Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

Poradí mi někdo jakej šroubovák na vytažení rádia? Mám tam Stream, teď jsem v garáži sundal krytky a koukal co to tam je a v tý tmě to vypadalo skoro jako imbus, ale není. Odhaduju to na nějakou hvězdu nebo tak něco. A pak by mě taky zajímalo jak ke Streamu zjistit PIN, v servisu se mi za to několik stovek dávat nechce. Až koupím Bolero nebo Amundsena, tak ať můžu Stream prodat. :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak píše Ozi, jsou to hvězdice jako jsou po celé Octě na tapecích, máš je i pod krytkou kolem řadičky, když chceš vyndat popelník, nebo je tim přichycená třeba schránka před spolujezdcem, no prostě je jich plný auto :kol-28:

Jinak opravdu jsem měnil za Columbuse ze Superba II (škoda že jsem nepočkal 3 měsíce, už mohl být s LED, ale i tak je to bomba... Navíc když mám konečně aktualizované mapy. Akorát jak už jsem psal, tak nemůžu pořád naštelovat hlasitosti při navigování, nechápu jak mám nastavit ty posuvníky dva (závislost mezi nimi) a jestli mam nastavit snížení hlasitosti na NÍZKÉ, STŘEDNÍ NEBO VYSOKÉ... Poradí někdo??? :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem doma měl pouze torx v malejch velikostech, OBI má u nás do 22hodin, tak jsem si dojel pro sadičku větších 10-50 za 349Kč. :kol-47:

Hned po příjezdu do garáže jsem to začal montovat, jeden T15 mi vyjel z tý sady a zapadnul pod sedačku pod tu lyžinu a asi už ho nevyndám. :kol-44:

No jinak sundat ten rámeček kolem rádia a klimy byla docela sranda, ale tak povedlo se a nakonec i rádio. S trochou cviku to je skoro hned, takže už chápu, že se to tak dobře krade.

Stream MP3 už mi leží doma na stole a v autě už je napojená redukce 1Z0 051 551. :kol-47: Tak teď budu jezdit bez rádia a toho ráměčku, což mě hodně rychle donutí nějaký rádio koupit. :rolleyes: Furt ale nevím který, Bolero je prostě nějak hezčí než Amundsen+ a hlavně do něj snad ani nejde sehnat mapy. :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je dost drahý, nezdá se Vám?

ferda25 mi to dělal - frekvenční výhybku na Columbuse (to samé pro Bolero) a vzal si za to myslím 500,-

Dávat dvojku za to, co umí udělat někdo za pětikilo je dle mého pěkná hloupost.

A můžu potvrdit, že to funguje super, žádný problém s rádiem, jak ve městě, tak na mimo města i zahraničí OK

Já jsem koupil tohle a naprostá spokojenost. Rádio hraje jako fík a za 166 Kč :kol-47:

http://centria.skoda-auto.com/CZE/kruml/services/Pages/accessories.aspx?id=1Z0051551&searchcat=0000000106&ref=%3fc%3d0000000106

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj měl bych otazečku mam v aute autoradio Melody a chtěl bych ho vymenit za autoradio Bolero bude to nejaky problem ve vymene jestli budu potrebovat nejaky ramecek ci nejaky kabely navic..Jediny co sem tu vycetl ze melody ma pripravu na jednu antenu a bolero na dve anteny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nevíte náhodou někdo jak rozjedu zadní reproduktory?Na maxidotu je nastavení hlasitosti zadních reproduktorů.Když si s tím hraju tak to vzadu pípá,ale když zapnu radio,tak to vzadu nehraje.Na rádiu sem našel jen levá a pravá strana,tak nevím.Mám O2 po faceliftu 2009 a bolero.Děkuji za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Když máš FL, tak není potřeba řešit anténu nebo něco dalšího. Jen přehodíš a necháš nakódovat. Jen by mohl být zde již hodněkrát popsaný problém s jasem, ale co jsem tak viděl, tak je to kus od kusu, takže asi záleží na FW nebo postavení planet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě dodám, že pokud nemáš v autě BT handsfree, tak by nebylo špatný uvažovat o navi a koupit Amundsen+. Má integrovaný BT (načte kontakty, hlasový vytáčení, přijmutí hovoru na MF volantu atd.), takže jde přes to volat a nemusí se dodělávat sada pod sedačku spolujezdce a taky se Amundsen+ méně krade. Bolero je sice jen rádio, ale je skoro stejný (rozdíl v počtu tlačítek) jako Columbus a sjetá fetka ti to klidně šlohne, protože si to splete.

