Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

Chtěl bych vymnít stream za Bolero. na co vše si dát pozor při koupi? Co jsem se dozvěděl,tak rámeček by měl psaovta ze streamu pokud Bolero bylo v Octavii,ze Supa bych musle koupit nový.  Co se týče kodování ,tak prý to jde předkodovat gatway+PDC aby se mi parkovací snezory zobrazovaly na displeji (ne pouze akustický signál)

 

ještě jiná dulžitá věc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Zdravým vás Český bratia. Mám OII 2006 Swing som vymenil za Bolero. Vďaka tomuto fóru som sa dočítal že je potrebný GATEWAY ale aký? Je ich veľa typov a neviem ktorý je vhodný. Bolero je z OII FL. Ešte sa chcem opýtať je nutné ešte rádio kódovať aby ukazovalo napr. parkovacie senzory niečo také som čítal? Je tu niekto zo SR kto to robí? 

post-88372-0-69765800-1399329727_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dneska zakoupena nová SD karta, typ SDHC, o normálních rozměrech ... a opět nic ... už mě to lehce přestává bavit :(

 

Aktuálně vyzkoušené karty a jejich funkčnost:

Kingstone SDHC 4GB class 4 - nefunguje

Kingstone micro SDHC 16GB class 10 - nefunguje

Kingstone micro SDHC 4GB class 10 - nefunguje

SanDisk micro SD 2GB - nefunguje

NoName micro SD 2GB - nefunguje

NoName "Tesco" SD(možná HC) 4GB - funguje (karta za 60 korun ze slovenského Tesca)

 
Všechny karty ve formátu FAT32.
Editováno: , autor: Mailo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to vyřešil nejjednodušeji jak to šlo. Vyměnil jsem si kartu s kolegou, ta jeho "no name" karta u mě funguje, můj Kingstone funguje zase u něj. 

 

Nicméně měl bych dotaz, vypozoroval jsem jeden stav, co rádio dělá. Vlezu na rádiu do adresáře kde mám mp3 které si chci pustit. Dám play a rádio napíše error hlášku, že daný typ formátu souboru nepodporuje. Poté postupně všechny mp3 soubory ve složce zešednou a nejsou pustit, přičemž pod tímto "šedým" seznamem skladeb se objeví druhý (stejné názvy souborů), kde text je bílé barvy a normálně můžu danou mp3 pustit. Setkal se někdo s něčím podobným???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...