Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

To je na nic to rádio má v sobě telefoní funkce to nemuže byt k dokoupení modul s bluetooh když už ho do tak drahého rádia nezabudovali.Stačí bt plus mikrofon a je to měním telefon každou chvilku a držák tam je na nic. :help:

muzu ti nabydnout k tomu blutu handsfre origo kdyztak SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našek jsem tohle kódování bez sound systému:

010C00200000221002

jinak by ti to mělo pomoc, protože 805.2 má v soubě clb soubor pro to jak to kódovat.

ano, ja som to robil podla toho suboru (tu je postup) ...

AUX-Input connection monitoring

0c parking aid/park steerassist (ten nepojde)

02 skoda soundsystem

00 Sound system (active speakers)

00

01 Speaker monitoring (inactive)

00 Equalization : linear

Kod je teda 0c0200000100

Editováno: , autor: wagoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě nějak nesedí počet těch míst u tebe a u toho co jsem já našel.

ano, pri SoundSysteme to ukazume menej miest, terz cakam istu osobu pred obchodakom, tak som stiahol coding

audience 0002020

soundsystem 0000000101

to audience ma tiez malo miest :( . Co som si vsimol, tak ked som mal napojene bolero, bolo to ticho, ale ked som dal nacitat coding Soundsystem, tak v istje chvilke to zacalo hrat (ale iba par sekund, pokial prebehol scan zariadenia).

Zajtra prihodim coding Bolera (aspon podla lcode)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Audience myslím nemá dlouhé kódování.

Jinak PIN u Bolera jsi zadal a vzalo ho to?

jasne, PIN som zadal, vsetky funkcie ficia, len to nekomunikuje so soundsystemom :( . Ono, aj data na maxidote pise na moje velke pocudovanie..

nicto, naobed ho nahodim, vytiahnem logs a zavesim semko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nadzar chlapi,

taze ani s jednym kodom to nefici, popoludni prihodim vypis z Vag-comu. Medzitym sa mi podarilo dostat aj na VAS, a s nim to nakodovat neslo. Neslo to ani pod profilom Octavia II, ani pod Superb II (tu to vyhadzovalo chybu komunikacie). Z toho vyplyva, za na 99% treba GW s Q (po patricnom mailovom rozhovore s Cosbym), ktoru som zacal nalezito nahanat ..takze snad sa mi podari zohnat za normalnu cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no origoš sadu asi žádnou... tenhle problém jsem řešil taky... v servisu mi nabízeli jakýsi Parrot... tzn. že bych měl na palubce ten displej s ovládáním ... to jsem zamítl... tak jsem si tady na fóru sehnal BT HF jednotku a nechal si jí tady od jednoho šikovnýho maníka namontovat... vše fugnuje na jedničku! :) mám to bez držáku, telefon E51 a funguje to bezvadně... můžeš listovat v seznamu pomocí pravé páčky, máš-li MF volant, tak si můžeš telefon ovládat hlasem... :) jediné co to nezobrazuje na maxíku jsou nepřij, přij a vol hovory... protože to prostě ten telefon neumožňuje... navíc se do Nokií musí stáhnout ze stránek ŠA aplikace, která kopíruje do maxíku telefonní seznam z mobilu... navíc, já zas netelefonuju v autě 50x za den, takže většinou když volám, tak to vytáčím na mobilu... :) a přijmout hovor jde páčkou.. take není co řešit! ;)

Nazdar, pls daj mi kontakt na seba. Mam novu Octaviu III s Bolerom, a rad by som rozchodil telefom. Co k tomu potrebujem a kolko ma to bude stat?

Ked stisnem tlacitko Phone - akurat mi stisi audio. Telefonom som sa snazil najst nejake BT zariadenie, ale nic. Porad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar, pls daj mi kontakt na seba. Mam novu Octaviu III s Bolerom, a rad by som rozchodil telefom. Co k tomu potrebujem a kolko ma to bude stat?

