Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

[quote name='Milhausek' timestamp='1292364832' post='1459199']

ty sis dovezl svody s fakra konektorama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ty u staré antény nejsou!!!!!!!!!!!!! spíš ty mně udivuješ chytráku..

Myslím, že mě zase zak neznáš, aby jsi mě mohl titulovat "chytráku!. Patří to k základní lidské slušnosti. A zvláště k zákazníkovy by jsi se měl chovat slušně.

Nechtěl jsem to nikde šířit, protože si myslím, že jsi v podstatě šikovný "opravář, ale Tvůj přístup k zákazníkovi není zcela ideální, neustálé nabízení věcí a služeb , které nechvi udělat, pohyby s cenou atd. Jen pro inspiraci--montáž vysokofrekvenční vyhýbky a nakódování bolera (cca. 5 min. diagnostiky) -celkem 3200,-Kč. Cena vyhýbky 2 tis,-Kč. Tak takovou sazbu nemají ani ve škodovce, ale chování k zákazníkovi a prostředí je trochu o něčem jiném. Nepíšu to z důvodu abych Tě poškodil, protože si myslím, že budeš asi mít svůj stálý okruh zákazníků, ale pro Tvou inspiraci do budoucna.

Tak o tom zkus přemýšlet a ne unáhleně reagovat slovy "chytráku". Kdyby jsme všichni byli "chytří" a všechno věděli a uměli si to opravit, tak by asi opraváři a diagnostici neměli co dělat............ Třeba jsme ale silnější v jiné oblasti, ale to tě asi nenapadlo..........

Editováno: , autor: tdikarlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně jsi mi psal že chceš OPS udělat.. zrovna včera jsem to četl... pak se začneš vymlouvat že to nechceš, že to nepotřebuješ.. a od tebe zrovna žádnou inspiraci nepotřebuju... pokud se ti cena nelíbila neměl jsi ji akceptovat, vrátil bych vše do původního stavu a mohl jsi odjet za tím chytrákem co namontuje gateway a ani ji neumí nakodovat... tady majitel přijel s nenakodovanou gateway, nakodovano bylo max 17 přístroje a 25immo tot vše.,.... nešlo vůbec nic..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně jsi mi psal že chceš OPS udělat.. zrovna včera jsem to četl... pak se začneš vymlouvat že to nechceš, že to nepotřebuješ.. a od tebe zrovna žádnou inspiraci nepotřebuju... pokud se ti cena nelíbila neměl jsi ji akceptovat, vrátil bych vše do původního stavu a mohl jsi odjet za tím chytrákem co namontuje gateway a ani ji neumí nakodovat... tady majitel přijel s nenakodovanou gateway, nakodovano bylo max 17 přístroje a 25immo tot vše.,.... nešlo vůbec nic..

Tak myslím, že už to sklouzlo někam jinam.......

Každopádně bys měl přání zákazníka respektovat. Tu cenu jsem respektoval proto, že jsem doufal, že se zlepší příjem Bolera. Já jsem vůbec neútočl na tebe, když jsem psal, že se po namontování vyhýbky příjem nezlepšil, ale psal jsem to jako zkušennost pro další lidi na fóru, aby nenaletěli tak jako já.........

A ohledně PDC--po telefonu jsme se domluvili, že pokud mi půjde pípák, tak zobrazení na boleru nepotřebuji, nedívám se na to. Takže tady neklam!

P.S. U tebe je asi chytrák každý druhy viď? Nemohl jsem si ti odpustit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvlastni.. hele ja dal ploutev na puvodni kabl na strese a pod palubku me dal Rolbar origo antenu co me zbyla... cena zbozi 0 kdyz nepocitam ploutev a prace nejaky drobny :D kdyztak napis SZ ale spis na OC...

Ještě zkusím přehodit anténní svod, když už tam tu výhýbku mám. Ale dnes se mi na to díval kluk co montuje rádia u auto sysel a říkal, že je to spájené dobře a nemělo by to mít vliv na přenos signálu. Nebudu to protahovat, jen i to dám od rádia přes kabinu dozadu k anténě a pujdu to vyzkoušet. Pak dám vědět, jestli se to zlepšilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Natažen nový kabel k rádiu, projeto, vyzkoušeno. Tam kde stanice nehrála před instalací vyhýbky, nehraje ani teď, kde škrčela, škrčí i teď.

Rozhodně po instalaci VF vyhýbky není žádný citelný rozdíl. Za ty peníze to opravdu nestojí, ač jsem byl ujištován o opaku. Docela to zamrzí...

A to nemluvím o času....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj. Nedalo mi to a musím reagovat. Po osobní zkušenosti s MILHAUSKEM se musím přiklonit k tdikarlosovi. Nechci snižovat profesní schopnosti MILHAUSKA protože nemám ani s daleka takoví zkušenosti co se týče diagnostiky jako on, ale co se týče slušnosti a ochoty ho zdaleka předčím. Asi to bude tím, že jsem mnohem starší a vím že né každý všemu rozumí. Myslím, že je tady od toho fórum, abychom si pomáhali a radily páč naše značkové servisy nedosahují takových schopností jako někteří zdejší jedinci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až to zapojíš, dej echo jaký to má příjem,ju? ;)

Jezdim na tom uz mesic a signal je o poznani lepsi, kde bylo MONO je STEREO a na 30km ceste kde mi vypadaval signal mezi kopci, ted drzi nebo sem-tam zasumi.

Pouzil jsem origo kabel /cca4m/ je stoceny mezi radiem a prostorem na nohy spolujezdce, tam je taky druha antena. Stacilo jenom vysroubovat panel Climatiku a pak ho dat zpatky.

CCA instalace 2. anteny + kabel 650Kc

Kabel je dost dlouhy, mozna casem pujde jinde, ale zatim nic nezavazi a hraje o poznani lepe, a to nemluvim o TP, pokud das jenom jednu antenu na 2. konektor z leva, nenahrava dopravni info TIM v nastavenem case.

Jinak 2. antena nemuze mit plastovy kryt na konektor, nevleze se do radia, ale to se da jednoduse sundat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...