Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

Toto sme riešili teraz nedávno v FII/R. Bolero z OIIFL a SII vyzerá podobne, ale jedná sa o rôzne rádiá - líšia sa vonkajšími rozmermi a takisto aj rozmiestnením ovládacích prvkov. Predný panel vymeniť nejde, je súčasťou rádia.

Bolero z SII ide použiť aj v FII/R, no Bolero z OIIFL sa tam proste nezmestí, je totiž širšie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
no origoš sadu asi žádnou... tenhle problém jsem řešil taky... v servisu mi nabízeli jakýsi Parrot... tzn. že bych měl na palubce ten displej s ovládáním ... to jsem zamítl... tak jsem si tady na fóru sehnal BT HF jednotku a nechal si jí tady od jednoho šikovnýho maníka namontovat... vše fugnuje na jedničku! :) mám to bez držáku, telefon E51 a funguje to bezvadně... můžeš listovat v seznamu pomocí pravé páčky, máš-li MF volant, tak si můžeš telefon ovládat hlasem... :) jediné co to nezobrazuje na maxíku jsou nepřij, přij a vol hovory... protože to prostě ten telefon neumožňuje... navíc se do Nokií musí stáhnout ze stránek ŠA aplikace, která kopíruje do maxíku telefonní seznam z mobilu... navíc, já zas netelefonuju v autě 50x za den, takže většinou když volám, tak to vytáčím na mobilu... :) a přijmout hovor jde páčkou.. take není co řešit! ;)

Ahoj, nemas nekde kontakt na toho manika co ti dodelavat to HF? Resim obdobny problem jak ty. Mam Novou OCTAVII v Elegancu a vazne nechci pridelavat nejaky PAROT :-( Diky za pripadny kontakt na mail- ujak1@seznam.cz

Jinak mám radio SWING - v manualu se pise, ze je s kodem. Kdyz jej mam nove - kde najdu kod prosim?

Editováno: , autor: Hasicarna
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Bolero v Roomstru a pořád se mi přepíná maxidot na telefon a nejde to přepnout zpátky.Nevíte čím by to mohlo být?Nemůže být problém v kodování?

Problém je v komunikaci rádia Bolero (CAN 2,0) a Roomstru (CAN 1,6). Kódováním to není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se pracně prokousal 6 stránkama nářků o tom, jaký jsou problémy zprovoznit tohle rádio v jiným autě, než kam bylo původně určený, ale nenašel jsem tady snad ani slovo o tom, jak vám to hraje. Chápu, že to může bejt pro někoho taková nepodstatná maličkost, ale já nezapomenu na ty šity Stream, Audience nebo Nexus. Ty "hrajou" tak, že by za to někdo zasloužil přerazit obě ruce. Třeba to bylo špatnou volbou antén, ale výsledek je stejnej, prostě ty rádia hrajou na hovno. Protože jsem ale teď koupil v novým VW CC tohle rádio (asi stejný, jako v SII), naprosto mně šokovalo, jak perfektní je to zvuk. Jednak vyšší výkon, ale i naprostá čistota zvuku a hlavně trvale dobrej příjem za jízdy. Kvalita zvuku bude samozřejmě ovlivněná repro soustavou, která je v cc excelentní, nicméně mluvím hlavně o tom příjmu. Dám příklad : jedu v OII z Prahy (dříve se Stream, dneska s Nexusem) a poslouchám stanici BEAT. Signál mizí pravidelně na dálnici v dolíku před Slaným, což je pár km od letiště. Jedu s VW CC a BEAT hraje jak z partesu až do Loun, což je dalších 30 km !!! Na VW nemám ani žádnou viditelnou anténu, asi je ve skle nebo co. Tak mně zajímá, jak vám to hraje v těch Supech nebo nových Octách, kde to je origoš. Já po víc jak 4 letech ježdění v OII zase začínám s chutí poslouchat rádio v autě. Ať jdou v Bolce do prdele.

post-773-1240261892_thumb.jpg

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přál bych ti v předchozím Passatu B5,B5-FL orig.rádia gamma,Beta atd. ....to zas i proti tomu je takovej Stream v OII libová záležitost nemluvně o zvuku...to když jsem přesedl z Passata do OII,tak jsem byl z audia totálně unešenej.....a to bez přehánění......To si za to v tom Passatu dal raketu jako svi.ě a byli to všechno hrozný chrastítka....signál takovej že např.u Průhonic jsem pouštěl kazetu či CD protože už to jen šumělo a zvuk.projev srovnatelný z rádii od čongů z tržnice....

V tomto případě bych to neházel na to jestli to je Audi,VW či Škoda,ale to je prostě vývojem kterej jde neustále kupředu a je pochopitelný že audio vyvíjený v roce 2007-08 bude zas lepší než ten např.v prvních modelech OII..což muselo být bastleno kolem roku 2003......

Jinak v SII mám Columbusy což je vlastně až na navi +-stejné jako Bolero a musím potvrdit že to je zas o kus dál než takové Streamy....a to jak zvukem tak signálem nemluvě....To moje zkušenost je že např.když jsem sjel z dálnice D1 u Mirošovic z takovou OII ve které byl Stream,Audience či Nexus,tak tam mi už Evropa2 nehrála a jen šuměla,což z Columbusem to hraje po celou cestu jak zvon....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirka, ja mozem len suhlasit a potvrdit, ze Bolero hra naozaj velmi dobre (aj co sa zvuku aj signalu radia tyka). Este stale som prijemne prekvapeny po prechode z predoslych aut ako dobre Bolero v OII FL hra. Jedno oblubene radio sa mi neda pocuvat ani doma na hifi vezi, ktora ma signal z anteny zo strechy, pricom v aute to radio pocuvam denne s uplne super signalom :) Klasicke CD, CD MP3, MP3 z SD karty alebo externeho playeru, radio...vsetko to hra skvele.