Není problém Amundsen+ sehnat za 7 tisíc a budeš mít rádio, BT HF a navi all in one. :kol-47: Přehrává CD s MP3 a taky paměťový karty....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže v případě Amundsen+/Bolero prostě jen vyměním v autě za Swing a vše bude hned fungovat (pominu-li kódování) ? To by bylo dobrý :) Jinak parkovací senzory ani BT handsfree nemám... Kdybych dával Amundsen, nebude potřeba nějak řešit anténu pro GPS ?

 

Jinak Bolero sem právě vybral z toho důvodu, že nemá navi, aby mi ho neukradli... Jde mi pouze o podporu SD karet, z min. auta sem na to zvyklej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co vím já, tak u FL auta jen vyměníš a šlape to. U Amundsena+ koupíš interní GPS anténu http://www.skodateile.cz/index.php?pg=product∏=201&menu=Volkswagen , která se dává do palubky nad tu navi, tak to mám udělaný já a spousta dalších lidí.  A pak je potřeba koupit mikrofon s kabelem http://www.skodateile.cz/index.php?pg=product∏=212&menu=%C5%A0koda|Octavia%20II%28A5%29 a natáhnout na strop k lampičce... Výměna s instalací antény a mikrofonu + kódování je tak na 45 minut.

Můžeš dát na střechu žraloka anténu FM/GPS/GSM, ale to je celkem drahý řešení a na první pohled už z dálky každej ví, že máš navi, takže interní anténa je lepší.

Jinak Amundsen+ se dělal s BT i bez něj, takže je důležitý kupovat tam, kde ví co prodávají. Případně mohu dát kontakt.

Bolero seženeš za 5000 a je to jenom rádio, jen přehodíš a možná nebude potřeba kódování.

Amundsen+ koupíš tak za 7000 + 1200 za anténu a mikrofon, instalace je na delší dobu a kódování asi bude potřeba, takže když to u někoho necháš udělat, tak máš komplet asi za 9000.

EDIT: Rozdíl je tedy 4000 za bezpečný telefonování a navigaci...

Editováno: , autor: Lukáš Plachý
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, promyslím to, vyloženě na to nespěchám... Jinak teda to Bolero jsem viděl i za 3500, pravda, možná bylo kradený, jenže to si asi člověk nevybere když kupuje z druhý ruky :(

Navi bych asi stejně nepoužíval, jsem zvyklej na Navigon v mobilu, bez BT bych se asi taky obešel, já v autě moc netelefonuju... Ale zas jestli se ten Amundsen (paradoxně) míň krade...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak on ten malej počet krádeží je o vzhledu Amundsena a taky proto, že je v autech poměrně málo...

Bolero se dá sehnat i za 3500 ale taky jde o stav, stáří, jestli není moc starý FW a budeš pak platit za přehrání.

Kupovat to nový je samozřejmě hloupost, takže aukro, bazos - je par lidi, který se specializují na autohifi a vykupují to ze zbořených aut a takhle prodávaj. Kradený se tam ale taky najdou... 

Já jsem byl zvyklej na navigaci v mobilu, používal jsem Nokii (druhej náhradní telefon) a nic jinýho jsem nechtěl. Taky jsem chtěl původně Bolero, ale kvůli problémům s jasem jsem šel do Amundsena. Je docela rozdíl mít v autě držák, napojenou nabíječku a ťukat do malýho displeje, pak tam mobil nenechat a vypojit a schovat nabíječku a furt takový manévry... Ale tak každej hledá něco jinýho, je to o požadavcích a penězích, ale osobně bych šel zase do Amundsena+. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...