Ked stisnem tlacitko Phone - akurat mi stisi audio. Telefonom som sa snazil najst nejake BT zariadenie, ale nic. Porad.

Kubaku, mas Bolero so soundsystemom?? :clap: Ak ano,, vedel by so mi poslat coding Soundsystemu a Bolera z Vag-comu??

Dik

Pre zvysnych citajucich, vymenil som GW za Q radu, a nepomohlo. Robi to to iste, ako pred zmenou GW. ..asi nakoniec skoncim pri Colombuse :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soundsystem je bud 10 alebo 12 reproduktorovy system, na dverach su namiesto 2 ks repro 3ks, a na dverach je aj maly znak SoundSystem (vid niektore vlakno fora). Este v kratkosti, Soundsystem ma externy zosilnovac (10 resp. 12 kanalovy), ktory je prepojeny s radiom Can-busom ...

EDIT: add ferda25, ano podsvietenie ide tak ako ma, dokonca externe funkcie SS su pri nastaveni zvukovej grafiky povolene, dokonca tecu data na maxidot, jediny problem je so SS

coding SS 0000000101

Pátek,13,Únor,2009,19:15:54:43663

VCDS verze: SVO 805.0

servis

Adresa 47: Audio soustava

Objednací číslo řídící jednoky: 1Z0 035 456

Systém a/nebo verze: SK35-DSP 4 1000

Kódování: 0000000101

Číslo dílny: WSC 00001

Nalezena 1 chyba:

00463 - ridici jednotka pro digitalni system zvuku (J525)

004 - zadny signal / komunikace

info o závadě:

Stav závad: 01100100

Priorita závad: 5

Frekvence závad: 1

Indikace času: 0

urcite teraz napada otazka, ci konektor Bolera je rovnaky ako na Audience, odpoved ANO, teda aspon podla toho, co pisu na nalepke

Editováno: , autor: wagoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar, pls daj mi kontakt na seba. Mam novu Octaviu III s Bolerom, a rad by som rozchodil telefom. Co k tomu potrebujem a kolko ma to bude stat?

Ked stisnem tlacitko Phone - akurat mi stisi audio. Telefonom som sa snazil najst nejake BT zariadenie, ale nic. Porad.

Budeš potřebovat asi jednotku pod sedadlo spolujezdce+držák+kabeláž.

Odkud jsi? Kdyžtak pošli SZ.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se líbí tahle diskuze.... :palec2::palec2::palec2: Chci se zeptat - existuje už řešení nebo až příští pětiletka....

Ferdiku, riesenie som nasiel. Bolero je odlozene na skrini,a patram v com moze byt problem (a objednal som si Colombus, ten ide bez problemu) (nuz, ked nic insie, strcim Bolero manzelke do Fabie)

EDIT 18.2.2009: niekde som sa docital, ze nase Bolero ma oznacenie RCD-510 ... mimochodom :) .. preluskal som kopec stranok, vela v nemcine (a nemecky tak ruzumiem Gutten morgen a gutten tag :smich: )

EDIT 26.2.2009: podarilo sami zistit nakodovanie Bolera v Superbe II so Soundsystemom, kod je 0D0200000000. Chcel som zistit kodovanie zosilnovaca, a na neho som sa so svojou verziou VCDS nedostal, tak som pozrel Etku a nasiel som tam roziel v zosilnovacoch. V OII pred faceliftom je zosil 1Z0 035 456 , po facelifte 3T0 035 456 . Chcelo by sa to dostat ku kodom zosilnovacu SS v OII fl resp. SII, aj ked si myslim, ze je mala pravdepodobnost, ze bude rozdiel v codingu, skor som nazoru, ze bude rozdiel v zeleze a firmware. Cize vychadza mi z toho, ze ked si chceme namontovat Bolero do OII so SS tak bude nutne vymenit zosilnovac :(

Editováno: , autor: wagoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...