Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Dobrý Ďen

Je to pre mňa velmi dôležité,, pretože do mesiaca idem domou z Norska (cesta cca2dni) a pred 3 týžnami my prestalo fungovat moje autorádio Bolero (http://audio-video-tv.hyperinzerce.cz/autoradia/inzerat/4795603-skoda-bolero-6cd-mp3-octavie-2-nabidka/#.VAjAdRZKW0M).

Najprv auto stálo,, chodilo sa nanom len raz do týžna,, a rádio  zrazu nešlo vôbec sputit,, všetký tlačítka svietili,, aj mechanika cd ide,, vždy pri zapojení a odpojení s kábla, ale  ked ho pustím tak len blikne a zhasne ,tak sa automaticky dookola skúša pustit asi pat minút( preblikáva) a nič. Tento týžden som začal chodit do práce na aute,, a cestou z práce sa my ho podarilo spustit,,, ale na další den ránno zasa len blikalo,, a znova po práci som ho pustil ,,,ale nešli zas reproduktori,,, až po naštartovaní auta sa znova pustilo aj zo zvukom ,,, tak neviem či to nemôže byt možno slapšou baterkou alebo stráca napatie,,, v týchto veciach sa moc nevyznám. Dakujem za každú pomoc 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 5 týdny později...

Mel bych nekolik dotazu ohledne tohoto radia. Hledal jsem ale nenalezl uspokojivou odpoved. Bavim se o radiu pro superb (mam OII predface).

Docetl jsem se ze ho delaji 2 vyrobci (Bosch?, a Delphi) Delphi pry udajne nema RDS. V manualu od skody toto neni vubec uvedeno.

Videl jsem tez radia pro Superb bez svetelneho senzoru. Jak je to u techto radii (u Superbu resena intenzita podsviceni)? Ma to pro me cenu kupovat?

Faceliftovy Superb ma uz prece radio s kontrolkou airbagu.

 

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Myslím že takto priamo sa to nedá. 

Jediná možnosť, ale to nie je zrejme to čo hľadáš, je mať playlist súbor v ktorom môžeš prehrávať pesničky z viacerých adresárov bez toho aby si sa musel cez adresáre "preklikávať", proste ich budeš mať zoradené v akom chceš poradí.

Editováno: , autor: Lordiik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapi...

vedel by mi niekto poradit ako prepinovat RJ parkovakov? mam O2 predface SCOUT  a supol som tam BOLERO r.v.2011. gateway mam podla vsetkeho spravnu, baterku mi nevybija, zohnal som RJ parkovakov po facelifte. Ked sme to pichli na kodovanie ani ju nenaslo, ako keby tam nebola.

Precital som cele toto forum ale nikde som sa konkretne nedocital ako to prepinovat.

Vedel by mi niekto s tym helfnut?

V inom fore som sa docital ze treba vymenit CAN komfort za CAN motor... je to spravne? ale ako ?

a kde by som sa najblizsie ku CAN motoru dostanem...

Zatial vdaka... :kol-31: :kol-31: :kol-31: :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravim! Měl bych dotaz. V SII vyhořelo bolero, prostě nefungovalo. Tak se sehnalo nové. To se dalo do auta, nejdřív nehrálo kvůli prasklé pojistce, ta se prý vyměnila. I přesto, že nebylo nakodováno na soundsystem, tak hrálo. Měsíc vše ok a najednou nejde kompletně podsvícení, jak display tak ttlačítka. Rádio hraje, reaguje na dotyk, tlačítka, ale prostě nesvítí. Tak jsem se nabídl, že se podívam co píše diagnostika, jetli nějaké chyby, případně udělat správné kodování. Chyby vypisuje, konkrétně 6. Čtyři jsou spojeny s reproduktory a dvě s anténou, přikládám k příspěvku. Zároveň nejde nakodovat, předpokládam protože chyby nejdou smazat.

Chci se zaprve zeptat, zda se s něčím podobným někdo setkal. a zadruhé zda může být nějaká spojitost nefunkčnosti podsvícení s chybami a špatným kodováním radia(ale to je dle mě blbost, radio měsíc fungovalo).

Budem v týdnu rádio zkoušet v jiném autě, to taky ukáže kde je problém.

Děkuji za případné nápady a postřehy.

S2 bolero chyby.txt

Editováno: , autor: kjubas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podsvit ti diagnostika auta nevyhodnotí, to je vnitřní systém radia.

 

Co se radia týká, bylo by úplně super, kdyby jsi měl možnost udělat cross-check, tedy záměnu za nějaké jiné "funkční" radio. Ale já mám taky v radiu trvale přerušení antény;)

 

Zkus radio odpojit od auta a pak zase připojit, bez zapnutí radia zpustit diagnostiku a zkusit překodovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím, píšem svoj príspevok tu lebo toto vyzerá byť najviac aktívna téma o Bolere.

Dnes ráno som sadol do auta (F2 FL), naštartoval a zistil že mi vôbec nefunguje Bolero.

Displej nesvieti, hudba nehrá, parkovacie senzory sa nezobrazujú. Jediné čo funguje je podsvietenie tlačidiel.

Bolero je 2009, čiže to čo je vzhľadom rovnaké ako RCD 510.

Nejaké rady čo sa s tým dá robiť? Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem nemal som možnosť to študovať ale keď som po 2 hodinách sadol do auta rádio už hralo. Ktorú poistku mám skontrolovať?

Inak vonku bolo okolo -9 cez noc, môže to mať niečo spoločné?

Editováno: , autor: Lordiik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...