Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 týdny později...

Ahoj, pánové, nevíte někdo, jaký aktuálnější firmware existuje pro mé rádio, případně kde ho stáhnout?  Verze 0053 mi přijde poněkud prehistorická :)
Address 56: Radio (J503)       Labels:. 5M0-035-1xx-56.clb
   Part No SW: 1Z0 035 156 F    HW: 1Z0 035 156 F
   Component: BOLERO        008 0053  
   Revision: 0A001001    Serial number: SKZ1Z3I8169780
   Coding: 090200000000
   Shop #: WSC 73430 790 00000
   VCID: 356B7C169C417FECFB-8060

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj ,

chtěla bych vás  požádat o radu . Tento týden jsem si koupila Octávii II (2012 před fl ) . Ráda by na ní nechala namontovat park. senzory a  vyměnit autorádio.

Momentálně tam mám Blues a chtěla bych tam dát Bolero. Co jsem , ale včera večer pročítala toto vlákno tak jsem pochopila , že to není tak jednoduchá záležitost.

Problémy typu : Jas disp. , vybíjení baterie apod. z toho mi jde hlava kolem ?. Jestli jsem to pochopila správně tak existuje několik verzí tohoto rádia .

Mohla bych tedy poprosit o doporučení který typ bych měla koupit , aby  s ním měl mechanik který mi ho bude měnit co nejméně práce ?

Vím , že  tu na některé stránce někdo zmiňoval , že by snad byla největší šance s verzí Bolero RCD510 , aby se snad nemusely  měnit všechny ty různé Gateway 

nebo jak se to všechno jmenuje ?

Jenom mě prosím moc nekamenujte , že to tu zde bylo již několikrát uvedeno ?

Předem díky všem za radu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím asi bych začal rokem výroby auta, pokud je to rok 2012 tak už je to face a tím pádem všechny starosti okolo správné gateway a modelu radia odpadají. Pokud si nejsi jistá rokem výroby tak jaké písmeno nebo číslo je na desáté pozici ve VINu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když upgrade rádia tak:

 

https://www.mihocar.cz/hledani?query=5l0035200

 

Jen ukázka nástupce původního Bolera....rozhodně nelze brát jako doporučení ke koupi...

 

+ USB: 5Q0035726E + kabeláž: 5E1970316D(USB lze nechat v loketce - vyřeší i dobíjení telefonu)

 

+ redukce: 

https://www.audiocom.cz/prislusenstvi/iso-konektory/nahradni-konektory-k-originalnim-autoradiim/quadlock-adapter-mib-pro-audi-seat-skoda-vw-6589cz

 

Jen ukázka správného typu redukce....rozhodně nelze brát jako doporučení ke koupi...

 

 

+ samozřejmě rámeček jako když je v autě Columbus nebo Amundsen(+)

 

Nahrát software 0478 a nastavit pro starší auto a hurá mám z hlediska infotainmentu v autě to samé jako každý co si koupí dnes Bolero v Octávii3 nebo Kodiaqu, Karoqu, Superbu3...

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím všechny,

tak Bolero už mám v autě zamontované a jsem moc spokojená ? Zatím mi tedy ještě nenačítá sd kartu , ale tu zkusím 

ještě přeformátovat. Měla bych na Vás ještě jeden dotaz. Chtěla bych nechat nainstalovat pod spz zadní parkovací kameru

která by zobrazila obraz v Boleru. Dnes odpoledne jsem se zastavila u nás v Chrumidi v obchodě kde tyhle věci prodávají a pán za pultem mi 

říkal at si nejdříve zjistím jestli moje rádio má video vstup .

Zkoušela jsem se dívat na netu , ale objevila jsem jenom , že se prodávají nějaké adaptéry .

Můžete mi prosím poradit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...