Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

před 13 minutami, h2o napsal:

A rádio je dobře nakódované? Ano rádia se dělala v různých modifikacích firmware, některé se dají přehrát, bohužel nejsem schopen teď říct co vše se po změně fw změní. Většinou se úpravou fw opravil rozpadnutý tel. seznam. 

Neviem ako je rádio nakódované, pretože to chalan vytiahol z jeho auta (octavia 2005, ale radio rocnik 2009 - asi Blaupunkt), hodili sme to do mojho (Octavia 2012) a vsetko funguje. Ukazuje vsetko tak, ako to ma, len su tam tieto rozdiely a nevidim tam v mediach BT Audio. Je mozne, ze tieto prve verzie este nepodporovali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No.. po skúsenostiach s origo servisom a možnostami kodovania v ich niekedy nie najlepšom sw vybavení resp... ... by som zašiel za najbližším človekom ktorý vie čo robí a .. nakodoval by ti to. 

 

Tieto rádia maju tak ako ostatné komponenty svoje kodovanie, a na zaklade nastavení  rádia Ti budú fungovať veci ktoré máš správne nastavené. Jednotlivé funkcie sa daju aktivovať a deaktivovať, len.. napr. BT funkcia je odkazaná na BT jednotku v aute, GW a pod. tak všetko musi byť nastavené ako má.. je to jednoduche nasataviť, ale ak niekto čaruje a preklada radia z jedného auta do druhého bez pripojenia na diagnostiku, a vyčitania chýb.. tak .. sa nemôže čudovať že mu niečo nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sa to nakoniec vyriešilo. Bolo to čisto v nastaveniach, kde som musel povoliť BT a už to šlape. Takto dodatočne som však zistil, že existujú 2 typy. Blaupunkt a Delphi. Ja mám Blaupunkt, čiže starší model (pri kúpe som ešte nevedel, ktoré je ktoré a za tú cenu sa to oplatilo) a dočítal som sa, že viacerí majú problém s telefónnym zoznamom. Je nefunkčný, rozbitý. Je to riešiteľný problém? Existuje na to nejaký update? Mám 1Z0 035 156F

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V lepsim pripade se hecnou a udelaji to. V horsim ti reknou ze podle VINu radio nepatri do vybavy a neudelaji to.  Jeste bys mel mit jistotu ze radio je ciste a neni hlasene jako nezakonne pujcene zjineho vozu. To bys take mohl odjed ze servisu bez radia a s klepetama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Dobrý večer,

předem se omlouvám za pokud se budu opakovat, ale nenašel jsem konkrétní odpověď.
Mám Oct 2 FL (2012), manuální klima, bez park. senzorů a momentálně z výroby namontováno rádio Blues. Jelikož je rok 2017 a vypalovat CD je spíš za trest než výhra, chtěl bych ho výměnit za Bolero.

Našel jsem na různých Bazarech a mám pár otázek.
-pokud koupím Bolero ze Superba (s tím tlačítkem passenger airbag) - dostanu ho do Oktávky? Myslím jak mechanicky, tak elektricky.

-v autě mám zabudovanou originál BT sadu od Škodovky (zobrazení na maxidotu). Bude to fungovat i s Bolerem?

-předpokládám, že nemám přípravu na dvojtunerové rádio. Tohle tedy vyřešit vyhýbkou - máte prosím nějakou osvědčenou?
-popř. nějaké tipy, triky a čeho se vyvarovat?

Budu moc rád za nějaké shrnutí.

Děkuji moc.

 

Jirka

Editováno: , autor: zero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, zero napsal:

Dobrý večer,

předem se omlouvám za pokud se budu opakovat, ale nenašel jsem konkrétní odpověď.
Mám Oct 2 FL (2012), manuální klima, bez park. senzorů a momentálně z výroby namontováno rádio Blues. Jelikož je rok 2017 a vypalovat CD je spíš za trest než výhra, chtěl bych ho výměnit za Bolero.

Našel jsem na různých Bazarech a mám pár otázek.
-pokud koupím Bolero ze Superba (s tím tlačítkem passenger airbag) - dostanu ho do Oktávky? Myslím jak mechanicky, tak elektricky.

-v autě mám zabudovanou originál BT sadu od Škodovky (zobrazení na maxidotu). Bude to fungovat i s Bolerem?

-předpokládám, že nemám přípravu na dvojtunerové rádio. Tohle tedy vyřešit vyhýbkou - máte prosím nějakou osvědčenou?
-popř. nějaké tipy, triky a čeho se vyvarovat?

Budu moc rád za nějaké shrnutí.

Děkuji moc.

 

Jirka

Ahoj Jirko, nenasel jsi odpoved protoze jsi nehledal poradne. Nic ve zlem vse se tu resi porad dokola.

K tvemu dotazu:

 

To radio co pises tam nedas uz podle tvaru.

Budto musis dat starsi verzi co vypada jako Columbus nebo primo z OII faceliftu. U te verze SII je treba dat bacha pokud bolero ma na tlacitkach misto popisku sipky jedna se o cinskou verzi bez cz a hlavne bez RDS.

 

Potrebujes vyhybku nebo dodelat dalsi antenu. Vyhybka se da sehnat i za mene jak kupoval za necele petikilo. S jedou antenou ti radio nepojede dobre.

BT by melo po nakodovani podporovat.

Editováno: , autor: MajklGT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem,

 

mám O2 FL MR2010 s rádiem SWING. Rád bych ho vyměnil za BOLERO. BOLERO koupené mám je z také z O2 FL. Výbavu mám Elegance (zadní senzory, climatronix).

 

Co jsem pročítal fórum mělo by stačit pouze vyndat SWING a zapojit BOLERO + nakódovat. S tím kódováním bych potřeboval pomoc. Nevím co to obnáší, ani na to nemám techniku. Je tady někdo z Brna nebo okolí, kdo by mi s kóddováním za nějakou odměnu pomohl? Případně bych chtěl řešit i upgrade FW rádia.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...