat (vedia vobec o tejto chybe?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

na popud uživatele Honkam jsem zkoušel zápolit s diakritikou, ale bohužel neúspěšně. Převedl jsem playlisty do všech možných kódových stránek, ale ani v jednom případě se mi názvy nezobrazovaly správně a hlavně tyto písně nešlo přehrát. Proto jsem tedy udělal do programu jinou funkci - odstranění diakritiky. Ta přejmenuje MP3 soubory a složky tak, aby se v nich Bolerem nečitalné znaky nevyskytovaly. Je to sice útěk před problémem, ale už i tak jsem na tom strávil více času než jsem měl v plánu. V případě zájmu pořád platí nabídka dodání zdrojových kódů v Delphi, pokud by někdo měl větší trpělivost. Stačí poslat přes SZ mailovou adresu, na kterou kam mám zdrojové kódy dodat.

V přiloženém ZIPu je tedy nová verze aplikace (původní jsem odstranil) a součást tohoto ZIPU je i návod.txt - doufám, že je dostatečně podrobný.

EDIT: Upravený M3UCreator se zakompilovanou knihovnou Midas.dll.

Protože se mi dostalo pár zpráv, že program údajně nejde rozbalit, přikládám nově zkomprimovaný .zip.M3UCreator.zip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdar. podarilo sa ti vyriesit chybu s RDS? lebo ma to dost stve.. tiez som bol zvyknuty na nazvy piesni na staniciach, ktore som pocuval a teraz ma to irituje (ako prezijem to...).

ak este neuvolnili nejaky patch, tak kam treba napisat (vedia vobec o tejto chybe?)

nikto nic? uz nemate problemy s bolero-m a RDS?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar,

mám čierneho Yetiho. ( Fotky )

Výbava Advantage, motor 2.0TDi 81kW, celkom dobré autíčko.

Bohužiaľ, bola to skladovka; takže 4 repro a rádio Swing. Keďže si potrpím na poriadny zvuk, mám v pláne onedlho zabezpečiť ďalšie repráky, najlepšie asi Clarionky, či Kewoody, pretože s nimi mám dobré skúsenosti.

Horšie je to rádio.

Swing nie je zlé rádio, dobre mi zobrazuje aj parkovacie senzory, v podstate s ním nemám väčší problém.

Keď som videl tú cenu, čo vo "fau-vé" pýtajú za to rádio, skoro ma vystrelo.. 1667€ !!! čo je asi 43 000Kč, za v podstate identické rádio RCD510 (minimálny rozdiel, pasuje do Fabie).

Neviete, v akej cenovej relácii sa pohybujú teraz ceny Bolera? Kvôli dobrej cene nemám problém ísť od Zvolena po Karlovy Vary, najlepšie však Bratislava-Brno, možno ešte Ostrava, Praha.

Ďakujem.

EDIT: samozrejme, Bolero, čo pasuje do Yetiho. Tuším sú dva typy, do yetiho pasuje TOTO.

Editováno: , autor: Tomino Men.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože se mi dostalo pár zpráv, že program údajně nejde rozbalit, přikládám nově zkomprimovaný .zip.M3UCreator.zip

Jardo: Program funguje bezchybne :palec2:

Diakritiku som najskor odstranil z nazvov mp3 pomocou programu RemDiak, diaktritiku z ID3 tagov pomocou programu ID3renamer. Vsetko funguje super. Ibaze som narazil na pre mna neprekonatelny problem. Bolero nedokaze pri prehravani prejst samo z jedneho playlistu do druheho a opakuje teda ten isty playlist dookola. Ako sa da toto vyriesit? Nechcem mat jeden hromadny playlist, lebo by to bolo neprehladne. Skusal som urobit playlist z playlistov ;) ale Bolero to neberie :( Nacita playlist so zoznamom ostatnych playlistov, ale neprehra...

Mate niekto napad co s tym?

EDIT: dalsi poznatok je, ze pri prehravani cez playlist, je prepisanie medzi trackmi dost pomale. Vraciam sa spat k povodnemu. Radsej pomale

nacitavanie, ako pomale prepinanie :(

Editováno: , autor: tribula
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mohl by jste mi někdo prosím doporučit, jakou druhou anténu mám koupit k rádiu Bolero (O2)? Chtěl bych ji dát někam do palubní desky. Mohl bych použít GPS anténu s konektorem fakra? Díky moc.

Já jsem si sehnal takovou rozbočku. Je to díl SEAT. Dal mi jí známý, ale byla poslední, co měl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...