Bolero je proste fajn a navigacia mi v nom nechyba ;) Mne sa totiz tieto zabudovane navigacie pod zornym uhlom vodica zdaju dost nebezpecne. Ja uz mam obcas blby pocit ked sa hram s radiom a nie este aby som cumel na mapu na strednej konzole a cestu zaroven. Preferujem skor navigaciu, ktora je v zornom poli vodica s minimalnym narusenim vyhladu...cize Columbus u mna preto nema sancu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JirkaK:jj,scela určitě to má anténu v zad.skle......jestli to je nachlup stejné jako ze standart.Pašíkem,tak ant.zesík to má v kufru pod příčkou a anténu v samot.skle.

V Audinách to má taky špičkovej příjem....to ještě ani nezaprskalo....zvuk díky prostor.BOSE Surround je prostě bomba.....ale co považuju za velikou srandu je ta navi......ty orig.navi jsou prostě k ho.nu......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně teda mapama..pokrytím......Takhle v Německu je to o kapku lepší,ale tady u nás v ČR je to katastrofa...to je fakt spíš sranda.Pánové v D si asi myslej že ty auta budou snad jezdit jen u nich v D nebo co.....To normálně projíždíš nějakou ulicí..míjíš jiné ulice a na navi vůbec nic neni ;)

Už jsem to slyšel dřív od lidí co maj Audi už několik let a dnes to teda musim jen bohužel potvrdit....Bylo trapný když jsem jel min.týden pro jednoho chlapíka z firmy do Čakovic (rok a něco stará zástavba baráků)-on se tam akorát přestěhoval......v orig.navi Audi z poslední verzí mapy to tam ještě nebylo...Tak jsem vyndal TomToma 930T a bylo to tam včetně čísel baráků ;) .....Hned druhý den jsem jel tady kousek odemně ke známýmu do Květnice a to samé....v orig.navi jsem byl kdesi v polích a v TT to tam sice bez čísel,ale bylo to tam a těchto případů je denně bohužel několik.U nás mi to sice nějak hrozivě moc nevadí,ale co mě nasralo bylo před dvěma týdny když jsem vezl šéfy z mojí firmy přes Německo,Belgie,Francie a zpět do Prahy.....V Brugách dle orig.navi zadávaná adresa vůbec nebyla...tak jsem vyndal opět TT...přicucnul na sklo a za minutu jsem byl navigován na cíl......zrovna ten jeden z šéfů se smál a sám řekl že on má totéž zkušenosti z navi ve svém BMW5....Ve Strasbourgu hotel kterej jsem potřeboval jsem našel taky jen na TT....

Je trapný že máš v autě systém za cenu za kterou máš novou Fábii a musíš na sklo nacucnout TomToma protože ta orig.nezná ani Top hotely ve městech jako je Amsterdam,Strasbourg,Mnichov apod. ;)

Abych to zas s tou kritikou moc nepřeháněl,tak musím říct že ten samotný systém MMI-3G je zas pecka....již zmiňované audio je prostě jedním slovem bomba,TV,DVD taky bez debat,ale jediné ta navi a absence češtiny...ta mě dost zklamala.

Češtinu ted už konečně do tohoto nového MMI-3G udělal rachot.cz včetně maxíku,tak to pořešim.....ale taky.....auto za takový prachy by to podle mě už mělo umět...i taková OII má na maxíku snad i Turečtinu a A6 za ranec to neumí a musíš vysolit 25.000kč aby si tomu vůbec pořádně rozuměl. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu poradit jediné....vše co člověk potřebuje lze do map dodat a hotely je opravdu ten nejmenší problém....zřejmě u tebe půjde o typ hotelů Holiday Inn a lepší...to je brnkačka viz POI body. No a že kvalita map TomTomů je jinde je svatá pravda, ale s tím toho moc neuděláš, ale viděl jsem v akci mapy BMW 2009.1 upravené pro Columbus a řekl bych, že tam je pokrok hodně vidět....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu příjmu rádia v Boleru - jsem z něho nadšenej. Cestou do práce (10km) poslouchám Evropu2, v OI a V Goflu V jsem musel ručně přepínat mezi 4 frekvencemi a stejně to místy nebylo k poslouchání. Bolero - naprosto v pohodě, rádio hraje celou dobu a čistě.

S to se nezmiňuji o přehrávání MP3 a CD, jak už to tu zaznělo tak fakt moc pěknej zvuk :palec2: :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mam O2 MR2006, mám tam Stream bez MP3, chcem to vymenit. Vypada to najviac pre Bolero, tak sa chcem spytat, ci je v nieco problem pri vymene, a ktore jednotky budem musiet menit.

Staci iba stare vytiahnut a Bolero dat na jeho miesto ?

Chcem este dokupit parkovaci asistent dozadu, a docital som sa, ze budem musiet menit aj jednotku, aby mi to zobrazovalo na radiu. Nemam HF ani multifunkčný volant.

Dakujem za odpovede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...