Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

To rime: hold nekdy to trva nez ti nekdo odpovi. Jinak to asi moc dobre neni,  aby byl jas radia citelny tak musis dat intenzitu osvetleni budiku a spinacu na maximum. Radio nema cestinu a neumi RDS je to cinsky  model. Ale nekomu to treba staci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim,nasel jsem na netu zajimavou vec,jedna se o nejakou pc desku ktera se nainstaluje do Bolera nebo RCD 510 Delphy a rozsiri rozhrani o navigaci,movie player atd.Podobne jako Columbus.Urcite to nebude tak kvalitni ,ale je to zajimave.Je to samozrejme cina jak jinak.Jestli jste se s tim setkali nebo mate zkusenost tak sem s tim.Tady je odkaz 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Davson napsal:

Zdravim mam mozna blbou otazku,kde se nachazi řj.Gateway k radiu?chci menit Audienci za Bolero a chci se mrknout jaky typ GW tam mam abych vedel jestli ji budu muset menit.Diky

Gateway neni jen pro radio, ale to tu popisovat nebudu a ani te to asi moc nezajima. Najdes ji pribizne nad plynovym pedalem v utrobach palubni desky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, LucasCZE napsal:

Gateway neni jen pro radio, ale to tu popisovat nebudu a ani te to asi moc nezajima. Najdes ji pribizne nad plynovym pedalem v utrobach palubni desky.

Tak jsem dnes sundal spodni kryt palubky pod volantem.Bohuzel jsem tam krome par relatek nic nenasel.Doufam ze k vuli vymene GW nebudu muset rozebirat palubku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Relatka jsou u ridici jednotky centralni elektriky, ktera je pod palubkou uplne vlevo. Ja psal nad plynovym pedalem. Zkus se podivat jeste jednou. Gateway neni moc velka a ma jen jeden konetor (pokud si pamatuju spravne, tak ten konektor je modry).

PS: Primo predchazejici prispevky bys nemel citovat. Az to uvidi moderator, dostanes vynadano. :p

Editováno: , autor: LucasCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to rozebral GW jsem nasel,ale nejde mi do hlavy jak se to pujde dat rozebrat(vyndat). Kterej ¨genius¨to navrhl dat zrovna sem.Neni k tomu zadny pristup. Mam jeste 2 otazky 1,je normalni ze po zapojeni Bolero zacne docela dost hřat i kdyz je vypnute?popr.cim by to mohlo byt?mozna tou GW z audience?

2,konektor na atenu na Audienci ma jeden pin a na Bolero 2piny.Jak to zapojit? Diky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlape nic ve zlym, ale kdybys misto tech otazek venoval alespon trosicku casu hledani tak odpoved najdes dokonce i na predchozi strance.

Dvoutunerovy radio potrebuje budto 2 anteny nebo

https://www.speedtech.cz/product/5294/autoantenni-redukce-2-x-fakra-1-x-fakra

Pokud bys mel diagnostiku dozvis se cislo gateway, pokud ji budes menit za novejsi stejne se bez ni neobejdes...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj, z mé zkušenosti ti mohu říct, že se Bolero z dvojkovýho Superba hodně těžko shání. Já osobně ho sháněl téměř rok. Nevím jak u Vás na Slovensku, ale u nás jsem sledoval hlavně Bazos.cz, Bazos.sk, Sbazar.cz, Aukro.cz (odtud jsem ho kupoval), popřípadě na facebooku jsou skupiny, kde lidi prodávají veškeré, použité náhradní díly na OI nebo OII a občas se tam mihne i Bolero. Stačí na Facebooku napsat do vyhledávače Škoda Octavia bazar nebo tak nějak. 

Jenom pozor, ať nekoupíš Čínu. Mezi originálem a Čínou je téměř nepatrný rozdíl v tlačítkách a co vim, tak dost lidí naletělo. Čínu poznáš podle toho, že na posledních tlačítkách (napravo i nalevo) jsou šipky doprava a doleva, kdežto originál Bolero ze Superba má klasické nápisy Phone a Setup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Menil som Swing za bolero.

