Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

Vypadá to, že máš nějaký špatný software nebo to potřebuje třeba jinou gateway jako columbus nebo ja nevím co.

Kamarád ho má asi ze Superbu, že?

Nezkoušel jsi se poptat ve škodovce, jestli do něj není nějaký nový software?

Nevim jestli je to ze supika

Jinak jsem nahrál pár videí jak se Bolero ovládá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radio Rockdale mám v autě. Cena za kterou to tu je nabízeno :( - musím souhlasit, za tuto cenu koupíš origo - Columbus.

Já ho pořídil za nesrovnatelně jinou cenu!!!!

Z rádiem jsem celkem spokojený, má sice nějaké mouchy, ale co nemá.

Jestli máš 20 t jdi do Columbuse - zcela jednoznačně!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Chlapi nevíte jakou origoš hansfre sadu mám k tomu radiu objednat aby byla bez toho držáku na telefon mám mobil E71 u nás v servise čumí jak víte co zatím jsem nebyl v jiném servise tak kdyby někdo věděl... dík. :palec2:

Editováno: , autor: martasx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi nevíte jakou origoš hansfre sadu mám k tomu radiu objednat aby byla bez toho držáku na telefon mám mobil E71 u nás v servise čumí jak víte co zatím jsem nebyl v jiném servise tak kdyby někdo věděl... dík. :palec2:

rek bych ze normalne bude fungovat origohands free mas maxidot nebo ne jestli tak ti muzu handsfree nabidnout

Editováno: , autor: pepiktdi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Vie niekto z vlastnej skusenosti, ci Bolero cita aj SDHC karty (s kapacitou > 4Gb)? V ceskom manuale je napisane, ze to akceptuje len karty do kapacity 2 Gb. Skusali ste niekto 4 alebo 8 Gb?

PS> ide najma o Bolero v OII FL (netusim, ci ma vo FR nejaky iny firmware alebo nie v porovnani so starsimi autami)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli si dobře vybavuju, někde to tu bylo, že to nerozchodili ...

Hmm..na briskoda.net pisu toto:

I've now tried a 16GB card in a Bolero, and it does work. The Bolero has obviously been updated to work with SDHC cards, but currently the Columbus has not.

I find this a bit odd, as you would think that the flagship unit would get such an update before the mid range. I'm guessing they are trying to compensate for the lack of hard drive in the Bolero.

I've asked my contacts at Skoda UK to try and find out if the Columbus is going to be updated, and if it will be possible to update earlier units. So far, I've not received a reply.

Zaujimave...kazdopadne treba cakat, kym sa tu neozve niekto s OII FL a "novym" Bolerom a potvrdi, ci to cita SDHC alebo nie. Ak nie, tak to uz budem musiet vyskusat sam, ked pride moje auto z vyroby (co snad bude do 2 mesiacov)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže ak som to správne pochopil, mám vo svojej o2 2005 multi volant dorábaný a hf bt sadu bez držiaku iba cez bt a maxdot a ak by som namontoval bolero tak bude fungovať iba ako samostatný prístroj a nebude komunikovať so žiadnym doplnkom, ktorý som vymenoval pokiaľ všetky riadiace jednotky nevymením :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi nevíte jakou origoš hansfre sadu mám k tomu radiu objednat aby byla bez toho držáku na telefon mám mobil E71 u nás v servise čumí jak víte co zatím jsem nebyl v jiném servise tak kdyby někdo věděl... dík. :palec2:

no origoš sadu asi žádnou... tenhle problém jsem řešil taky... v servisu mi nabízeli jakýsi Parrot... tzn. že bych měl na palubce ten displej s ovládáním ... to jsem zamítl... tak jsem si tady na fóru sehnal BT HF jednotku a nechal si jí tady od jednoho šikovnýho maníka namontovat... vše fugnuje na jedničku! :) mám to bez držáku, telefon E51 a funguje to bezvadně... můžeš listovat v seznamu pomocí pravé páčky, máš-li MF volant, tak si můžeš telefon ovládat hlasem... :) jediné co to nezobrazuje na maxíku jsou nepřij, přij a vol hovory... protože to prostě ten telefon neumožňuje... navíc se do Nokií musí stáhnout ze stránek ŠA aplikace, která kopíruje do maxíku telefonní seznam z mobilu... navíc, já zas netelefonuju v autě 50x za den, takže většinou když volám, tak to vytáčím na mobilu... :) a přijmout hovor jde páčkou.. take není co řešit! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som nahodil Bolero do auta, nakodoval podla postupu (vid sekcia Trinax/Colombus), a .. je ticho :(

- komunikacia radio -> maxidot ide v pohode, ukazuje znaky z displaya

- komunikacia hands-free -> radio ide v poho, vytacanie cisel + synchronizacia ide O.K.

V zasade je problem komunikacia Bolero -> Soundsystem. Skusil som vsetky mozne postupy (vypnutie z napajania palubnej siete, prekodovanie + zapnutie/vypnutie) a nic nepomaha. Podotykam, ze nakodoval som to podla audience, a nic.

Zajtra vytiahnem logy z Vag-comu, prihodim ich tu, mozno niekho nieco napadne ... Zajtra idem estem pozriet znameho do isteho servisu, skusime to este raz pozriet, ci je to spravne nakodovane. Ak nie, budem musiet poziadat Cosbyho o velku davku trpezlivosti a jeho sikovnosti pri zisteni, preco to viazne v komunikacii...

Editováno: , autor: wagoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...