Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

Čaute Škodováci,

mám taký problém s Bolerom, mám aj 8 GB kartu aj 32 GB kartu SDHC kartu. Tú prvú so používal zo začiatku, tú väčšiu neskôr, ale v podstate obe šli v pohode, no po dlhšej dobe, čo som auto nepoužíval, tak mi zrazu nejde ani jedna ani druhá karta, jednoducho nereaguje - netuším čo s tým je, stačilo by skúsiť obnoviť nastavenia rádia? alebo nahodiť nový firmware, skúste poradiť ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zkusil jsi je načíst v PC?

Mě se to občas zadrhávalo a tak jsem si data přetahnul, zformátoval kartu a znovu nahrál.

Zlepšilo se to. ;)

Jinak mám kartu SDHC 16GB A-DATA (class 6)

Práve včera som nad týmto uvažoval, tak som sformátoval kartu, nahral hudbu, ale nič, a neviem prečo ... asi skúsim reštartovať Bolera a uvidím :)

V multimediálnom prehrávači m obe karty fičia bez problémov. Jedna karta je SDHC 8GB class 6 (Kingston) a druhá 32 GB class 4 (Sandisk)

Editováno: , autor: alvisio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už to koooonečne ide, trápil som sa s tým ale pol hodinu, ale keď napíšem, čo som s tým spravil, tak mi nikto neuveríte :smich:

No já když se mi zvětšila doba načítání z půl minuty na nenačitatelno, tak jsem kartu vyndal zahřál v ruce a už to šlo, takže mě nic nepřekvapí lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem ve svojí RS mr. 2006 vyměnil Nexuse za Bolero a dal novou gateway. Gateway mi kódoval známej a nešlo mu to. Může mi někdo říct dle čísel jednotek jestli je chyba v pokusu o kódování nebo v nový gateway?

Stará: HW: 1K0 907 951, nad tím 1K0 907 530F

Nová: HW:1K0 907 951, nad tím 7N0 907 530

díky

Editováno: , autor: Fary
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

během hodiny sem hodím to původní kódování, moch by jste mi to tady někdo poslat to nový během dneška, pak nebudu mít už u sebe diagnostiku...

Stačí poslat kódování původní gatewaye. Podle něho se dá určit nové.

Nebo ještě lépe instalation list - seznam jednotek, které auto má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám už nakódovanou gateway (aut. servis), ale nějak se nepodařilo správně nakódovat Bolero. Dávám výpis diagnostiky.

pzn. AUX nemám, BTHF mám, changer je, soundsystem není, parkováky př. + zad. mají starou jednotku.

co je špatně a co s tím?

post-20050-0-00230600-1295086917_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Pánové mám dotaz.

Mám Bolero a Parrota 3100 bez MUTE boxu.

Dá se parrot napíchnout do Bolera bez té mute jednotky?

Z Parrota mi leze LINE+ a LINE- a MUTE signál.

Zde jsou konektory z radia:

Bolero_konektor1.pdf

Bude to fungovat (při volání Bolero přeruší a jde signál z HF sady)?

Tedy svorkovnice C 10. pin pro mute signál a 5. a 11. pro signál z HF.

Předem dík ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Půjde Bolero i do O2 2004/2005? Momentálně mám rádio stream a v budoucnu bych chtěl s Bolerem přidat i parkováky, maxidot a nejlépe i Multifunkční volant, ale vůbec nevím, co vše budu muset koupit. Z fóra jsem vyčetl, že určitě budu muset koupit novou gateway, abych předešel vybijení baterky. Dále jsem četl o problému s jasem... Je někdo ochoten poradit, popř. namontovat? O2 mám chvíli a nechce se mi měnit STREAM za STREAM MP3.

Předem díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...