Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

Pokud kupuješ bazarovku, tak není nic jednoduššího, než se s prodávajícím dohodnout, jestli si ho ve svém autě můžeš vyzkoušet. Pak hned uvidíš! Co já si pamatuji, tak špatný jas mělo hlavně Octavkové Bolero které má čidlo v budících. Dával jsem sem poměrně nedávno nějaké foto/video mého, to je SUP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z FL octavie i na jiných forech psali že nefunguje, protože nemá snímač přímo na rádiu a nemá odkud vzít informace jako z budíků co mají čidlo ve FL jak píše Stanson. Ostatním co mají Bolero ze Superba II s tím čidlem přímo na rádiu píše cca 40% že funguje v pohodě a 60% že nefunguje jak má (i můj případ) Tak jak to svítí na tom aukru, tak jasně mi to v autě nikdy nesvítilo. Jinak nevím jak jinde, co jsem měl za firmware a co mají ostatní, ale já měl čidlo v rádiu, ale i jsem mohl dát v nastavení AUTOMATICKY nebo NEJTMAVŠÍ, TMAVŠÍ, SVĚTLEJŠÍ A NEJSVĚTLEJŠÍ... Nic z toho mi ale nepomohlo. Prostě jsem na tom ve dne neviděl nic moc. Ale jsou tu opravdu lidi, co jim to "údajně" funguje. Buď to opravdu funguje (např. že mají nějaké poslední ročníky s nějakým dílem už pro FL, nebo mají někde něco nastavené - snad to prý mohlo dělat svícení AMERIKA, ale to jsme zkoušeli deaktivovat a nic se nezměnilo), nebo jim to prostě stačí a zvykli si na to a berou to tak, že to asi má tak být. Opravdu zde nic jiného než zkusit nepomůže, dáš Bolero do auta, zapneš a uvidíš, vyhovuje necháš ho tam, nebo ho dáš pryč :kol-47:

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si prošel pár inzerátů a na některý napsal a tak uvidim. Přemejšlim jestli nevzít starýho Amundsena i když je teda prej pomalej. A nebo vzít plusko, ale klidně bez integrovanýho BT bazarově třeba za 6. A nebo jít do Bolera ze Supa třeba taky za 4500. Poslední možnost je koupit Amundsen+ novej s BT a nechat to s mikrofonem a GPS anténou nacpat do auta aby to bylo komplet ale za 13 litrů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ale kde jste četli, že by v Boleru někomu fungoval správně displej podle vnějších světelných podmínek v O II před FL? Podle mě to prostě nefunguje automaticky, ale jen manuálně přes nastavení.

To je i moje osobní zkušenost - mám verzi s čidlem, ale na něj vůbec nereaguje = vše profesionálně namontoval a nakodoval Ferda25. Mám pro přímé srovnání v Passatu to samé radio z výroby, ale dle VW se jmenuje RCD 510 a tam vše funguje přímo ukázkově.

post-3116-0-71941800-1357935620_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo = přes to manuální nastavení to funguje spolehlivě. Jak maximální úroveň, tak všechny směrem dolů. Je docela v noci nepříjemné, když dáš displej na nejvyšší úroveň osvětlení, tak to hodně oslňuje, takže při delších nočních jízdách to ztlumuji.

Ale to čidlo na to prostě nemá vůbec vliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba já mám MR2008 takže není potřeba nic měnit, rádio si namontuju sám, už mám ze škodovky i redukci na anténu a na kódování mi stačí zajet asi 3km k rolbařovi, taky jeden z nejlepších zde na fóru. Ale pokud chytnu špatnej kousek Bolera, tak budu mít smůlu a nepůjde to. Je to trochu jako loterie.

Editováno: , autor: Lukáš Plachý
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prostě takovej kterej si bude dělat co chce. Co jsem si tak o Boleru přečetl a slyšel, tak je to tak 50/50. Bez čidla je funkčnost u před FL asi nereálná, takže počítám do hry jen verzi pro supa se senzorem. a tam to bude asi podle roku výroby nebo podle FW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to kodoval Ferda 25 a Bolero nešlo jak má. Nechci říct, že si jas dělal co by chtěl, ale celé rádio bylo utlumené, když jsem dal na nejjasnější, stejně to nesvítilo jako na těch fotkach z aukra. Dokud nesvítilo sluníčko, bylo to v pohodě, ale jak začalo pařit, jas byl slabej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...