Vsetko funguje, no diagnostika vyhodila chybu:

00469 - Infotainment Databus in Single Wire Operation

Co to moze byt?

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravym chcem sa spytat mam octaviu 2 predfacelift a kupil som si radio Bolero,ale pri namontovani radia bolero neriagu mi ovladanie na volante jak na zvuk ci posuvanie dalsich pesniciek.Nezobrazuje mi ani parkovaci senzor zadny pri spiatocke ci ine veci co by asi malo.Ak ma niekto skusenosti a rady budem mu velmi povdacny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahojte pani, vopred sa ospravedlnujem, ak to tu uz bolo rozoberane, ale nenasiel som odpoved. Zaujimalo by ma, aky je rozdiel medzi radiami Swing vs. Bolero okrem toho, ze Bolero ma dotykovy displej, vstup na SD kartu a menic. Zaujima ma aj prijem radioveho signalu. Mam Swing a som velmi prijemne prekvapeny, co vsetko zachyti. Uvazujem nad upgradeom na Bolero, len zatial nie som si isty, ci to ma zmysel. Dakujem za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V ‎10‎.‎02‎.‎2017 na 9:14, Zolky napsal:

Ahojte pani, vopred sa ospravedlnujem, ak to tu uz bolo rozoberane, ale nenasiel som odpoved. Zaujimalo by ma, aky je rozdiel medzi radiami Swing vs. Bolero okrem toho, ze Bolero ma dotykovy displej, vstup na SD kartu a menic. Zaujima ma aj prijem radioveho signalu. Mam Swing a som velmi prijemne prekvapeny, co vsetko zachyti. Uvazujem nad upgradeom na Bolero, len zatial nie som si isty, ci to ma zmysel. Dakujem za pomoc.

Také jsem spokojen, ale nemůže za to ani tak rádio, jako dvě antény. Některé horší výbavy mají jen jednu anténu a tam je to špatné... Takže Bolerem by sis neměl pohoršit ;)

 

V ‎14‎.‎02‎.‎2017 na 23:56, Wall.cz napsal:

zdravim...bude fungovat Bolero 2015 ...viz obrazek....v octavii 2 FL 2011 ???

dikas

70037664.jpg

Na Octavia Clubu na FB jsem četl, že funguje komplet všechno. Pokud má někdo více zkušeností, rád si to poslechnu. Také po něm šilhám...

Editováno: , autor: Aleš Veigend
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som si to bolero kupil, ale neskor som si vsimol nejake rozdiely s radiom kamarata. Obaja mame Bolero, vyzeraju rovnako, aj na displeji vsetko ukazuje tak isto. Su tam vsak rozdiely v tomto:

 

Kamarat ma v menu Media 4 moznosti: CD, AUX, SD karta, BT Audio. BT Audio je sede a neda sa mu vybrat, lebo nema funkciu prehravania medii v telefone (ked pozrie cez Maxidot Telefon, nema tam taku moznost). Grafika OPS ma take kocky, resp. obdlzniky, vid. prilohu.

 

Ja mam v menu Media iba 3 moznosti: CD, AUX, SD karta a nemam BT Audio. Lenze cez maxidot taku moznost mam a povodne radio Swing mi to podporovalo. Ja mam grafiku OPS take zlte, vid. prilohu.

 

Moja otazka znie, ci to je vlastnost autoradia, nejaky starsi typ, alebo sa to riesit aktualizaciou softveru? Celkom ma stve, ze tam nemam BT Audio, kedze som to predtym mal. Tie obrazky nie su povodne z nasich aut, ale vyzeraju tak, iba po cesky.

 

 

 

 

13A5_5.jpg

me (15).jpg

Editováno: , autor: Zolky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A rádio je dobře nakódované? Ano rádia se dělala v různých modifikacích firmware, některé se dají přehrát, bohužel nejsem schopen teď říct co vše se po změně fw změní. Většinou se úpravou fw opravil rozpadnutý tel. seznam. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...