Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

Milhausi a co ta novejsi verze opravuje ?

 

Zajímá me jestli to umi vyresit ovladani písniček+informace o písničce na Boleru. Bluetooth jednotka je 7P6035730F s verzi FW: 2902

 

V telefonu problem neni protoze jiny koncernovy auta zobrazuji tyto informace

Editováno: , autor: Enemy5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Chtel bych poprosit o radu - koupil jsem ojetou Octavku II r. v. 2009 a je tam radio Bolero. V servisu (Tukas Sterboholy) na diagnostice videli zavadu v AUX Bluetooth. 

 

Kdyz jsem to po nich chtel opravit, rekli mi, ze by pravdepodobne stejne nefungovalo Bluetooth pripojeni s mym telefonem (iPhone X).

 

Mám tedy 2 otázky:

  1. Opravdu by to nefungovalo? (nerad bych platil opravu, abych pak zjistil, ze to bylo zbytecne)
  2. Jde k radiu nainstalovat nejaky modul, ktery by komunikaci umoznil? Jde mi hlavne o prenos hudby a ovladani z radia, kdyby fungovalo handsfree, byl by to prijemny bonus.

Dekuji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

ahojte, chcel by som poprosit o radu. Vcera som len tak z haluze na oII FL prepojil pomocou obycajne jack jack kablu radio bolero (aux v jumbo boxe) s iphonom a skusal telefonovat.

na mojej strane vsetko ok. Volaného som dobre pocul v reprakoch auta. On mna pocul tiez dobre ale zaroven pocul aj ozvenu samého seba.

Myslite ze by toto mohlo vyriesit keby som kupil jack jack kabel aj s mikrofónom (napadlo ma ci by ten mikrofon nebol nejako osetreny aby neprijmal zvuky z reprakov).

nemate s tym niekto skusenost?

Vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte, chcel by som poprosit o radu. Vcera som len tak z haluze na oII FL prepojil pomocou obycajne jack jack kablu radio bolero (aux v jumbo boxe) s iphonom a skusal telefonovat.

na mojej strane vsetko ok. Volaného som dobre pocul v reprakoch auta. On mna pocul tiez dobre ale zaroven pocul aj ozvenu samého seba.

Myslite ze by toto mohlo vyriesit keby som kupil jack jack kabel aj s mikrofónom (napadlo ma ci by ten mikrofon nebol nejako osetreny aby neprijmal zvuky z reprakov).

nemate s tym niekto skusenost?

Vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau,prosím vás o radu mám Octavií r.v 2009 rádio Bolero a dneska jsem s toho vyndal parrot na volání tam měl někdo předemnou a teď mi to nehledá Bluetooth  rádio na boleru a ještě mi tam zůstali odpojeny tyhle svorky s elektrikou prosím nevíte náhodou co s tím pod sedačkou mám nakou kostku ale nevím jestli je to jednotka bluethoot díky moc za rady zasilam foto 

Spoiler

 

 

0E66F5E6-315B-4F66-B33A-EF44F64E389B.jpeg

3E1C8BAB-915C-40F7-A243-A220913E440D.jpeg

B07F323E-E078-407C-83CA-64ADA18A71EE.jpeg

Editováno: , autor: Zajjda
Rádio Bolero zapojeni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, LucasCZE napsal:

Ta kostka pod sedadlem je nejspis ridici jednotka vyhrivani sedadel... Parrot tam logicky nekdo daval, protoze auto bluetooth nemelo, ne? O co se vlastne snazis?

  Hale nevím jestli mělo nebo ne auto je dovoz z Německa a já se na ten parrot nemohl připojit a když fám média tak svítí CD aux a Bluetooth je sedívy a v nastavení rádia je Bluetooth zapnutý tak to nechápu jestli ho má nebo nemá a nerozumím nak vůbec tomuhle ? a snažím se o to jestli tohle rádio má Bluetooth v sobě ten modul nebo někde jinde nebo jestli to Němec neodpojil když mu tam dávala ten parrot 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok díky moc,tak na podlaze pod sedackou nic nemám takže tam nebude,tak budu muset koupit Bluetooth adaptér Koukal jsem ze na alze to mají tak pak to snad profrčí ? díky všem joa ještě z ty hlavní svorkovnice co je v rádiu tak pak za ni byly dva svazky kabelu a svorkovnice a ty byly rozpomenout a napojené na to byl ten parrot a když sem to vyndal ten parrot tak sem ty svorkovnice zase propojil s téma co tam byli origo proste vůbec nechápu co to tam vše je ? ta elektrika to ke pro mě jedna velká Amerika ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...