Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Zdravím,

v prosinci mi přijde OII classic. Uvažuju o BOLERU, které se dá sehnat do cca pěti tisíc korun. Bude mi v autě fungovat tak jak má, když ho tam vložím?

Myslím jas obrazovky atd.

Pasovat ti bude určitě a jas a zvuk vše jde jak má jedno mám už to novější viz.foto cena 5999kč je 2.měsíce staré koupli sem columbuse.

post-56850-010266600 1288894080_thumb.jp

post-56850-054669400 1288894098_thumb.jp

post-56850-023624000 1288894190_thumb.jp

post-56850-096287900 1288894202_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdravím,

Vím že se tu o otm povídá pořád do kola, ale nemužu nic najít. Koupil jsem si Bolero a vybíji mi baterku. Potřeboval bych vědět, přesně jakou Gateway musim dát, aby tento problem přestal. A ještě jednu věc, Dal by se k Boleru připojit DVD přehravač?? existuje k tomu nějaká redukce?

Díky za Info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám O2RS, mr2006, climatronic, parkováky předek i zadek. Budu dávat Bolero a gateway to je jasný.

Když budu chtít zobrazovat parkováky (předek i zadek) stačí vyměnit řj parkováků?

Když budu chtít zobrazovat i věci z climatronicu tak musím vyměnit jenom climatronic nebo i celý topení. Hledal jsem to na víc místech a co člověk to jinej názor.

Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám O2RS, mr2006, climatronic, parkováky předek i zadek. Budu dávat Bolero a gateway to je jasný.

Když budu chtít zobrazovat parkováky (předek i zadek) stačí vyměnit řj parkováků?

Když budu chtít zobrazovat i věci z climatronicu tak musím vyměnit jenom climatronic nebo i celý topení. Hledal jsem to na víc místech a co člověk to jinej názor.

Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...