Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

Zdravím, mám takový problém s Bolerem. Mám ho namontované cca 2 měsíce. Do včerejška vše v pohodě. Při včerejší jízdě mi najednou začlo blbnout rádio. Chvilku hraje normálně po chvilce se ztlumí a po další chvilce začne opět hrát normálně a tak pořád dokola. Při puštění CD nebo karty to nedělá. Zkoušel jsem ho vyresetovat do továrního nastavení,ale ze stejným výsledkem. Nevíte někdo co to může dělat.

Editováno: , autor: 1968
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neposlouchal si v Praze Evropu 2? Mám rádio Stream a poslední dva dny se mi děje přesně to co tobě a děsně mě to vytáčí. kol100 Teda aspoň myslím, že to byla Evropa 2 nebo možná Fajn rádio.

Takže tvým Bolerem to nebude. Jedině že by mělo nějakou "volume" nemoc a když jsme v Praze jeli okolo sebe, tak to chytlo i moje rádio. :kol-98:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to já taky vypěnil a pustil CD. Pak mi to nedalo a zkoušel jsem to znova :fakac: bohužel stále stejné. Uvidíme jestli to bude jenom nějaký výpadek nebo se opravdu něco podělalo v rádiu. Doufám, že to nebude dlouhodobé. Nebo navštívím Chocholouška. Jezdím docela dost a bez rádia je to na pikaču.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bude asi něco u radiokomunikací v Praze a okolí. Chtělo by to další lidi z Prahy a okolí jestli maj stejný problém. aby se na 100% vyloučila závada na rádiu. Nebo někoho kdo dělá u radiokomunikací.

Doufám,že to nebude trvat moc dlouho. Bez rádia se nedá jezdit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nové nastavení přinese oproti současnému stavu sice celkově nižší hlasitost, ale věrnější a přirozenější zvuk a větší vyrovnanost mezi hudbou a mluveným slovem, což ocení především náročnější posluchači stanic ČRo 3 - Vltava a ČRo 2 - Praha.

Bohužel jsem tak náročný posluchač, že jsem tyto dvě stanice nikdy neposlouchal. :lol::'>

Jinak jestli se to bude předělávat do konce roku 2012, jak je uvedeno v tom článku, tak to do konce roku bude blbnout. Včera jsem byl v Liberci a pak kousek od Tábora a hlasitost se stále měnila, takže jsem tam hodil CD se šesti hodinama hudby v MP3. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vznesl dotaz přímo na radiokomunikace a tady je odpověď:

Dobrý den,

Vámi popisovaný problém může být způsoben nastavováním vysílacího parametru MPX power na hodnotu 0dBr u VKV-FM vysílačů Českých Radiokomunikací. Český rozhlas na svých programových okruzích upozorňuje na probíhající nastavování vysílačů na základě požadavku Českého telekomunikačního úřadu. Předpokládané ukončení nastavování parametrů by mělo být v polovině prosince 2012.

http://www.rozhlas.cz/informace/press/_zprava/upozorneni-na-prenastaveni-vkv-vysilacu-vsech-rozhlasovych-stanic-v-ceske-republice--1140255

S pozdravem,

Ivana Tomassová

Útvar provozu

České Radiokomunikace a.s.

Skokanská 2117/1

169 00 Praha 6 - Břevnov

image001.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...